Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meglepő.... fórum

Meglepő.... (beszélgetős fórum)


15. ebf2510f25 (válaszként erre: 1. - Ronybaby)
2010. okt. 20. 23:13
Azért nem hiszem, hogy ez annyira gyakori lenne. Persze, vannak olyan férfiak is, de én nem tudnám elképzelni a páromról.
2010. okt. 13. 22:15
Mi a könyv címe?
13. 9e8664b644 (válaszként erre: 1. - Ronybaby)
2010. okt. 13. 21:27

Szerintem ez biztos kicsit (vagy nagyon) fel van fújva, így sokkal eladhatóbb lesz a könyv.


Amúgy ha tényleg ilyen hajlamú, akkor nyilván azért nem a feleségét bántalmazza, mert elég cinkes az ismeretségi körükben. Meg pl. feleség feljelentené. A ribin meg hadd szóljon, azért fizeti, hogy tűrjön. Valakinek egy tankot is fel lehet dugni, ha leteszik a pénz. A pasinak a beteges vágyainak a kielégítése kell, a prostinak a pénz. Mindenki megkapja amit akar, hurrá!

12. Ronybaby (válaszként erre: 11. - Mendra)
2010. okt. 13. 18:17

Na, de itt a pasi verekszik! :))

Amúgy tetszik az ötlet! :)

11. mendra (válaszként erre: 7. - Álomvirág1)
2010. okt. 13. 18:14
Nekem azt mondaná a párom,hogy rúgjam seggbe és harisnyába tapossak rajta tuti megtenném néha de még bakancsba is:))))))))))))
10. Álomvirág1 (válaszként erre: 9. - Ronybaby)
2010. okt. 13. 18:12

Szerintem ez beteges dolog, valami nagyon komoly korábbi, esetleg gyerekkori sérelemhez vezethető vissza.

De ez tuti ritka. Nem hiszem el, hogy annyira nagyon sok ilyen lenne.

9. Ronybaby (válaszként erre: 7. - Álomvirág1)
2010. okt. 13. 18:10

Ezt tanácsolták, hogy valami kompromisszumot kössenek.

Pár éve volt Magyarországon egy fazon aki útszéli prostikat vert és azt hiszem meg is ölt egyet kettőt.

A felesége azt mondta, hogy ilyen nyugodt, rendes embert még nem látott és soha nem vette észre, hogy lenne rá igénye!

8. Ronybaby (válaszként erre: 6. - Mendra)
2010. okt. 13. 18:09
Hát igen!
7. Álomvirág1 (válaszként erre: 3. - Ronybaby)
2010. okt. 13. 18:07
Nem tudom... szerintem, aki jó kapcsolatban él, az elmondja az ilyen gondolatait, vágyait. Nem azt mondom, hogy én belemennék, hogy üssön-verjen a kedvesem, de lehet kiagyalnánk valamit.
6. mendra (válaszként erre: 3. - Ronybaby)
2010. okt. 13. 18:05
Talán egy hétköznapi feleség nem fogja tű sarkuval taposni a heréjét mert ö épp arra élvezne.
5. Ronybaby (válaszként erre: 4. - Mendra)
2010. okt. 13. 18:04
Igen már olyan szinten minden természetes, hogy sokan a valóságban is ki akarják próbálni!
4. mendra (válaszként erre: 2. - Álomvirág1)
2010. okt. 13. 18:03
Gondolom ez bizonyos fok után betegesnek mondható a hajlam.Betudnám egy "ártatlan kiváncsiságnak talán de csak azt a pasit aki egyszer látogat el egy ilyen nőhöz.Egyébként meg sok múlik médián amivel küldik az ember agyát és hormonjait.
3. Ronybaby (válaszként erre: 2. - Álomvirág1)
2010. okt. 13. 18:03

De miért a szexben éli ki? És miért nem otthon? Arra gondoltam, hogy a feleségét, mint embert is szereti és, hogy venné ki magát, ha nekiugrana....

Azt írta a nő nagyon megdöbbentő mennyi ilyen van és, hogy aki megteheti squas helyett prostihoz megy a stresszt levezetni.

2010. okt. 13. 18:00

Pfff, szerintem nem lehet sok ilyen pasi, aki ezért megy el ilyen helyekre..

És azt is kétlem, hogy minden pasiról elmondható lenne, hogy tele vannak erőszakkal, agresszióval.

Szerintem minden emberben van valamelyest, ill. sokan vannak, akikben feszült helyzetekben esetleg előjön, de annyi módja van a levezetésének....

2010. okt. 13. 17:54

Olvastam egy könyvről ami most fog megjelenni. Egy magyar luxusprostiról szól aki 1000 euróért nyújt vagy nyújtott szexuális élményt férfiknak.

Az írónő akinek elmesélte a sztorit és aki a könyvet megírta elmondta, hogy ezek a férfiak mind ütötték verték a nőt és, hogy milyen szintű elnyomottság, perverzió vagy épp szado mazo hajlam van családos, minta apukákban, férjekben.

Hihetetlen számomra, hogy talán én is ismerek/ismertem olyan férfit aki örömlányhoz járt és ott élte ki ezeket az erőszakos hajlamait.

Mi a véleményetek erről?

Miért van a férfiakban ennyi elfolytott erőszakos vágy? S talán lehet, hogy a te férjed is megtette már ezt mással vagy megtenné? (ez csak feltevés)

Mert azok a nők akik szentül meg vannak arról győződve, hogy a párjuk egy nyugis, erőszakos mentes férfi arról is kiderülhet, hogy van egy másik arca.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook