Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megremeg a babám,aggódom fórum

Megremeg a babám,aggódom (beszélgetős fórum)


2019. szept. 14. 14:39
Mondd el a gyermekorvosnak, ha úgy ítéli meg, akkor beutalja neurológiai vizsgálatra.
7. Dohány Kati (válaszként erre: 6. - Lávli)
2019. szept. 14. 10:33
az idegrendszeri probléma nem jelentkezne màr előbb?éppen ma 7 hónapos a kicsim.
2019. szept. 14. 09:04
A remegés idegrendszeri vagy belgyógyászati tünet, ha nem fázás okozza. Hamar vidd el orvoshoz a gyermeked!
5. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Dohány Kati)
2019. szept. 14. 08:54
Lehet, hogy nagyon érzékeny a kijövő fog és ha a nyelvével hozzáér attól remeg. Szegényke, túl lesz rajta, ha az íny felreped és a fog ki tud bújni. Próbáld ujjaddal óvatosan simogatni a kifehéredést, hogy érzi? Gyerek fogászaton tudnak segíteni. Ne aggódj, semmi baja a babának, fél hogy hozzáér a nyelve a felső ínyhez.
4. Dohány Kati (válaszként erre: 2. - Luijza)
2019. szept. 14. 06:55
meg nyilvàn,vettem neki a fogára krémet,de az addig tart kb. még bekenem.nem is nagyon hagyja.
3. Dohány Kati (válaszként erre: 2. - Luijza)
2019. szept. 14. 06:52
de.mikor eadtam az első a falatot a szájába,meg mikor jött fel neki a böfivel egy kis túró.
2019. szept. 14. 05:33
Szia, fogzásra lehet kapni krémet ami csökkenti a fájdalmat. Korábban nem csinált ilyet a pici?
2019. szept. 14. 00:33
7 hónapos kisfiam időnként megremeg.Tudom,lehet attól,ha pisil,ha jön a csóré,de ma kétszer egymàs utàn is megremegett.Apuka fogta a kezében kifele fordítva,h mindent làsson és akkor.Este fürdés közben is egyszer.Nem vészes,de aggódom.Nyilvàn dokihoz is el viszem,de volt/van valakinek tapasztalata ilyesmivel kapcsolatban?Tudni kell,h 2 alsó fogacska màr egy hónapja kint van.A felső ínye nagyon be van dagadva.Fehérlik.Meg mikor valamire ràharap,szintén van,h megràzkódik,meg felsír,h fàj neki.Lehet,h bele nyilallgat az ínyébe és azért remeg bele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook