Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megloptak a postánál, más is járt már így? fórum

Megloptak a postánál, más is járt már így? (beszélgetős fórum)

13. beatav
2013. máj. 9. 21:20
Nekem több csomagom is eltűnt, volt ami ajánlottan feladva- elindult de sehova sem érkezett meg (akkuk és a töltője volt benne,garanciában cserélték, a faladót kártérítették).A lányom szülinapi ajándéka (csokik,keksz ilyesmi) is eltűnt amit a mamája küldött neki... szóval nincs nagyon mit tenni,lopnak és még a Magyar Posta oktat ki amiért nem így -úgy adták fel a részemre!
2013. máj. 9. 10:12
Anyukámnak úgy kb. 10 évvel ezelőtt 100000 Ft-ját tűntette el a kézbesítő postás. Bejelentette a postán és kiderült, hogy akkoriban egy csomó hasonló bejelentés érkezett a mi körzetünkből. Kiderült, hogy a postás bácsin eluralkodott a szerencsejáték-szenvedély és az összes pénzt beleszórta játékgépekbe. Természetesen kirúgták és a posta megtérítette a kárt. A pénz amúgy hivatalos szervtől jött, nyoma volt.
11. agis
2013. máj. 9. 09:32
En Angliabol nem kaptam meg a csomagom. Nem hianyzott belole barmi is, hanem a komplett csomag tunt el. Az orszagba meg megerkezett, azota remleem kihullott a sampontol es balzsmatol a haja a tolvajnak.
2013. máj. 8. 17:36
A csekken befizetett pénz sincs biztonságban. Többször is kerestetni kellet már,azóta inkább utalok.Fő a nyugalom.
2013. máj. 8. 17:07
Az előző postásunk amúgy folyton bontogatta a leveleinket, észrevettük. Meg össze-vissza szórta a leveleket. Három szomszéd közül mindig bedobta valakihez az összeset, aztán egymásnak dobáltuk be... Azóta szerencsére más postás van már. :S
2013. máj. 8. 17:06
Pofátlanság basszus.... Ha rajta volt a súly, akkor egyértelmű. Nekünk étkezési utalványt loptak ki levélből és semmit nem tudtunk tenni, mert nem értéklevélként lett feladva. Reméljük a dupláját költötte gyógyszerre az, aki kiszedte...
2013. máj. 8. 16:13
Én egyszer a barátnőmnek adtam fel egy 120 színű szemhéjfestéket, ami a mai napig nem érkezett meg hozzá. Igaz, én voltam a hibás, mert nem ajánlott küldeményben küldtem. Így követni sem lehet a csomag útját, pedig 400-500 ft.-ba került a feladása. Talán azt hitték, a keménységéből adódóan, hogy. tablet gép van benne? Nem tudom. Ennek már 1 éve.
2013. máj. 8. 16:05
Hát, akkor ezekszerint ezek hétköznapi dolgok sajnos...de hogy van pofájuk erre..ráadásul egyre csak drágul a posta, mégsincs biztonságban az ember dolga...
2013. máj. 8. 15:44

Nekem egy levelem tűnt el, amibe poénból beletettem egy "lap" rágógumit. Gondolom valamelyik enyves kezű dolgozó pénznek hitte, és lenyúlta a küldeményt.

Na, azon elrágódhatott a k.csög. :@

4. Slyte (válaszként erre: 1. - 291012e1f1)
2013. máj. 8. 15:23

Nekem az újságból az ajándékot lopták ki. Azért lehetett csak a postás, mert nehéz kivenni a postaládába betett cuccot, és ha járókelő mégis kivette volna, akkor elviszi az egészet, és nem szuszmog a kivétellel, és a visszarakással.

Le is mondtam az előfizetést.

2013. máj. 8. 15:22
Nekünk egyszer fényképeket küldtek borítékban, és a boríték fel volt tépve (gondolom a kézbesítő azt hitte, pénz van benne). Mi sokat nem tudtunk ezzel tenni... De pofátlanság a javából.
2013. máj. 8. 15:22

Meggyőződésem, hogy sok csomagot bontogatnak fel, aztán ami nem értékleveles abból ki is szedik a nekik tetszőt... Sajnálom... :(

Nekem levelem volt már úgy bedobva a postaládába, hogy a kuponok hiányoztak belőle, még arra sem vették a fáradtságot, hogy vissza ragasszák...

2013. máj. 8. 15:19

Rendeltem egy csomagot, amiben ruha , szobor, és egy nagy méretű tengeri kagyló volt...Meg is hozta a postás..Standard csomagként lett feladva.És a kagyló hiányzott belőle!Szóltam a küldőnek és mondta hogy ő belerakta, és mindent elmagyarázott.Megfigyelve a karton dobozt, amibe küldte, sötét ragasztószalaggal volt átkötve...és az alján meg volt sérülve a karton doboz, mint amikor a ragasztót feltépik róla, és a sötétre rá volt ragasztva egy világosabb ragasztószalag!4kiló 10 deka volt a csomagon, itthon lemértem, 3 kiló!

Elmentem a postára de mivel nem írt a feladó értéket rá, így azt mondta nem sok esély van kártérítésre.Mindenesetre jegyzőkönyvet vett fel.Hogy van valakinek pofája ezt megtenni??Volt már valakinek, más ehhez hasonló tapasztalata?És, ha igen, mit tett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook