Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megsértődött a szomszéd... fórum

Megsértődött a szomszéd... (beszélgetős fórum)


1 2 3
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 00:15
Nem haragszom. Öt szó van két mondatban. Melyik részét nem érted?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2021. dec. 3. 00:13
Nem értem, ne haragudj érte.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - C9155193c4)
2021. dec. 3. 00:13
Egyébként ha megsertődött, azt meg lehet beszélni. De ebben az időben nem is jönnek ki az udvarra se, két szót nem váltottunk már vagy 3 hete, szóval nem tudom min sértődhettek meg ha ez az ok.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 3. 00:12
Borzasztóan sajnálom. Tudunk segíteni valamiben?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - C9155193c4)
2021. dec. 3. 00:11
A férje most is ott él. Vagy most nem értem mit írtál, bocsi.
2021. dec. 3. 00:02

Lehet, hogy amíg a férje ott élt ő kérte mega feleségét, hogy legyen kedves hozzád. Más ok nem jut eszembe.

Megsértődhetett valami miatt, amiről nem tudsz.

2021. dec. 2. 23:58

Az történt, hogy én olyan vagyok és ahol élek ez valahogy szokás is, hogy ha sütök valamit vagy főzök valamiből nagyobb adagot, a szomszéd idős néninek és bácsinak mindig akasztok be éthordóban 2-3 adag ételt. Ez kb 3 éve van így, mióta itt élünk mellettük és ők is mindig szoktak adni nyáron paradicsomot, paprikát.

Tegnap rakott káposztát csináltam, de a férjemmel kettőnknek sok volt, így két éthordónyit csomagoltam a szomszéd néniéknek (a férje sajnos nagyon beteg és mindig a menzáról hozatjak a kaját, gondolom azért az én főztöm ízletesebb, legelabbis bízom benne) és beakasztottam a kapujukra és ahogy menni akartam el, kikiabalt az ablakon, hogy nem kell nekik amit vittem, vigyem el, mert a kutya eszi meg különben ha itthagyom és becsapta az ablakot.

Nem értem, mert 3 évig nyilván nem minden nap, de ha jutott szívesen vittem nekik át, a bácsi rákos, gondoltam, biztos jól esne nekik normális, nem menzas kaja (itt elég ramatyul főznek) és eddig mindig szívesen fogadták, és mint mondtam viszonoztak is (nem azért tettem) mikor tudták.

Most nem értem miért fakadt ki így a néni, mert elvileg még jóban is vagyunk, ha jó az idő szoktunk beszélgetni, akkor is mindig kedves.

Hát ezentúl nem hozom őket se és magamat se kellemetlen helyzetbe, hogy viszek át a kajánkból, de azért alkalom adtán megkerdezem tőle majd, mi volt a baj.

Bevallom, rosszul esett, mert nem értem, pedig olyan szívesen segítek nekik, olyan kis aranyos idős házaspár 😔.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook