Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meglepetések fórum

Meglepetések (beszélgetős fórum)


1 2 3
21. öcsike (válaszként erre: 20. - Dee)
2006. dec. 4. 21:21
Most lesz januárban 18 éves a barátnőm és nem is tudom szereti az elegáns mégis egyszerű dolgokat gondolok itt ruhákra is például a másik dolog pedig hogy nagyon nem szeret egyhelyben maradni szóval ha otthon van akkor nagyon szeret a szobájában ügyködni szoval valami kis képre is gondoltam már de annyira nincs ötletem :S ezért kértem hogy segítsetek.
20. dee (válaszként erre: 19. - Öcsike)
2006. dec. 4. 21:11
Nagyon szivesen segítek csak ird meg,hány éves,mit szeret csinálni vagy mi érdekli.Néhány támpont és ontom az ötleteket!
2006. dec. 4. 21:08
Mivel elolvastam hogy milyen aranyosak vagytok és hogy mennyire szeretitek barátaitokat vagy szeretteiteket meglepni ezért egy kis segítség kéréssel fordulok hozzátok. Meg szeretném lepni a barátnőmet egy kis aranyos de mégis ötletes karácsonyi ajándékkal és azt szeretném ha nagyon örülne neki. nem tudnátok segíteni nekem néhány ötlettel? Előre is köszönöm!
18. Mókica (válaszként erre: 17. - Dee)
2006. dec. 4. 01:03

:D

Köszike

17. dee (válaszként erre: 16. - Mókica)
2006. dec. 4. 00:34
De az "angyal" szaloncukrot nem tudott venni,holnap a krampuszomra bízom!
16. Mókica (válaszként erre: 15. - Dee)
2006. dec. 3. 23:38

Te is egy angyal vagy ám, azt tudod?:D Nem sok ember viselkedek ilyen önzetlenül a mai világban,mint te!

IM :D

15. dee
2006. dec. 3. 23:23

Ma megint sikerült a meglepi,ma a kolléganőim cipőjébe /papucsába/ vásároltam apró dolgokat és karácsonykor se feledkezek meg róluk.Angyalok,így angyalkát vettem nekik.Pedig nyolcan vannak,de én mindenkit nagyon szeretek.

Nálunk is divat a gyerekeknek apróságot adni,minden ok nélkül.A hajbavaló díszek mindig jól jönnek.Az üvegfesték is mindig találó.Pont a piros fogyott el - kiáltja örömében a kicsi.A sok-sok puszi és mosoly mindig melegséggel tölti el a szívemet.Adni a legnagyobb öröm.

14. eee466847e (válaszként erre: 9. - Mókica)
2006. dec. 3. 20:23

Ma sajna nem találkoztam velük. Holnap viszont palacsinta lesz a megi. Miattuk sütök hetente kétszer is, mert nagyon szeretik.

Meglepi nálunk a férjemmel a cédulázás is. Pl. párnára, zsebbe, poharába stb. különböző helyekre cédulákat helyezünk el egymásnak pár kedves szóval. (belekerülnek apró figyelmeztetések is, pl. holnap a tisztítót el nem felejtsd, vagy este színház, stb:)))) Ez azért nem mindennapi.

2006. dec. 3. 19:30

Én itt kinnt az USA-ban magánházakat takaritok, kb 23 ügyfelem van...

Eggyikük sem néz le, nem úgy bánnak velem mint csak egy "takaritónővel". Sokkal már baráti viszonyba is kerültünk, dumcsizunk telefonon, elhivnak bulikba.stb...


Eggy péntek estén, kb 9 óra körül csipogott a telefonom, az eggyik ügyfelem irt egy sms-.t nekem.

Hálálkodott, és dicsért minden szavával, hogy mennyire jó érzés neki minden pénteken hazajönni úgy a munkából, hogy már semmit sem kell csinálnia...Boldog, hogy vagyok neki:)


Én őt teszem boldoggá...ő pedig ezzel a kis aprósággal, hogy irt nekem egy ilyen sms-t nagyon örömet, melegséget hozott a szivembe. Jólesett a megbecsülése:)

12. gpetra (válaszként erre: 11. - Rituska83)
2006. dec. 3. 19:18
Szerintem egyáltalán nem hülyeség meglepni azokat, akiket szeretünk. Az is örül, akit meglepnek, és az is, aki a meglepetést okozza. Nem kell belefásulni a hétköznapokba, és igenis ki kell mutatnunk, ha fontos nekünk valaki.
2006. dec. 3. 19:14

Sziasztok!!


Én is szoktam kapni, sőt adni is szoktam.

Általában sütni szoktam valami finomata páromnak, mert szereti a hasát :)

Ő meg nekem virágot szokott hozzni.

Ha pl egyedül megy vásárolni( néha elküldöm) mindig virággal jön haza :)

Már szoktam tudni... :) De valahogy mindig örülök neki.

Már az egész lakás teli van száritott virágokkal :)

Ő meg, ha hazajön fáradtan este elé teszek egy kis finomságot mindig boldog, és még persze másnap is visz belőle.

Vannak olyan ismerőseim akik ezeket a dolgokat hülyeségnek tartják.

Szerintem meg nem az, én is meg a párom is szereti a meglepiket :)

Ez azért jobb, mert ha szülinap vagy névnap van akkor úgyis tudjuk, hogy kapunk valamit...nem?

Jah meg akkor is kapni szoktam virágot, ha egy kicsit összebalhézunk valamin. :)

2006. dec. 3. 19:06
Ma meglepted pl valamelyik kis lurkódat..bocsika elirtam
9. Mókica (válaszként erre: 8. - Eee466847e)
2006. dec. 3. 19:05

Na igen ,én ilyenekre vagyok kiváncsi.

Nem összeségében miket adsz, hanem pl MA mit kaptál aminek nagyon örültél...vagy te mivel leptél meg valakit?Ma meglepted pl valamelyik ki lurgódat?

Meséld el mit szóltak...



Szerertnén ha megosztanánk egymással az apró örömeinket, olyan sok topik van ahol csak panaszkodnak az emberek...a boldoságot , örömöt, szeretetet szeretném érezni itt:P

8. eee466847e (válaszként erre: 2. - Dee)
2006. dec. 3. 18:43
Hasonlóan hozzád én is inkább adni szeretek meglepetéseket (unokáim meginek nevezik). Szekrényem tele van mindenféle ajándékkal. Gyűjtögetem. Manócskák, így hívom az unokáimnak szánt megiket. Ezek között van CD, mesekönyv, csoki, kisleánynak való bizsu, hajgumi színes csattocskák. A legjobb érzés, mikor átadom és örülnek, csillog a szemük. A nagyoknak csempészni szoktam. Zsebükbe, fiókba, egy-egy apró valamit. Desodort, csoki, CD-t melyre vágytak. Nálunk az élet csupa "megi." Én is kapok, de az általában virág. Váratlanul, csak úgy. Ezzel végképp levesznek a lábamról.
7. Mókica (válaszként erre: 6. - Gpetra)
2006. dec. 3. 15:00

Na hát ilyenre gondoltam:)))

Köszike, hogy irtál:P


Jó érzéssel, mosolyogva olvastam a hozzászólásod!

Puszi:D

2006. dec. 3. 10:19
Vettem karira anyósomnak egy mackót a karácsonyi vásárban, amikor megláttam, tudtam, hogy velem akar jönni. Olyan "vegyél meg, kérlek, mert el akarok menni innen!" arckifejezésű mackó, szóval el is hoztam. Itthon megmutattam a páromnak, akinek annyira megtetszett, hogy neki adtam. Úgy örült neki, mint egy kisgyerek :) Jó érzés volt egy 30 éves, a munka miatt gyakran gondterhelt felnőtt férfit gyereknek látni :) A maci azóta is fent ül a polcon.
2006. dec. 3. 02:44
Boldog sztorikat akarok hallani :))
2006. dec. 3. 02:43

Senkit nem leptek meg? Vagy senki nem okozott valami meglepit senkinek?? Kááár!

Csak én lennék ilyen beállitottságú? Nem hinném!;)

Tessék irni!

3. Mókica (válaszként erre: 2. - Dee)
2006. dec. 2. 23:09

azt tudom:))) Tapasztaltam már:)


Az előző kvizben megnyertem a Vichy csomagot, amit dee ajánlott fel nyereménynek.

Ő vállalta, hogy kiküldi ide nekem az ajádékot, ami megmondom őszintén nem volt ingyen...de ezt is felvállalta, és még ráadásként kaptam tőle egy kis meglepetést is mellékelve a nyeremények mellé:)

Nem hiszitek el mekkora örömet okozott nekem ezzel:)

Úgy örültem a csomagnak mint egy ovodás:P

2. dee
2006. dec. 2. 23:06
Én nagyon szeretem a meglepiket.Többször adok,mint kapok.Szeretek örömet szerezni.
2006. dec. 2. 22:58

Sokszor van, hogy CSAK úgy veszek , vagy sütök valakinek valamit. Nincs semmiféle alkalom, csak mert jólesik és mert jó érzéssel tölt el, hogy én is valakinek örömöt tudok okozni, mégha csak arra pillanatra, vagy napra is...de boldoggá tettem;)


Azt szeretném ha ti is megosztanátok az ilyen kis emlékeiteket.


De azt is érdekel ha téged lepett meg a kollégád, főnöküd, párod..gyermeked....és itt tényleg nem szülinapi, névnapi...nagy alkalmakra gondolok...

Hanem mikor tényleg örömszerzéskén, önzetlenül teszel ,adsz valakinek valamit...vagy kapsz!


Én kezdem is eggyel:)

Tegnap kaptunk egy csomagot otthonról anyósomtól, sunyiba kiküldött nekünk egy csomó sport szeletet, 1 zacskó szelés szaloncukrot a páromnak, és engem se felejtett el. Megjegyezte, hogy imádom a hársfa és csipkebogyó teákat, Kaptam 1-1 dobozzal:)

Miután felvettem a csomagot a postán, teljesen megváltozott a hangulatom, egész nap jókedvű mosolygós voltm:P

Nekem nagyon jólesett a figyelmessége.

Ezek azok az apró dolgok amik kitudják az embert emelni a szürke hétköznapokból!

Kis dolog, de nekem mégis akkor, a legnagyobbat jelentette:DD



Ti is irjátok le mi okozott nektek MA örömöt :)

Vagy kit leptetek TI meg;)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook