Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meglepetések fórum

Meglepetések (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. okt. 28. 08:10
November 7.én leszünk 4 évesek. Szeretném valamivel meglepni a páromat. De nem vacsora meg ilyenekre gondoltam. az már olyan snassz...
2008. okt. 24. 03:57
Szeretném, ha valaki engem is meglepne valami jóval.
2008. aug. 24. 11:28

Egy erdekes story a meglepetesrol....:) vagy meglepetesekrol :)

Kisebb korunkba apukank nekem es a testveremnek amikor fizetest kapott...vagy volt valami + penze mindig meglepetesekkel vart haza innen onnan...

mentem haza sulibol es volt valalmi meglepetes altalaban amit "hideg-meleg" jatekkal kellett megtalalnom...a meglepetes targyai nem voltak valami nagy draga extrem dolgok csak apro dolgok ugy tuttunk neki orulni:))..ahogy nottunk szuntek a meglepik...de meg most is o az elso aki egy ujonnal megjelent csokit, gyumolcsot nyaron..megvesz....es olyan jo...

megtanultam hogy meglepetesben reszesulni olyan jo..igy amikor tamad egy otletem..es kerul celszemely probalom meglepni az ebereket..barmikor..barmivel...;))

78. iriszb
2007. júl. 9. 11:22

Meglepi???

Szeretnék....,mivel ma van :)),vagy talán ne is örüljek ennyire (44) hűűűűű ezt leírni is durva....mostmár az ember lánya ilyenkor vissszafelé néz....a multon mereng,vagy elgondolkodik mit is ért el az életben,hát én nemtsokmindent tudok felmutatni....sohasem voltam egy törtető mindenkin átgázoló tipus...így aztán nem is sokra vittem az életben....DEEEEE,azért van pár dolog az életemben amire talán egykicsit büszke vagyok......mint például a két gyönyörű gyerekemre,és tudom ha bármilyen gondjuk van mindég hozzáfordulnak először....és ha nem is tudjuk megoldani de lagalább kibeszéljük a dolgokat....szer-tem ez is valami,

aztán van egy kis házam...amit imádok,habár romokban hever az egész.....az a baja hogy nagyon öreg....

no...anyimindent irogathatnék még....

istenem.....negyvennégy..

77. dee
2006. dec. 29. 19:28

Ma kaptam egy igazán nagy meglepit!2oo7-es naptár,amit a "hoxás" barátnőim fényképei díszít.

Olyan jó így egyben látni a csapatot.Szuper vagy Bvdt!Köszi szépen!

2006. dec. 26. 14:35

Ideje nekem is vmi karitatív dolgot tennem:

Kezdetnek már gondoltam, hogy egy arra érdemes és alkalmas személynek nekiadom a hűtőmben álló, kb februárban felbontott Martini maradékát, majdnem félig van az üveg :))))

2006. dec. 23. 14:07
Gyonyoru kepeslapot kaptam Mokicatol,sikerult meglepned vele.Koszonom te draga!
2006. dec. 23. 04:14
Kicsinuszi koszonom az aranyos kepeslapot,nagyon megleptel vele.
2006. dec. 22. 22:15
Hoxa,nagyon koszonom a meglepit!Sikerult meglepned. En is kivanok mindenkinek boldog,bekes unnepeket!
72. Rika1
2006. dec. 21. 13:24

Köszönöm Hoxa,sikerült meglepned.

Mindenkinek Boldog Békés Ünnepeket Kívánok!

71. Mókica (válaszként erre: 70. - Rika1)
2006. dec. 21. 05:28
Hú ilyet tegnap én is kaptam vagy hármat:((( Nehogy virus legyen...:(
70. Rika1
2006. dec. 21. 05:20

Kaptam ma egy rejtélyes emailt. Feladó nuku.

Tartalom semmi.Pedig kiváncsi lettem volna.:(

2006. dec. 21. 05:09
Ma kaptam az eggyik ügyfelemtől egy fehérarany fülbevalót...totál lepadlóztam:) Azt se tudtam mit mondjak;)
68. Mókica (válaszként erre: 64. - Dee)
2006. dec. 21. 05:08

Örülök, hogy izlett:)

Még a kávéra leszek kiváncsi;)

Puszó

2006. dec. 21. 05:07
Én is..én is kaptam ám képeslapot Hoxáéktól:))) Nagyon köszönöm!
66. Rika1
2006. dec. 21. 04:54
Meglepiket imádok másoknak szerezni.
65. Faline
2006. dec. 21. 01:22

Kedves Hoxa, Speedz!


Nagyon szépen köszönöm ezt a kellemes meglepetést, a kedves képeslapot, és az ünnepi jókívánságotokat!!!

Fantasztikusan jólesett!!!


Nektek is békés, örömteli, boldog Karácsonyi ünnepeket!!!


Egyúttal hálás köszönetem azért a mérhetetlen munkáért, igyekezetért, amit arra fordítotok, hogy mi,.... akik már el nem tudjuk képzelni, hogy ne nézzünk rá az oldalatokra,....minél jobban érezzük magunkat!!!

Mindnyájunk nevében köszönet Nektek mindezért, és a továbbiakban is sok sikert, és még több ilyen lelkes látogatót, és új tagot kívánok, mint amilyen én is lettem, amióta idejöttem!!!:))


Minden HOXA-látogatónak nagyon kellemes, békés, boldog, egészségben, örömökben bővelkedő karácsonyi ünnepet, sok-sok szeretetet, és minden jót, kívánok amit csak adhat az élet Nektek!!!!!!


Üdvözlettel!!

Faline

64. dee (válaszként erre: 55. - Mókica)
2006. dec. 20. 22:50
A kávét még nem kóstoltam,de a sütit az imént kibontottam.Finoooooooooooooooooooom!Köszi mégegyszer!
63. Mókica (válaszként erre: 62. - Leona78)
2006. dec. 20. 22:42
:DDDD
2006. dec. 20. 19:33

Sziasztok!

Nagyon szep kepeslapot kaptam Mokicatol,amivel nagy meglepetest es oromot okozott nekem.Koszi szepen,draga vagy!

61. gpetra (válaszként erre: 60. - Mókica)
2006. dec. 20. 13:09
Nagyon :) Teljesen meglepődtem ezen a kedvességen.
60. Mókica (válaszként erre: 59. - Gpetra)
2006. dec. 20. 12:55
..és ugye milyen jó érzes ez???:)))
59. gpetra
2006. dec. 20. 12:41
Képzeljétek, az egyik egységvezetőnktől most kapott mindenki két rúd bejglit, egy kis tálca sós, és egy másik tálca édes teasütit. Teljesen meg vagyok hatódva :)
2006. dec. 20. 04:16
Csak úgy sorakoznak a kedvesebbnél kedvesebb képeslapok a postaládánban:) Köszönöm Leona:))
57. Mókica (válaszként erre: 56. - Hoxa)
2006. dec. 20. 02:35
Nagyon szivesen drága Hoxa:)))
56. Hoxa
2006. dec. 20. 00:25
Móki, te valami álruhás télanyó vagy! :)))))) Köszi a csomagot, nagyon örültünk neki!
55. Mókica (válaszként erre: 54. - Dee)
2006. dec. 19. 23:59

Már meg is van a pingvin helye:DDD

Örülök, hogy izlik a csoki:D

A kávét kipróbáltátok már? Remélem kávézol:O :D

Nagyon szivesen!!!!;)

54. dee (válaszként erre: 53. - Mókica)
2006. dec. 19. 23:46
Te is meglepsz mindenkit Angyalka.Olyan aranyos vagy!A pingvin fő helyet kapott a lakásban.A férjemnek is nagyon tetszik.Köszönünk mindent.A csoki finom.Már alig van belőle.
2006. dec. 19. 23:43

Ma megleptem egy új ügyfelemet egy dobozka általam készitett sütivel:) Úgy örült neki.. nem hinném, hogy számitott rá, hogy kap tőlem valamit:)))

Jó volt látni az örömöt az arcán!

52. Mókica (válaszként erre: 50. - Dee)
2006. dec. 19. 11:38

Ezekszerinte megérkezett a csomag??? :DDD

Jupiii:))

Jól kezdődik a napom....Jeeeeee:P

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook