Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megpihenni és útra kelni - valakivel fórum

Megpihenni és útra kelni - valakivel (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megpihenni és útra kelni - valakivel

2015. okt. 25. 14:50
Gyonyoru tortenet :D A felenel abbahagytam! A szules valahogy kimaradt! Ha mar nagy volt a hasad akkor a baba se lehetett kicsi. Hogy jott ki? Magadhoz tertel es??? A mentoben kivagtak? Vagy ataludtad a halva szulest?
2015. okt. 3. 08:39
Oooo... Kedves olvasok, Onok a Marimar sorozat rovid osszefoglalojat olvashattak. Csopogos, o en szegeny stilusban.
7. Leoborta (válaszként erre: 6. - Globus)
2015. okt. 1. 07:43
csigalépcsőn
6. globus (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2015. szept. 30. 22:37
Milyen lépcsőn?
2015. szept. 30. 22:34
Ha szeretted-szereted meg kellett volna hallgatnod, elhiszem hogy sokként ért a hír de hagynod kellett volna hogy elmesélje valójában hogy is történt. Nagyon sajnálom ami veled történt :( Szerintem is beárnyékolná ez a rossz emlék a jövőtöket de ezt nektek kell tudnotok hogyan tovább!
2015. szept. 30. 13:50
háááát .......ööö
2015. szept. 28. 21:38
Érdekes olvasmány. Viszont, nem értem, mi volt az a hír, amitől hanyatt-homlok kellett lerohanni a lépcsőn.
2015. szept. 28. 11:27
Érdekes történet. Talán meg van írva az újrakezdés... de a múlt fájdalma szerintem beárnyékolná, de az is lehet, hogy valami egészen jó lesz belőle.
2015. szept. 28. 10:20
Néha mindenki életében eljön az, még a legfüggetlenebbekében is, hogy szeretne kicsit megállapodni valaki vagy valami mellett. Én is úgy éreztem, hogy a normális, megszokott útra tértem egy tökéletes emberrel, ám az élet soha nem olyan egyszerű, mint amilyennek gondoljuk, és nekem is traumák sorozatára volt szükségem, hogy átgondoljam, hogyan tovább.

Ugrás a teljes írásra: Megpihenni és útra kelni - valakivel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook