Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megszakításos módszer, terhesség?! fórum

Megszakításos módszer, terhesség?! (beszélgetős fórum)


2010. júl. 28. 05:28

Sziasztok Lányok!!!

Sajnos nem kell hogy teszteljek,mert megjött az a fránya mensi:(

Na de nem baj...nemsokára élesben megy a dolog,és akkor hátha!!!:)

Köszönöm hogy szurkoltatok.:)

2010. júl. 26. 08:14

Szia.Gratulálok neked is:)

Nekem már egy hete és egy napja késik,a héten tesztelek ha nem jön meg.Két napja elkezdett fájni a mellem is,ami mensi előtt egyébként szokott is...és észrevettem szintén két napja ilyen krémes folyást...Ha tünetnek számít,egy ültő helyemben tegnap megettem egy üveg céklát,és egy konzerves kukoricát...háát szóval nem tudom...

Annyira beleéltem magamat hogy most talán baba,hogy azt ti el sem hiszitek...eddig mikor késett egy-két napot,már mondtam a páromnak hogy mi van ha terhes vagyok,vagy most tuti terhes vagyok...stb.Az összes tünetet leprodukáltam neki olyankor,pedig gyógyszert szedtem,ami mellett ugye majdhogy lehetetlen lett volna.

De most nem szóltam senkinek.Így magamban szorítok hogy HÁTHA!!!Kérlek írjatok valami megnyugtatót!!!!

4. aa35c27f5c (válaszként erre: 3. - Icikepicike)
2010. júl. 26. 06:40
Izgalmas :) Mi évekig megszakítva szexeltünk, mert a fogamzásgátlótól 9 hónap alatt 15 kg-ot híztam, szerintem megbízható módszer. Terhességi tünetek...hát két terhességem volt, két tök különböző...Első terhességemnél, még mielőtt késett volna (épp barátnős nyaraláson voltam), már 1-másfél héttel a mensi előtt szagokat éreztem, és éjjel 11-kor kellett pizzázni menni, mert folyton éhes voltam. A mellem körül kiemelkedtek azok a pöttyök, és baromira feszült. Na és a hányás...Azt nem részletezném, bár az csak a 6-7. héten jött, majd tartott egészen félidőig...Második terhességemnél se mellfeszülés, se farkasétvágy...Csak a hányás 4. héttől, a 23. hétig. Úgy a 7-8. héten elkezdett a tejem is csöpögni. Szóval széles a skála terhességi tünetek terén. Kívánom, hogy minden úgy legyen, ahogyan Ti szeretnétek ;)
2010. júl. 23. 14:27

Köszönöm a választ és gratulálok.

Mi azért nem védekezünk óvszerrel,mert a párom nem szereti,és valahogy én sem rajongok érte.A nődoki azt mondta,hogy a babára nem lenne hatással hogy ürül a szervezetemből,mert nagyon alacsony a tabletta hormontartalma.

Nekem nincs mellfeszülés,esetleg amit észrevettem hogy az erek jobban kijöttek a mellemen,de ez betudható annak is hogy nagyon meleg van,és az erek kitágultak,ezért jobban látható....nem akarom magamat beleélni semmibe,mert nem akarok csalódni.

2010. júl. 23. 14:18

Szerintem várj egy kicsit. Lehet, hogy a gyógyszer abbahagyása kavar be, de lehet a baba is. Mivel ez a védekezési módszer egyáltalán nem biztonságos.


Nekem is késett amikor abbahagytam a gyógyszer szedést, sőt volt, amikor kimaradt egy hónap.

Mi óvszerrel védekeztünk (ugyanabból az okból, mint ti), mégis összejött a baba. 1-2 hónappal a tervezett "élesbe történő babakészítés" előtt.


Tüneteim csak a mestruáció előtt is tapasztaltak voltak (ingerültség, hasfeszülés, mellfeszülés), ezért is gondoltam, hogy bármelyik nap megjöhet. De csak 1,5 évvel később jött meg legközelebb :)))

2010. júl. 23. 14:04

Sziasztok.

Múlt hónapban hagytam abba a fogamzásgátló szedését,mert a párommal babát szeretnénk.

Mivel meg szeretnénk várni míg a gyógyszer kiürül a szervezetemből,így a megszakításos módszert választottuk.

A gyógyszer elhagyása után két hétre meg is jött a menstruációm,amit a hormonoknak tudtam be.

Most júli.18-án kellett volna hogy megjöjjön,de idáig semmi.Idáig 5 nap késés.

Volt már valaki hasonló cipőben?Ezt még a gyógyszer okozza?Vagy elképzelhető hogy babás vagyok?

Tünetem szinte semmi nincs,alhasi fájdogálás már vagy két hete,és ingerült vagyok,ezalatt azt értem,hogy pillanatok alatt felidegesítem magamat mindenen.Hüvelyi folyásom nincs,teljesen száraz vagyok,már kb egy hete.

Nem lenne gond,ha jönne a baba,mivel azért is védekezünk így.Élesbe majd csak két hónap múlva gondoltuk hogy megpróbáljuk.

Tesztelni csak jövőhéten tudok,addig gondoltam megkérdem volt e valakinek hasonló tapasztalata.

Légyszíves segítsetek!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook