Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megmerjem tenni a munkahelyemen? fórum

Megmerjem tenni a munkahelyemen? (tudásbázis kérdés)

17. 274c9996b8 (válaszként erre: 16. - 7f170b1d3b)
2011. szept. 29. 13:43
Lehet hogy a foruminditonak mar "nem" , de talan masnak igen :)
16. 7f170b1d3b (válaszként erre: 15. - 274c9996b8)
2011. szept. 27. 13:59
Sajnos, már nem aktuális a kérdés.:-(
15. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. szept. 27. 13:58
Miert lenne pofatlansag ? ! Nyugodtan szolj a fönöködnek es beszeld meg vele a dolgot :)
14. 7f170b1d3b (válaszként erre: 13. - Fannusi)
2011. szept. 27. 13:29
Sajnálom
2011. szept. 27. 13:17
Nem engedte meg sajnos. Előbb kellett volna szólnom (tegnap tudtam meg), és azt mondta, ha ilyen későn szóltak, nem is lehet olyan fontos. Hát, csalódtam, de kellenek a "pofonok", szoknom kell, hogy nem mehet minden úgy, ahogy eltervezi az ember. :(
12. 7f170b1d3b (válaszként erre: 9. - Fannusi)
2011. szept. 27. 07:42

Ez az!

Vagyis ismered, tudod, hogy lehetséges, ha megteheti, segíteni fog.

Kicsit nagyobb önbizalmat, oké???

Szedd össze magad, menni fog.

Megemlítheted azt is, hogy szerettél volna, de sajnos nem tudtál előbb szólni.

Beleviheted a személyes szálat is, hogy ez neked sokat jelentene.

Amiket írsz róla, nem hinném, hogy direkt keresztbe tenne neked, esetleg csak akkor nem enged, ha nem tudja másképp megoldani.

11. Filemon79 (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. szept. 27. 07:38
A férjem is hasonló munkarendben dolgozik (csak náluk nem hetente, hanem naponta változik a rend), és sokszor cserélt már. Mogorva főnöknél is, és barátságosnál is. Náluk azonban nem a főnök személye számít, hanem azé, akivel cserél. Magyarul, ha úgy állnak oda a főnök elé, hogy "Megbeszéltük, elcserélnénk.", akkor sosincs gond belőle. Sztem te is tedd ezt, végül is nem hülyeség, vagy lógás miatt cserélnél. És, ha van is cserepartnered, akkor nem lehet kifogása.
2011. szept. 27. 07:31
Akkor bemegyek, és megkérdezem. Leírom, hogy sikerült-e megoldani. :)
2011. szept. 27. 07:19

Köszi, hogy írtatok.

Igazából már volt olyan, mikor módosítottam vagyis megkértem, hogy módosítson, és mindig mondta, hogy ha ilyen van, mindig ELŐRE szóljak, de most sehogy nem tudtam volna előbb, mivel tegnap este tudtam meg, hogy átrakták szerdára, meg péntekre. Nem akarok én ebből rendszert csinálni, de ezen nagyon ott kellene lennem. :/

2011. szept. 27. 07:16

Szerintem simán bele fog menni.Tesómék is folyamatosan cserélgetnek,nem volt ebből még soha probléma.

Mindenképpen kérdezd meg!

2011. szept. 27. 07:11
Szerintem igen, szóból ért az ember, majd ő dönt.
6. t_marcsi (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. szept. 27. 07:11
Egy kérdést megér. Én sokszor kértem szívességet a főnöktől, és mindig kaptam is, mert mindig odafigyeltem, hogy jól teljesítsek 100%-osan a munkában. Gyanítom ha nemet mond, az sem azért van, mert nem akar Neked segíteni, hanem mert nem talál senkit, akit délelőttre osztott be, de elvállalja a délutánokat.
2011. szept. 27. 07:11
Szerintem ha megfelelően teszed fel a kérdést, akkor nem lehet baj. Max nemet mond.
4. kobri29 (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. szept. 27. 07:11
Ha jól kijöttök egymással, akkor egy próbát mindenképpen megér. Nem hiszem, hogy sok veszítenivalód van, ha rákérdezel. :)
3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. szept. 27. 07:10
Attól függ, hogy mennyire laza abban, hogy cserélhess. Ezt Neked kell tudnod. Ha másnak is akadt sürgős elintéznivalója és belement, akkor kérd meg, hogy keressetek valamilyen megoldást erre.
2011. szept. 27. 07:10
hivd meg a meccsedre
2011. szept. 27. 07:08

6 hónapja dolgozom a munkahelyemen, a főnökömmel (nő) mondhatni egész jól kijövök, úgy érzem, hogy kedvel és én is őt.

Úgy kell dolgoznunk, hogy egyik héten délelőtt, másik héten pedig délután. A beosztást mindig a főnök megcsinálja, és kiteszi a falra, hogy mindenki lássa, úgy intézze a dolgát, hogy jó legyen.

Én a héten délutános vagyok, és eddig szabadságon voltam, na és tegnap szóltak, hogy kupa meccset játszok holnap, pénteken pedig bajnokit. Imádom a sportot, az az életem, ha most kimaradok ebből, összetörök lelkileg, mert nekem a sport akkora erőt ad, az az egyetlen olyan, amiben úgy érzem, hogy érek valamit, ha ettől is megfosztanának, semmi nem maradna. :(

A kérdésem, hogy merjek-e szólni a főnökömnek, hogy hagy dolgozzam holnap, meg pénteken inkább délelőtt, megoldható lenne-e? Nem pofátlanság?

Kérlek segítsetek, most kell bemennem majd délelőtt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook