Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megnyomta a bakancs a körmeimet - más is járt már így? fórum

Megnyomta a bakancs a körmeimet - más is járt már így? (tudásbázis kérdés)

9. léna94 (válaszként erre: 6. - Channa*)
2018. okt. 12. 09:24
Tegnap a gyógyszertárban betadine kenőcsöt adtak rá, de ha ezt tudom, inkább tetránt kértem volna.
8. Channa* (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2018. okt. 11. 21:03
Nem tűnik sosem kényelmetlennek a cipőm (nem feltétlenül bakancsról van szó)csak egy idő után érzem, hogy nem jó...
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Channa*)
2018. okt. 11. 19:57

De legalább a tetrán kenőcs nem vényköteles.


A cipő /bakancs befűzési módszereivel lehet valamelyest állítani a kényelmen.

2018. okt. 11. 19:56

Azt nem tudom, hogy leesik e, de ha van otthon tetrán kenőcsöd, akkor azzal bekenheted, és az segíteni fog.


Sajnos én is sokszor így járok, nem a cipő mérettel van gond, hanem a kiképzésével.

Nekem vagy az a baj, hogy a cipő orrát laposra szabják, vagy az, hogy előre csúszik a lábam a cipőbe és azért nyomja. Manapság nagyon nehéz jó cipőt kapni:(

5. simple (válaszként erre: 1. - Léna94)
2018. okt. 11. 14:16
Elképzelhető, hogy le fognak esni. Vannak túrázó ismerőseim, egyiküknek a kinizsi 100-on az összes körme leesett. Kicsit nagyobb bakancsot vegyél, meg figyelj oda, hogy mindig teljesen rövidre legyenek vágva a körmeid.
4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Léna94)
2018. okt. 11. 11:10

Az orvos nem nevetne ki, de kérdés, mit tudna kezdeni ezzel.

Nagyobb bakancs kellene.

3. léna94 (válaszként erre: 2. - Ab3619a9cd)
2018. okt. 11. 11:05
Köszi! :) Az nem baj, ha nem szép - úgyis zokni van rajta...-, csak már ne fájna :(
2. ab3619a9cd (válaszként erre: 1. - Léna94)
2018. okt. 11. 10:46

Szia!

Nem fog leesni,de majd ahogy nő,úgy nagy valószínűséggel lesz benne csík,vagy nyomódás.Magyarul egy ideig nem lesz szép,de ki fogja nőni.

Fájdalom kb egy hét.

2018. okt. 11. 09:56
Szombaton 20 km-es teljesítménytúrán voltunk, azóta nagyon fájnak a nagylábujj körmeim, nagyon megnyomta a bakancs. Nem bírom elviselni a cipőt, papucsban dolgozom már egy hete...Kicsit lilák, de nem néznek ki borzalmasan. Viszont olyan érzés, mintha "megemelkedtek" volna egy kicsit. Vajon le fognak esni? Járt így már valaki? Meddig tarthat ez a fájdalom? Nem akarom kiröhögtetni magam az orvossal, viszont rendszeresen futok, és ez most eléggé hiányzik... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook