Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megloptak, de nincs bizonyítékom, be sem ismerné. Hogy ugrathatnám ki a nyulat a bokorból? fórum

Megloptak, de nincs bizonyítékom, be sem ismerné. Hogy ugrathatnám ki a nyulat a bokorból? (beszélgetős fórum)


7. e2579acec2 (válaszként erre: 4. - Csibefalat2008)
2011. ápr. 19. 21:25
Szerintem ebben az esetben semmit se tudsz csinálni!
6. d84afa853b (válaszként erre: 4. - Csibefalat2008)
2011. ápr. 19. 15:17

Ez elég szomorú!

Ezzel valószínűleg a rendőrség sem tud mit kezdeni,az ékszereket vissza nem igen szerezheted bár a feljelentést megteheted.Esetleg keress fel néhány zálogházat a környéketeken hátha oda vitte be őket.

5. szakalyadri (válaszként erre: 4. - Csibefalat2008)
2011. ápr. 19. 15:17
Ha túladott az ékszereken azt csak személyivel tehette-ha boltban intézte.Tegyél feljelentést ismeretlen tettes ellen,de ne gyanusítsd meg hivatalosan.Azt viszont mindenképp mond el a rendőrségen hogy kire gyanakszol.Leírás alapján gyorsan megtalálják az ékszereket,és egyből kiderül ki adta el.Ha zaciba vagy ékszerboltba vitte.Ne halogasd!
2011. ápr. 19. 15:11
Ékszereket lopott 1 ismerősőm de nincs bizonyiték, már biztos túladott rajta. Mivel a terhesség miatt nem hordtam és nem is nézegettem őket állandóan igy nem tudom mikor lopta el. Meggyanusitani nem merem hátaha cigányokat küld rám vagy vmelyik családtagomra.
2011. ápr. 19. 15:10
Tegyél fel jelentést ismeren tettes által elkövetett bűncselekmény miatt. Bűncselekményt (és a lopás 10 vagy 20000 ft feletti értékben az!) eleve kötelesek vagyunk jelenteni.
2011. ápr. 19. 15:08
Ki lopott meg, hogyan és milyen értékben?Ha valami komolyabb akkor fordulj a rendőrséghez!
2011. ápr. 19. 15:06
Megloptak de nincs bizonyitékom be sem ismerné. Hogy ugrathatám ki a nyulat a bokorból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook