Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meglepitek-e valamivel (és ha igen, mivel) az óvónőket karácsonykor? fórum

Meglepitek-e valamivel (és ha igen, mivel) az óvónőket karácsonykor? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 6. 15:19
nem
2013. dec. 13. 20:22
nem
2013. dec. 12. 08:11
kisfiam bölcsis, és nem szerintem adunk (bár bennem felmerült)... amíg a gyerkőc úgy tudja, hogy az ajándékot a Jézuska/angyalka hozza, addig nem ésszerű nekünk venni és bevinni a gyerekkel együtt.
2013. dec. 11. 15:18

Én mindig adtam az óvónéniknek, dajkáknak ajándékot. Általában egyedileg ajándékozott mindenki. ( év végén inkább összedobtuk a pénzt és közösen leptük meg az óvónéniket, dajkákat )

Általában valami dísztárgyat, mellé valami extra tea, vagy kávé, ha kávéznak. Édességek, gyertya, mécses és mécsestartó...stb.

4. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Szafaripók)
2013. dec. 11. 15:15
mi annak idején mézeskalács-csomagokat sütöttünk az óvónéniknek. :) ha közösen adtunk ajándékot, akkor általában édesség- vagy csemegekosarat, így hasznos és szép is volt egyben
2013. dec. 11. 15:12
A lányom bölcsis, de mi adunk a gondozóknak idén egy saját készítésű scrapbook-ot, a csoport nevében. :) Tavaly vásárlási utalványt kaptak, idén nem akarunk ennyit költeni rájuk.
2013. dec. 11. 15:09
szia! az én kislányaim kis csoportosok,mi közösen szoktunk venni,pl ha van csoportja egy pezsgőt vettünk és a Westend-be bele graviroztatjuk a gyerekek nevét! :)
2013. dec. 11. 15:07

Az érdekelne, hogy kinél mi a szokás: a csoport ad ajándékot mindenki nevében, vagy a szülőkre van bízva, hogy aki akar, ad?

Mindkét verzióra érdekelnének ötletetk, mit adtatok/adtok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook