Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megmenthető még? fórum

Megmenthető még? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. jún. 30. 13:22
De zavaros az egész. Látszik hogy komolytalanok vagytok. 3 gyerekért vagytok felelősök szedjétek magatok össze és ülljetek le beszélni. Úgy viselkedtek mint az ovodások.
2020. jún. 30. 13:06
Ennek a “kapcsolatnak” vége...
2020. jún. 30. 12:46
Hát ahogy ezt olvastam, ennek sanyi...
38. Bözsi néni (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 30. 12:43

Tényleg meg kéne becsülnöd. Még hétvégén is keccsöl óthon, te meg mész barátnőzni a gyerekekkel.


Miért nem adod anyoisodnak a gyerekeket és segítesz a férjednek a teraszt csinálni? Ha mást nem, keze alá adni, hordani a dolgokat meg vinni neki egy hideg limonádét.


Tuti sok sérelme van és jó lenne, ha odafigyelnél rá, ha nem akarsz a 3 gyerekkel egyefül maradni.

2020. jún. 30. 09:52

Sziasztok !!

Nem tudom meg kiolvassa, de legalább kiirom magamból

Sok mindent beszéltünk , közben beszéltem bátyámmal , aki azt mondta teljes mértékben megérti a férjem, mert nem arra vágyott az ember hogy az egy szabad pihenő napján én baszogassam , hogy csinálja meg a vizet és stb ... meg adósságba verte magát , csak hogy legyen házunk , s mindenünk , én meg surgettem , meg elfordultam tőle , és meg kellett volna becsülni , mert Ő csak erre vágyott !

Szombaton elmentem a gyerekekkel családi szulinapra , a férjem dolgozott , utána este 9 kor elvittem a három gyerekemet a legjobb barátnőmhőz , aki 5 percre lakik kocsival , mire hazajöttem a férjem már itthon dolgozott , apósom beállt mögém, és egyből a gyerekeket kereste , mondtam neki , hogy nem sokára megyek értük , a férjem nem szólt semmit , hogy ott vannak , leültünk megbeszélni a dolgokat , amikor apósom kb beront , higy most azonnal induljunk el a gyerekekért , mit képzelünk magunkról , férjem rá emelte a hangját , hogy próbálnánk beszélni és menjen kifelé , nem ment ...elmentünk a férjemmel a gyerekekért , após végig követett minket kocsival , kérdeztem mi ez az egész ? Azt mondta hogy anyósom uszította, hogy jöjjön utánam , mert biztos elviszem a gyerekeket ..

Vasárnap reggel megláttam , hogy viberen beszélget a lánnyal , megnyitni nem tudtam ...

Behívtam öt a szobába , nem akartam a kicsik előtt ...

Azt mondta kb egy hónapja beszélnek , mivel nincsenek barátai , és engem beszél ki , mondtam neki hogy mutassa meg , azt mondta nem mert akkor elköltöznek , mert csúnyán fikazz engem ...

Összepakoltam mérgemben , kérdeztem tőle mondja el az igazat , mert már úgy is mindegy , azt mondta higyjem el nincsen semmi , csak munkakapcsolat , de mivel egy barátja sincs , muszáj valamivel beszélnie , de befejezi akkor

Ez azért faj , mert pont vele ?! Meg azt mondta senkinek sem fikazz engem ...

Jó itt maradtunk , csak elmentünk egy baratnomhoz a gyerekekkel , míg ő csinálta a teraszt

Haza jöttem itt volt anyósom , aki kb nekem támadt , higy mire volt az jó hogy én hajnalban viszem a gyerekeket ( este 9) és le lettek furdetve ott , vacsoráztak stb

Meg hogy én felelőtlen vagyok én figyelek a gyerekekre , azer van össze firkalva a fal , mondom a fal azért van összefirkalva , mert szoptattam a kislányom és ez idő alatt lett

Meg mondtam neki , hogy azért vittem el mert én szemet próbáltam rendben hozni az életünket , mert Te sosem viszed el őket , nem ajanlod fel , hogy vigyázzom rájuk , mikor tudod hogy ezt meg kell beszélnünk nyugiba ...

Meg megmondtam neki , ha vége is lesz a gyerekekr nem fogom tiltani , nem fognak felnőni apa nélkül ...

de folyamat degradált engem , meg hogy ő ragaszkodik a gyerekekhez , mondtam hogy én is !!!

Aztán aznap este azt mondta a férjem , hogy hétfőn haza költözik , ő jelen pillanatban azt érzi nem tudja velem folytatni , de nem azért mert mást szeret , hanem mert sok benne a sérelem , de meg bármi lehet

Nem költözött egyébként haza , de most úgy érzem , hogy mindneki ellenem van a családjàban , és én vagyok mindneki szemébe a rossz

2020. jún. 28. 09:28
Te is tudod, hogy nem.
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Idhikai)
2020. jún. 26. 17:47

Vettem wellness hétvégét , de elnéztem és oda csak szeptemberben lehet menni ...

Most meg úgy is a teraszt fogja csinálni :/ az a baj nem lehet rá venni semmire se , meg arra se , hogy elmenjunk ketten valahova

34. Idhikai (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 26. 12:40
El kellene mennetek pár napra kettesben. Lehetőleg olyan helyre, ahol víz is van... lehet kicsit közösen ázni. A víz már maga átmossa az embert, és jól lehet egymás mellett ülni, beszélgetni, nem kalandozik el az ember figyelme.
2020. jún. 26. 11:36

Sziasztok !!

Egyre rosszabb a helyzet , most már végképp tanácstalan vagyok

Olyan szinten nem tudok kiigazodni rajta pl : egyik nap magától közeledett adott csókot , rá következő két nap meg hoztam se szólt ... voltam azóta meg egyszer a munkahelyen váratlanul nem volt zavarba , én úgy lattom nincs köztük semmi , de nekem nem is köszönt , csak mergelodott , hogy hogy álltak be miért nincs lehúzza az ablak és stb ...

Aztán este mondtam neki , hogy rosszul esett ,hogy nem köszönt , utána amikor ment dolgozni beáll az ajtóba , hogy szia , mondom szia és rázza a fejet mérgesen ...

Azt várta szerintem , hogy én lépjek oda puszit adni , de miért nekem kene mindig meghunyaszkodni ?!

Olyan mintha valami szorongasos depresszioja lenne... de én akárhogy közeledik folyamatosan taszít el , egyik nap normális , másnap rám se néz

32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Idhikai)
2020. jún. 24. 14:58

Nem 😀

Nem tudta hogy megyünk , a csaj meg már ment el

31. Idhikai (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 24. 14:06
Bemutatott benneteket egymásnak?
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - LoIIy)
2020. jún. 24. 13:46

Köszönöm a hozzászólásod ! 😊

Tegnap este pont át estünk ezen a beszélgetésen , elmondtam azt is , hogy kezdem feladni . Mert nem tudom egyszerűen megemészteni azt , hogy én próbálkozom tényleg , és ő meg semmibe vesz

Azt mondta lehet csak akkor jönne rá , ha már elveszített . Én meg mondtam, hogy akkor már keso lenne , mert amit tett velem érzelmileg , meg azt is fel kell tudjam dolgozni ...

És így hogy ma voltam bent nála , nem láttam rajta semmi olyat , hogy gondolkodna a dolgon , jó kedvű volt , de nem lepődött meg , sor inkább őrült , hogy ott vagyunk !

A lány amigy egyedül pakolta be a kocsiba valami alkatrészt , a férjem a műhelyben volt , nem is foglalkozott vele , remelem ez egy pozitív dolog ...

29. LoIIy
2020. jún. 24. 11:48

Még annyit, hogy neked sem volt leányálom ez az időszak, nem indokolja azt, hogy a férjed ilyen legyen. Azért a 3. közös gyereket szülted, ugyanúgy nehéz időszak volt számodra ez a változás ami kettőtök életében jött.

Megértem, hogy a férjed ilyen, de neki is meg kell értenie téged.

Szerintem nem csal meg, csak jó lenne, ha elgondolkozna pár dolgon.


A sarkadra kell állj.

Mondd el a férjednek, hogy te miket tettél a kedvéért, és amit ő csinál az azt mutatja, hogy nem vagy fontos számára, ezért ha fontos vagy, akkor sorold fel neki, hogy miket szeretnél.

Mondd meg neki, hogyha nem változtat, akkor bizony alkalmazkodni fogsz hozzá, és számodra sem lesz fontos a kapcsolatotok, a házasság. Felejtse el a tiszta ruhákat, hogy főzöl rá, stb...

Akkor legyetek lakótársak ahogy ő szeretné, de akkor vegye is ki a részét a házimunkából, minden 2. hétvégén, vagy ha 6 napot dolgozik, akkor azon az 1 napon minden héten vigyázzon ő a gyerekekre míg te kikapcsolódsz, vagy valami munkát keresel, vagy teszed ami neked jólesik.

28. Idhikai (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 24. 11:43
... ez furi. Nyugodtan sasszéz be a férjed munkahelyére, széles mosollyal, hogy épp erre jártál, és mutatkozz be a kishölgynek. Kérdezgesd, beszélgess vele. Mit tanult? Hol lakik? Mik munkabéli céljai, tervei... Családja van-e... Sima kis ismerkedős beszélgetés, és közben mosolyogj kedvesen.
27. MenoPause (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 24. 11:42
Persze, hogy az. Mindig lesz ilyen. Főleg ha hajt a férjedre, sok nőt ugyanis nem tart vissza, hogy kiszemeltjüknek családja van... és, sajnos ő most sokkal jobb helyzetben van, már ha a hódítási szempontokat tekintjük ... sokkal ideálisabb, sokkal odaadóbb tud lenni, ő az újdonság varázsa. De mindez csak a látszat. Azonban az illuzió képes szétrombolni egy házasságot. Amire a férfi észbe kap, már nincs családja. Ahelyett, hogy meg szeretné oldani a problémákat, elmenekül belőle, legtöbben képtelenek dolgozni magukon. Mi nők sokkal inkább a küzdésre vagyunk teremtve, és fel is állunk az ilyen helyzetekből.
26. semleges (válaszként erre: 12. - Csgybzs)
2020. jún. 24. 11:30
Így gondolom én is.
25. semleges (válaszként erre: 9. - Magdi985)
2020. jún. 24. 11:28
Szerintem a fórumindítónak is lehet elege egyedül a 3 gyerekkel és akkor még a gyanúról nem is beszélek, hogy a férje lehet félremegy. Nem könnyű.
24. LoIIy
2020. jún. 24. 11:22

Amit a férjed csinál azt mutatja, hogy ő már kilépett a kapcsolatból.

Még helyre lehet hozni, de ahhoz neki kell lépnie. Te már ne hozz több áldozatot amíg ő nem mutatja meg tettekkel, hogy fontos vagy neki.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - MenoPause)
2020. jún. 24. 11:02
Alapból hallottam a férjem húgatól h magától neki sem köszönt , és flegma a természete , de nekem meg is úgy jött le , mintha féltékeny lenne rám ...
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - MenoPause)
2020. jún. 24. 11:01

Nagyon szépen köszönöm !!

Volt tegnap a férjem alkalmazottja nálunk , és igazat adott nekem , de azt mondta szerinte nincs köztük semmi , viszont ma itt volt dolgom a szomszéd faluba , a csaj ahogy meglátta a kocsim , amit ismer , mert vezette ... már lesett , vittem a kisfiam , tehát tudta ki vagyok , és direkt gyorsan be pattant a kocsiba , én oda intettem neki , ő meg vissza sem köszönt

21. MenoPause (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 24. 09:51

Tudod, lehet, hogy fura amit mondok, de szerintem a tempó nagyon gyors. Igazad van abban, hogy felelőtlen, de hidd el, ebben a korban még nagyon kevesen érettek erre a feladatra.


Ráadásul az sem feltétlen előny, hogy megvan mindenetek már most, ami másnak 40+ környékén. Merthogy az, hogy teremtsünk, alkossunk, haladjunk előre, az egy remek életfeladat, együtt, egymást támogatva, erősítve, közben gyereket nevelve, hangsúlyozom, együtt.


Nem kell az első pár évben megvalósítani. Ha megvan, akkor viszont ésszel kellene vele bánni, nem belerokkanni, hanem kihasználni a lehetőségeket. Ha ezt csak az egyik tudatosítja, akkor az probléma.


Ha az ember jól csinálja, szerencséje is van, a családépítésnek, a gyarapodásnak megvan egy megfelelő tempója, amibe belefér a család és a munka is, és valóban, mire összejönnek a dolgok az ember már lehet 40+. Én inkább mondok le az anyagi javakról mint a minőségi együtt töltött időről. Persze, visszagondolva, felmerült bennem, hogy másnak esetleg több van, de mindig láttam a másik oldalt - hogy viszont sosincs jelen a férj.


Azt gondolom, a férjed besokallt, pont azért mert nem olyan érett mint mondjuk Te, és látja, hogy mit kéne tennie, de nem képes rá.


Ha most úgy érzed is, hogy feladta, bízz benne, hogy van elég felelősségteljes, hogy egy nehéz időszak után megérti a lényeget, és visszatalál Hozzátok. A tüzet többször is újra lehet éleszteni egy kapcsolatban, szinte nulláról is. De nem egyszer fordul elő, hogy ehhez a társak kicsit távolabb kerülnek egymástól, lelkileg és fizikailag is. Nehéz elképzelni, de így van. Meg kell tanulni elfogadni, megérteni, és nem kell velem egyet érteni, de megbocsátani is!


Életünk egy nehéz szakasza hasonló volt... csak az segített, hogy hátrább kellett lépni, és kicsit elengedni az egészet, elkezdeni azon dolgozni, hogy önmagam hogy tudnék létezni nélküle, egyre több időt töltöttem magamban, vagy a gyerekeimmel, távolabb tőle. Amikor már nem görcsösen ragaszkodtam a felépített életünkhöz, akkor találtunk vissza egymáshoz. Hozott egy felelősségteljes döntést, hogy a családját választja. Később többször átbeszéltük az okokat, de amikor megvolt a tényleges lezárás, onnantól viszont mindenki érdekében nem lehetett téma ami történt! Sokszor ezen bukik el egy kapcsolat folytatása. A tüskéken, amiket a párok arra használnak, hogy újra a másikba bökjenek, a sérelmeket nem lezárják, hanem felemlegetik.

20. Ildi
2020. jún. 24. 00:13
Szerintem nincs minden veszve. Mindkettőtöket meg lehet érteni,remélem rendben lesztek idővel.
19. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 23. 23:50
Fura helyzet, de ne hagyd, hogy megkeserítse kedved ez a szitu. Maradj optimista. Èrezd jól magad a gyermekekkel, viselkedj úgy, ahogyan megismerkedèsetek elejèn is tetted. Nèzd mindennek a jó oldalát! Ès "vissza fog találni" a párod is hozzád!
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Csgybzs)
2020. jún. 23. 23:33

Köszönöm szépen !

Erre csak azt tudom mondani , mint a férjemnek, hogy mindnekinek arra van ideje , amit akar ... legbelül tudom , hogy Ő ezt már feladta , és nem is próbálja helyre hozni , de nem fér bele a fejembe , az hogy hogy lehet ilyen felelőtlen , 6,5 év , ház , autók, gyerekek , egyszerűen megvan mindenünk ilyen fiatalon , amirol más meg 40+ is álmodik , és ő ezt eldobna

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Martini64)
2020. jún. 23. 23:26
De ha kiderülne , hogy van valami , akkor én nem tudnék megbocsajtani , nem is maga a megcsalast , hanem azt hogy minden probalkozasom ellenére ezt meg merte tenni
2020. jún. 23. 23:24
Szerintem hagyd azt a lányt. Lecseng majd.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - MenoPause)
2020. jún. 23. 23:21

Köszönöm !!

Én is így gondolom , hogy ha meg nincs is semmi , attól meg lehet , és az már mindegy , hogy ki kezdi ...

Ma elmondtam neki mindent , ami bennem van , azt is , hogy attól felek , hogy megunom a próbálkozást , mert viszont nem látom , és akkor már tényleg reménytelen lesz , ha én megunom

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Magdi985)
2020. jún. 23. 23:19

Ez is benne van a pakliba , csak nem egyedül vállaltam a gyerekeket , és velük nincs is semmi baj , van két fiatal mama ( anyósom-anyukám ) akik szívesen vigyázznak az unokakra , de ha ő nem nyit felem és nem akar velem kettesbe lenni , akkor én nem fogok könyörögni :/

Vettem wellnesz hétvégét is , ezt kapta 6,5 évre , igaz csak szeptemberbe mehetünk , de meg se nézte a szállodát sem online

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Garabonciás)
2020. jún. 23. 23:17

Szia !

Ez is megfordult a fejembe , és tényleg nagyon azok vagyok , hogy ne baszogassam öt , meg ha nem tetszik valami pl a keso haza járás sem mutatom ki , de hogy mikor fog megtörni vagy meg e fog egyáltalán azt nem tudom

2020. jún. 23. 20:13

Azért ne sajnáljuk már a férjet, mikor a fórumindító van 7ből 6 napot tök egyedül a gyerekekkel. Neki is ez a kor lenne az, amiben még élhetne.

Szerintem el is hidegült és szeretője is van.


Hogy mit lehet tenni? Azt nektek kell tudni. Felelősek vagytok 3 gyerekért, picikék mind. Még egymásra sem jut időtök, ami a legnagyobb baj. Egy házasságot építeni, ápolni, gondozni kell.

Egyedül kevés vagy hozzá viszont. MenoPause hozzászólásával értek egyet.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook