Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megint nőies fórum

Megint nőies (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megint nőies

1 2
2020. júl. 4. 13:20

Egyetértek az utolsó mondat számít: ki milyen EMBER??

A többi , mármint a nőiesség csaz ezután lehet téma.A férfiaknak sem kirakatbábu kell.

2020. ápr. 13. 00:49

Izzze, aranyos iras, de vannak benne ellentmondasok - is. Vkinek ez a fajta noci(seg) jon be, vkinek az.


Nalam az volt a megutkozteto, hgya koranak nem megfelelo ruhat vesz fel...

Ezt ki donti el?

Aki hordja.

Ha nem tetszik,nem kell ranezni :)

Aki tud azonosulni a stilussal, viselni is tudja.

2020. márc. 22. 00:13

.. társaságban folyton mosolyog, mindig igazat ad a férfinak, közben pilláit rezegteti...


Hát az ilyen szerintem nem nőies, hanem idióta :-)

31. Bözsi néni (válaszként erre: 26. - Channa*)
2020. márc. 22. 00:12
A tapadós ruha szerintem különben is tiszta gáz, mert mást se látsz, minthogy állandóan azt ráncigálja magán, mert mindig felcsúszik.
2020. márc. 21. 22:12

A cikket olvasva azon gondolkodtam el,mennyit változtam az évek során....még tizen-huszonévesen úgy tartottam én is,csak a külsőségeken múlik a nőiesség.Aztán fogtam fel,mennyire nem...vagyis vmennyire igen,mert az a nő,aki NAGYON FÉRFIASAN öltözködik pl,sosem lesz nőies.DE:Aki igazán nőies,azt a viselkedése,a gesztusai,a KISUGÁRZÁSA teszi nőiessé,az ápolt kinézet az nagyon fontos,de ez nem feltétlen jelent hat vakolatnyi sminket,vagy 20ceNtis tűsarkút.Egy igazán nőies nő farmerben és sportcipőben is nő.:) szerintem :)

az is fontos,hogy megtaláljuk a saját stílusunkat,azt a kinézetet,stílus öltözetet ahogyan mi jól érezzük magunkat,mert önbizalom,magabiztosság nélkül sosem leszünk vonzó nők-nem kell imádnunk magunkat,de egy egészséges önszeretet,önmagunk elfogadása elengedhetetlen mindehhez.

ÉS van egy kulcsszó,ami fontos,legalábbis számomra,amitől igazán nőies tud lenni valaki: a finomság.Ezt értem viselkedésre,mozdulatokra,gesztusokra...ha ezt nem látom valakin,akármennyire nőcisen néz ki az illető,nem látom vonzónak,és szerintem ezt sok férfi is így láthatja,bár még nem láttam nőt férfiszemmel,de így gondolom :)

29. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Timycat)
2020. márc. 9. 07:29

Inkább realista, mint türelmetlen. Nem? :) Arcra is karakánabb vagy, nem mondanám lágy, nőiesnek a vonâsaidat, kinézetre viszont abszolút nő.

Nekem is határozott hangom van, sokszor volt belőle problémám leginkább munkahelyeken nem dîjazták, hogy nem voltam soha csahos eb. :) de nem baj ám!

Kapcsolatban megtanultam kicsit visszább venni magamból, kicsit lágyabb lettem, mert ő is erős személyiség és állandóan veszekednênk, nyîrnânk egymást. Nem akartam nagyon elijeszteni magamtól. :D

28. varadero (válaszként erre: 25. - Timycat)
2020. márc. 8. 19:15
Sarkosan fogalmazol,lehet hogy igazad van a te esetedre vonatkoztatva. Párok és párok között óriási különbségek vannak az együttélés mikéntjében. A te párod, és te ismered igazán mint ahogy magadat is. Úgy gondolod, hogy csak a megszokás és a kényelem tartja melletted? Egyszerű a férfi észjárás de azért talán nem ennyire. Sok klisé amit a férfiakra húznak rá éppúgy nem állja meg a helyét mint a nőkre vonatkozóak. Lehet, hogy szimplán konfliktuskerülő és örül neki, hogy te megszabadítottad ettől a tehertől. (Meglepően sok férfi konfliktuskerülő) Az igaz, hogy ez a világ még mindig inkább hímsoviniszta mint egalitárius (az sem mindegy, hogy a világ mely fertályán láttuk meg a napvilágot). Azt hiszem ez is egy evolúció ami a férfi-női fejekben zajlik és pontosan olyan lassú mint a törzsfejlődés. Nem tudom mire jutunk, de tartok tőle, hogy nem fogom megérni a végkifejletet. Pedig kíváncsi vagyok nagyon. :-D
27. Amaunet (válaszként erre: 21. - Channa*)
2020. márc. 8. 18:51
A szavak darabszámáért fizetik. Tök mindegy miről ír butaságokat.:)
26. Channa* (válaszként erre: 25. - Timycat)
2020. márc. 8. 18:46

Én ezekre az elvárásokra mondom azt, hogy amelyik nő képes mindent megtenni, hogy valakinek kelljen, az meg is érdemli.


Én pl. sosem voltam hajlandó senkinek megfelelni, nem játszottam meg magam sosem, és ez így fog maradni mindig.


Egyszer a férjem mondta, hogy neki nagyon tetszik a magas sarkú. Mondtam neki, hogy hordja nyugodtan, engem nem zavar:DDDD


Én senki kedvéért nem fogom magam kínozni minden nap egy tűsarkú cipőben, nem vagyok hajlandó tapadós ruhákat hordani, stb.

Szeretem a rövid szoknyát, de vannak határai, és csak akkor vagyok hajlandó bármi számomra kényelmetlenebbnek megítélt cuccot felvenni, ha nekem van hozzá kedvem, és nem más kedvéért, még a férjem kedvéért

sem.

25. timycat (válaszként erre: 10. - Varadero)
2020. márc. 8. 18:24

Valóban, mondjuk úgy a férjem "nyakán maradtam". Ha most találkoznánk tuti nem kellenék neki úgy ahogy régen. Most talán az ami vonzó számára, hogy helyette is megvívom a csatákat, ha kell leállok vitatkozni rendőrrel, mestereket zavarok el ha béna munkát végeztek, bármikor bármit elintézek, megkifogásolok bárki előtt. Neki már nem kell konfrontálódni senkivel.


Sajnos még mindig hímsoviniszta világban élünk, mégis elvárás hogy legyél háziasszony, családanyja, feleség/szerető és sikeres a munkádban, mindezt úgy hogy minden pillanatban nőies vagy. Ez annyi bőr, amit egy emberről nem lehet lehúzni.


Ezt a videot biztos sokan láttátok, felkapott lett az elmúlt 2 hétben. Az ilyen elvárások miatt van tele a "nemlétezőm". Tényleg mindet hallottam már a kék hajon kívül


[link]

24. Guruljka (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2020. márc. 8. 17:56

Pláne, ha arra buzdítanak, hogy "megélni a nőiességet". Meg hogy nőnek lenni jó.

Szerintem nincs ezen mit ragozni, pláne hogy semmit nem tettem azért, hogy nőnek szülessek, lévén hogy egyik felem a sperma X kromoszómájaként vajmi keveset tehetett.

Viszont "nő létére nagyon szépen megcsinálta" ... szóval ez már rosszul tud esni.

De az is rosszul tud esni, ha elvárják, hogy a hagyományosan női ágazatokban perfekt legyek.

23. gyöngy:) (válaszként erre: 21. - Channa*)
2020. márc. 8. 17:22

Mert ápolni kell a partneri kapcsolatokat:)

Ők is reklámozzák az oldalukon ezt a portált.

22. varadero (válaszként erre: 21. - Channa*)
2020. márc. 8. 17:21
Zagyvaság vagy sem, azért az érdeklődést felkeltette. :-)
21. Channa* (válaszként erre: 18. - Gyöngy:))
2020. márc. 8. 17:18
Igen, tudom. Nem is értem, hogy miért kell idetolni ezt a sok zagyvaságot...
20. 6789aae21b (válaszként erre: 19. - Varadero)
2020. márc. 8. 17:16
Jó 😂
19. varadero (válaszként erre: 17. - 6789aae21b)
2020. márc. 8. 17:16
Eszemben sincs meggyőzni senkit, engem sem lehet :-D csupán válaszoltam a kommentre. A meggyőzésre ott vannak a tv reklámok és a hitelintézetek. :-)
18. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - Channa*)
2020. márc. 8. 17:08

Azért nem válaszol mert a "netbarátnő" egy partneroldal, csak a cikkeik jelennek meg itt.

A cikkek szerzői, hol X, hol Y, lehet nem is tudják, hogy az írásuk épp most jelent meg itt, vagyis konkrétan nem a cikk szerzője van a nick név mögött.

Valahogy így képzelem, nem tudom pontosan, hogy van, ezt Hoxa tudná megmondani, hogyan működik.

17. 6789aae21b (válaszként erre: 15. - Varadero)
2020. márc. 8. 17:04

Igen, persze. Ezért tartottam furcsának, hogy ugyan azt leírva más szavakkal, mintha meg akartál volna győzni, hogy ne legyen az a véleményem, ami, mert ..

Én pont szeretem a többféle véleményt, meghallgatni téged is, de a magamét is elmondani.

Nah, a trágárságról ennyit :)

2020. márc. 8. 17:01

Hát nem is tudom... A sok egyforma nő (egyforma haj, smink, öltözködés), ráadásul manapság a lényeg, hogy k@rvás legyen a ruha, mert csak abban csinos, gyönyörű, fiatalos, nőies a nő. Pedig, én egy sötétkék nadrágba, fehér tornacipőbe és kék csíkos pólóban is nőies vagyok.


Én magamat sosem tartom elég nőiesnek, ami nem az egyéniségemből fakad. Nem vagyok elég simulékony, alázatos, és határozott is vagyok, ráadásul véleményem is van.

És mindezek ellenére megrökönyödve veszem tudomásul, hogy engem ízig vérig nőnek tartanak a férfiak. Nem, nem gyönyörűnek, hanem nőiesnek.


És utalva egy részre a cikkből vagy mi ez:"A másik ismerősöm férfias sportot űz: karatézik. Ha magára ölti az egyenkimonót és mezítláb belép a dojóba, természetesen nem igazán tűnik ki nőiessége."


Én judóztam, de akkor sem voltam férfias, ha felvettem a judogit és beléptem mezítláb a dozsóba. Én akkor is nő voltam, ezt látta mindenki, és akkor is, amikor egy nagy darab judós férfit megdobtam válldobással. Nem lettem férfias, mert épp nem voltam k@rvának öltözve;)

15. varadero (válaszként erre: 13. - 6789aae21b)
2020. márc. 8. 17:00
Csűrni csavarni? Máshogy látjuk és kész. Nem a tuti tipp kimondásáról van szó hanem érzésekről, véleményekről. :-) Végül is fórum vagy micsoda?
2020. márc. 8. 16:51

Netbarátnő azt sem tudja legtöbbször, hogy mit kínlódjon ki magából, mert írni mindenképp akar, csak nem figyel arra, hogy az írása jellemzően zagyvaság.

Ebből a borzalomból ez a "kedvenc" részem:"és rengeteg idősebb nő ölt magára korának nem megfelelő ruházatot."


Gondolom ötleted is van, hogy kor szerint, kinek milyen ruhát lehet magára öltenie, ugye? És ha véletlenül valaki szerinted nem a korának megfelelőt ölti magára, akkor az már nem is elég nőies, ugye?


Vagy?


Ja, tudom, hogy te csak ötöd a baromságokat és nem szállsz be a beszélgetésbe...

13. 6789aae21b (válaszként erre: 12. - Varadero)
2020. márc. 8. 16:49
Csűrhetjük csavarhatjuk, ha akarod 😅 részemről a pillanatok sokasága maga az összbenyomás. A trágár pillanatok meg lerombolják a többit, ami szép lehetne. Mint amikor nem ízlik a krumplis tészta, és utána már a csoki tortához sincs gusztusod, hiába finom desszert amúgy, elment az étvágyad 😋
12. varadero (válaszként erre: 11. - 6789aae21b)
2020. márc. 8. 16:42
Az egyik egy pillanat a másik szintén egy pillanat. Pont erről írtam, hogy a nőiesség nem az összbenyomáson alapul hanem pillanatok sokaságán. a trágárságban pedig vannak fokozatok :-)
11. 6789aae21b (válaszként erre: 10. - Varadero)
2020. márc. 8. 16:34

Szerinted.

Szerintem a trágárság ocsmány férfitől is, nőtől meg méginkább. Én nem is tudok nőiesnek látni egy nőt, bárhogy simítja hátra a haját, ha ....

10. varadero (válaszként erre: 9. - Timycat)
2020. márc. 8. 16:29
Ezek szerint mégis van aki értékeli a "férfiasságod" A párod most is ismer nem csak "azelőtt" mégis szeret. Amúgy a női trágárságnak is van egyfajta sajátos bája. :-DDD
2020. márc. 8. 16:20

Én sem vagyok nőies. Nem a külsőm miatt. Amíg nem "nyitom ki a számat" vonzódnak hozzám a férfiak.

De túlságosan határozott vagyok, durva, türelmetlen és trágár. Egy dolog hogy férfiak között nőttem fel, de hímsoviniszta férfiak között kell megküzdenem nap mint nap a figyelemért. Tiszteletre már nem is vágyom, azt sosem fogom megkapni tőlük.


Ez viszont megviseli a magánéletemet. A férjemet szerencsére még azelőtt ismertem meg, hogy felöltöttem volna ezt a férfi páncélt, ma már biztos nem kellenék neki. Egy ideig ment az egyensúlyozás, de bedaráltak. Voltam coachnál, hogy picit fordítsuk vissza a folyamatot, de türelmetlen vagyok, a plafonra másztam a "h.ly.ségeitől".

2020. márc. 8. 16:06
Szerintem a nőiesség egy érzés amelynek sok összetevője van. Megfoghatatlan pillanat, amely lehet látvány, hang vagy illat vagy mozdulat, ami felgyújtja a másikban a szikrát. Nem kell megmagyarázni és nem kell ideológiát gyártani. Hogy mitől nőies egy nő, azt mindig a helyzet dönti el. Hátrasimítja a haját és és lángra gyúlsz, majd megszólal és rögtön olyan mintha jefes vízzel öntöttek volna nyakon. Akinek több a nőies pillanata az nőiesebb... nem ragozom a megmagyarázhatatlant. :-)
2020. márc. 8. 16:04
Megfogalmazná valaki, hogy mi az, hogy nő és mi az, hogy nőiesség?
6. l.luiselotte (válaszként erre: 4. - Barocsi Istvánné)
2020. márc. 8. 13:15
Igy igaz, de ami felsoroltál, az mind alap.
5. Anna790418 (válaszként erre: 3. - L.luiselotte)
2020. márc. 8. 13:02
Természetesen biológiag az. Nő. De altalaban a kifejezést hogy valaki nőies azt nem az alapján szűrik le mert éppen van gyermeke vagy nincs.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook