Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megkaptam a fizetésemet sms-ben értesített a bankom, amikor meg fizetnem kellett volna azt írja ki h nincs elég fedezet. Az sms akkor mi? fórum

Megkaptam a fizetésemet sms-ben értesített a bankom, amikor meg fizetnem kellett volna azt írja ki h nincs elég fedezet. Az sms akkor mi? (tudásbázis kérdés)

2016. szept. 10. 14:37
kb. 40 volt rajta mondjuk pénteken, és szombaton már nem engedett vásárolni. mert már nem is volt 40 rajta, csak az sms-üzenet ezt írta, de közben már lefogyott, és nem lett még lekönyvelve.
2016. szept. 10. 14:36

én is jártam már sajnos így.

nem könyvelik le rögtön.

sms-t küldenek ugyan, de percnyi pontosságra nem írnak meg mindent.

8. Guruljka (válaszként erre: 7. - B0bf6b3d9f)
2016. aug. 23. 18:10

Lehet, hogy bankja válogatja, de nekem több banknál is be volt állítva, hányszor lehet vásárolni. (Alapból 3 vásárlás.) Azzal magyarázzák, hogy ha más valaki használja a kártyámat, nem tudja, mennyi a pénz rajta, akkor több kisebb vásárlással próbálkozik.


De akár telefonos bankolás útján is át lehet állítani ezt a számot. Nálam is muszáj volt, mert vannak olyan napok, hogy 6-7 helyen is kártyával fizetek.


És ez így volt már 2012-ben is.

2012. okt. 10. 21:01

Akárhányszor használhatod a kártyádat, nincs korlátozva a tranzakció száma. A kártyalimit összege viszont igen... van ahol napi 50 vagy 100, ennél több, csak külön kérésre.

Azonnal érzékelik az automaták és a pos-ok az egyenleget. Remélem felkerested ma a bankodat... lehet rajta inkasszó, na az lenyúlhatja a fizetésedet... esetleg lejárt folyószámla hitel is.

2012. okt. 9. 21:18
Fizettél ma már vele? csak mert én jártam úgy, hogy megvolt a napi 3x-i kártyahasználat, és 4.jére azt írta nincs fedezet, pedig bőven volt.... A bank felvilágosított, ez az oka:)
2012. okt. 9. 21:09
Talán az lehet, hogy az automatákkal még nem szinkronizálták a számládat.
2012. okt. 9. 21:03
A bank ügyfélszolgálata biztos pontos választ tudna adni.
3. Anneeeeee (válaszként erre: 2. - Noozimanoo)
2012. okt. 9. 21:02
először étteremben, aztán ugye amikor kiírta automatánál is megnéztem...nem értem..
2012. okt. 9. 21:00
Automatából próbáltál pénzt felvenni?
2012. okt. 9. 20:57
Miért kapok a bankomtól akkor sms-t ha a számlámra még nem érkezett meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook