Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megkörnyékeztek... fórum

Megkörnyékeztek... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megkörnyékeztek...

1 2
2010. okt. 2. 16:15
:))) Érdekes történet!
2010. okt. 2. 16:14

hát ez aranyos. Jót nevetem. Pedig én sem szeretem a békákat. Egyedül a leveli amit még puszta kézzel is megfogok. De nálunk is sok a varangy.

A minap szedtem ki a cserepes virágokat a földből. Hát a gumifa alatt ott kuttyogott és figyelt, hogy mi is fog most történni. Én meg kilapátoltam az előttünk lévő vízelvezető árokba.

Szo szo nem minden nap tapad az emberre így egy "elvarázsolt királyfi." De nem volt kicsit korai ez a rátapadós módszer? Nem udvarolni kellett volna előbb???

2010. okt. 2. 16:08
A festés és az azt követő takarítás kevés háziasszony kedvenc foglalatosságai közé tartozik.
Az ember nem találja a helyét, aztán később jön az, amikor mi nem találjuk meg, amit éppen szeretnénk. Ez egy elég fárasztó tevékenység. Egy ilyen szép napnak a végső stádiumában történteket mesélem el Néktek. A vége nem is volt olyan rossz - már így utólagosan - mosolygok rajta nagyokat.
Megjegyezni kívánom a félreértések miatt, nem kitalált történet, ez valóban megesett, az állam is leesett. Jó mulatást, és aki még nem festett, az reménykedjen, hátha Ő megtalálja, amit keres...

Ugrás a teljes írásra: Megkörnyékeztek...
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook