Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mégis Ő a lelki társam? Van ilyen? fórum

Mégis Ő a lelki társam? Van ilyen? (beszélgetős fórum)


9. globus (válaszként erre: 8. - 86d0584f0e)
2018. ápr. 7. 13:18
Nem vonzzák. Eleinte valamilyen szinten kíváncsi lehet +az ember "más"-ra, de tartós kapcsolatban abszolút nem működik.
2018. ápr. 7. 12:47

Nincs.

Akik szerint az ellentétek vonzzák egymást, azok mind szétmennek. Itt is olvasható ez.

2018. ápr. 7. 11:55
Van ilyen. Vele még az álmaink is közösek ...
6. Mirandas (válaszként erre: 5. - Napsugár 488)
2012. okt. 2. 10:32
Ez igaz a barátra is. Bár manapság könnyen mondják ki ezt a szót. Pedig a barát igen ritka kincs, már akinek van. Mert ismerõs lehet rengeteg, és sokan fogalmi zavarban vannak a barát titulust illetôleg. Lélek társ és barát ugyanazt jelenti szerintem.
5. Napsugár 488 (válaszként erre: 4. - Mirandas)
2012. okt. 2. 10:22
Lehet igazad van az emberek túl bonyolítják a dolgokat.De tényleg azért jó ez a szó lelki társ és mi az hogy barát.Lelki társ szerintem az az ember akivel élet helyzetekben nem kell neki magyarázi az a dologot ott és akkor miért úgy csináltad.Mert ő is azt érzi és gondolja még akkor is ha a külvilág értetlenül áll a dolgok előtt.
2012. okt. 2. 10:16
Mitõl lelki társ és miért nem barát? Manapság mindenki túlbonyolít mindent.
3. nokia85 (válaszként erre: 1. - E554d7f096)
2011. dec. 27. 20:01

mi is ilyenek vagyunk a párommal.csak mi még "tetőztük" egy új család taggal :D

Néha az idegeimre megy, le tudnék neki keverni egy pofont, most meg hiányzik és mivel közös jövőt tervezgetünk úgy érzem, hogy jó lesz.de szerencse vagy sem, a párom tőlünk kb 300km-rel arrébb dolgozik.eddig csak 25km-rel arrébb.talán így jobb, rájön az ember hogy mennyire ég benne még a tűz.

2. f263e5104b (válaszként erre: 1. - E554d7f096)
2011. dec. 27. 19:53
talánn az ellentétek vonzák egymást?? hajrá!
2011. dec. 27. 19:51
Létezik olyan, hogy valakivel tudod, hogy nem illetek igazán össze, mások vagytok, más érdekel titeket és mégis, ha a közeletekben van akkor éreztek megnyugvást? Ha pedig nincs ott nagyon nagyon hiányzik? Nem tudom mi lesz ebből, ő se nagyon csak hiányzunk egymásnak, ha nem vagyunk. Hogy lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook