Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Megint hétfő fórum

Megint hétfő (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megint hétfő

20. 8e830f2dfa (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2013. máj. 15. 05:37

Nagyon jó írás!

(Görbetükör - de tükör!)

2013. máj. 15. 05:10
Ilyet nem szabad csinálni, koplalni! Ebből soha nem lesz fogyás. Teljes életmódváltoztatásra lenne szükséged, lisztből készült ételek, krumpli, rizs, cukor kiiktatása az étrendből + egy kis mozgás és 2-3 liter folyadék naponta. Én is így tettem, ha nagyon kívánok egy kis kenyeret, reggelire tönkölybúzából készült kenyeret eszem. Egy hónap alatt -6 kg az eredmény. És nem mondanám, hogy koplaltam, sőt, néha rendesen beettem pl grillcsirkéből. De egy idő után annyira átváltozik a szervezet, hogy nem tudsz nagy mennyiségben enni. Egy próbát megér!!!!
2013. máj. 10. 23:48
Nagyon tetszik a cikked:) Mindennapos story es raadasul humorossan talalva:)
2013. máj. 8. 20:56
Így kár elkezdeni... És hányszor lesz még hétfő? No comment.
2013. máj. 8. 13:25
Ez aranyos volt! :)
2013. máj. 6. 22:52

:(( Ma megint hétfő volt.. :((

Lekéstem bákker :))

14. andi6020 (válaszként erre: 10. - 1fbc7619c9)
2013. máj. 6. 19:08
Komolyan mondod?
13. dafke
2013. máj. 6. 19:02
Gratulálok! Ekkora baromságot még életemben nem olvastam.
2013. máj. 6. 18:29
Mint gyakorlott fogyókúrázó, tudom, hogy kattanás nélkül nem megy a fogyókúra, ezért előbb el kell érni magunkban, hogy nagyon akarjunk lefogyni. És a másik, amit már írtatok itt, hogy többször kell enni és nem éhezni. Egyébként jó volt olvasni a cikket, csak a happy end maradt el sajnos.
2013. máj. 6. 17:39

Ez annyira jellemző,nem?...jóót mosolyogtam én is...szerintem is jó kis írás...sokunk magára ismerhet...és ezen már csak mosolyogni lehet,nem megsértődni!!


Azért szurkolok "netbarátnő",hátha egyszer mégis sikerül Neked is...nekünk is :-)) :-))

10. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2013. máj. 6. 16:43
Nagyon tetszett tényleg,gratula:)
2013. máj. 6. 14:39
Aranyos cikk:))
2013. máj. 6. 13:46

Én nem hiszek a drasztikus fogyókúrában!

A koplalásban meg főleg nem, mert ha valaki pl 2 hétig nem eszik, előbb utóbb olyan éhes lesz, hogy amit leadott annak a dupláját fogja felszedni.

nekem van egy ismerősöm, szintén elég kis dundi volt, egyszer megelégelte, hogy egy nem tud felöltözni normálisan, a másik pedig mindig fáradt volt, levert, a hormon háztartása is felmondta a szolgálatot.

étrendet váltott és egy turmixot ivott amit napi kétszer bevitt/ ez fehérje és némi vitaminból állt/

-18 kg fogyott nem koplalat, nem tornázott!

ma ezzel foglalkozik, hogy embereknek segít a fogyásban, mert nagyon sok mindettől függ, hogy ki miért akkorra amekkora.

van egy szerkezete amire ha rááll az illető mindent kimutatpl zsigeri zsír, hidratáltság ami a viz háztartást illeti...és így olyan étrendet állít össze ami optimálisan helyre hozza az embert...sőt a viz fogyasztás sem mindegy, hogy mikor iszunk stb.

van sok ember, hogy azt hinnénk kövér, közben csak egy jó kis étrend változásra lenne szüksége és helyre jönne.

jah ez az ismerősöm olyan szinte rendbe hozta magát,, hogy hormonálisan is egészséges lett.

Sokan agyba főbe fogyókúrázik semmi kontroll mellett ami káros...

A másik ismerősöm káposzta kúrát csinált, olyan szinten, hogy az immunrendszerre le gyengült....erőtlen..és nem fogyott egy dekát sem.

Szerintem egy bizonyos szinten túl a hízás már inkább orvosi eset, mert aki nem eszik és mégis hizík ott nagyon nem m működik valami.

2013. máj. 6. 13:32
Biztosan bennem van a hiba, de szerintem ez a majd hétfőn kezdem típusú dolog (fogyókúra, bármi más) eleve kudarcra van ítélve. Ha valóban eltökéltél valamit akkor nem mindegy, hogy milyen nap van? Szerintem ez a legelső kifogás amit az ember meggyárt, tulajdonképpen még a kezdet előtt és innentől kb. kudarcra is van ítélve az egész történet. Ha még azt is hozzá teszem, hogy az emberek legalább 80%-a utálja a hétfőt (mondjuk ezt sem értem), akkor meg pláne.
2013. máj. 6. 12:37
Én meg ezt inkább úgy vettem, hogy mindenkit kigúnyoltak :-D
2013. máj. 6. 12:28
Jót mosolyogtam:-)
2013. máj. 6. 12:21

mert hülyeséget csinált a cikkíró, az éhezésnek mindig ez a vége, ezért nem ér egy kalap szamócát sem akármelyik gyors-diéta, vagy mono-diéta, életmódot kell tényleg váltani, és azt az étkezést kialakítani, ami számunkra a legideálisabb figyelve a napi ötszöri étkezésre, és a napi szintű mozgásra, az életvitelünk aktivitásának növelésére


Lehet követni a Norbi-étkezést, mert sokban hasonlít a ch-kontrollált cukorbeteg étkezéshez, de egyéni sajátosságokat is érdemes beleépíteni: ételallergiák, kövességre való hajlam (epekő, vesekő)... tehát érdemes mindent átgondolni, és így kialakítani egy végleges étkezést, amibe beleférnek apróbb kihágások, de tényleg csak kisebbek, és mindig vissza kell térni a kitaposott útra, a siker pár hónapon belül garantált, egy év alatt pedig átütő.

2013. máj. 6. 12:06

Mintha én írtam volna...:) :)

Csak már leszarom, hogy hétfő van....

2013. máj. 6. 11:28
szinte ugyanígy vagyok vele.. most is már megint hétfő van..tornázni is jó lenne,infraszauna is csak jót tenne...várom a fizetést is rá..motiváció? az már majdnem van. lustaság? mindennek a megmagyarázása? sosem fogyok ki belőlük..
2013. máj. 6. 09:08
Madarász Ildikó, fogyókúra, 47. kísérlet / CSAPÓ!!!

Az A-típusú gyerekem azt ígéri, hogy ettől a héttől aztán nincs lazsálás, belehúz a tanulásba (főleg a nyelvtanba). A B-típusú gyerekemmel újra próbáljuk a kommunikációt, és azt fogadja, hogy esténként tényleg kijön a szobájából – legalább napi 40 percre –, a párom mától isti bizti, hogy fut a kutyával, mert a kutyának is jót tesz, meg persze neki is, én meg mostantól tényleg komolyan veszem a fogyókúrát, most aztán nincs kibúvó!

Ugrás a teljes írásra: Megint hétfő

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook