Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megijedtem a terhességtől fórum

Megijedtem a terhességtől (beszélgetős fórum)


25. Mya01 (válaszként erre: 1. - Kriszcsi)
2016. nov. 20. 18:36

Ez teljesen természetes, mindenki egészséges gyermeket szeretne a világra hozni.

9 hetes kismama vagyok, bennem is felmerülnek hasonló kérdések, majd jön a "ne aggódj, árt a babának, nyugalom" és következik egy újabb kérdés....Első babát váróknál szerintem ez az aggodalom fokozottabb, de gondoljunk arra, hogy hányan végigcsinálták már, és jól! ;)

Örömteli és nyugodt babavárást kívánok!

2016. okt. 29. 17:57
ne félj semmitől, az a baba egészséges lesz nem lesz semmi baja. egyébként sokan vannak ilyen kételyekkel terhesség idején mint te tehát ez is természetes de ne aggódj, ne éld bele magad ilyen gondolatokba csak arra gondolj, hogy mindketten totál egészségesek vagytok
23. csikil4ny (válaszként erre: 21. - Crystall)
2016. okt. 24. 16:57
Nem kell hozzá internet, mindenkinek vannak szomszédasszonyai, rokonai, barátnői, akiknek hirtelen eszükbe jut saját horrorisztikus szüléstörténetük, annyira rám ijesztettek, hogy amikor bevonultam a kórházba szülni elköszöntem a férjemtől, nekem addig volt a forgatókönyvem megírva. Akkor estem kétségbe, amikor kezembe adták a pici csomagomat, hogy tessék anyuka itt van a gyermeke. :DDDDDDD
22. 388b941089 (válaszként erre: 21. - Crystall)
2016. okt. 24. 11:30

Igen, ebben abszolut igazad van! Az internet szornyu ebbol a szempontbol!!

Nekem se jutott eszembe semmi baj az elso terhessegemnel, nem is gondoltam h elvetelhetek, de sajnos megtortent. Ha nem tortenik meg, en se aggodtam volna vegig a kovetkezo terhessegemet es a mostanit is, amire ratett egy lapattal a net es a rengeteg vizsgalat, amikre beoltjak a kismamakat. Persze, ezek jo dolgok, csak rengeteg aggodnivalot hordoznak magukkal.

21. Crystall (válaszként erre: 20. - 388b941089)
2016. okt. 24. 10:04
Mondjuk nálam nem. Babát vártam 18 évesen, nem volt internet eszembe sem jutott, hogy baj lehet nem is tudtam milyen veszélyek lehetnek, hogy pl az elsö 12 hétben akár elvetélhetek. Nem is lett semmi baj. Most 36 vagyok és kb minden létezö bajrol tudok hála az internetnek és fórumoknak igy sokkal több az aggódás is bár az is igaz, hogy minden kérdésemre találok választ csak rengeteg a negativ tapasztalat, sok a babáért küzdö nő, ami miatt már elöre beparáztam, hogy a korom miatt már nem fog összejönni de ez is felesleges volt mert ugyanugy mint 18 évesen most is szinte azonnal sikerült.
20. 388b941089 (válaszként erre: 15. - Anyagi)
2016. okt. 23. 21:07
Ez kortol fuggetlen. Ugyanugy aggodtam a babam miatt 19 evesen es 32 evesen is.
19. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Kriszcsi)
2016. okt. 23. 21:05

Ez sajnos ilyen, a terhessegtol kezdve folyamatosan aggodunk. Nagylanyom szokta kerdezni h nekem miert mindig egybol a halal, a gyilkossag, a gyerekrablas es hasonlo dolgok jutnak eszembe xd

Majd egyszer megerti:)


Jo egeszseget es a legjobbakat kivanom neked!

18. M0ncsa (válaszként erre: 13. - Massalhangzo)
2016. okt. 23. 19:56

:D

Nem feltetlenul. En utaltam terhes lenni :)


Foruminditonak: nyugi, ez normalis, hogy parazol. Mondjuk sok ertelme nincs tulzasba vinni. Annyiban viszont van, hogy az anyai oszton jobban tudja barmelyik ultrahangnal, ha baj van.

17. Panna.33 (válaszként erre: 15. - Anyagi)
2016. okt. 23. 18:50
Nekem 34 évesen is voltak kétségeim és aggodalmaim, ez nem kor-, hanem szituáció függő. Ritka az az ember, aki egy új élethelyzetbe kétségek és aggodalmak nélkül át tud lépni.
16. Anyagi (válaszként erre: 13. - Massalhangzo)
2016. okt. 23. 18:09
Ebben van ám valami!!!! :))):)))):))))
15. Anyagi (válaszként erre: 1. - Kriszcsi)
2016. okt. 23. 18:05

Hány éves vagy???

Valószínűleg még nagyon fiatal.

Ha jó a családi kapcsolat, édesanyáddal oszd meg a kétségeidet!

14. kriszcsi (válaszként erre: 12. - 6f26b4d1ae)
2016. okt. 23. 17:43
köszönöm, már jelentkeztem is :)
13. massalhangzo (válaszként erre: 8. - Kriszcsi)
2016. okt. 23. 17:34
hat ez igy is van :D hidd el, meg akkor a legnyugisabb az elet, mikor a pocakban van :D
12. 6f26b4d1ae (válaszként erre: 1. - Kriszcsi)
2016. okt. 23. 17:32

Szia. Teljesen normális dolog, én is 2x ijedtem meg, és őrültem meg, hogy úristen mi lesz. :D

[link]

A júniusi babavárók klubjába csatlakozz ha gondolod, többen vagyunk már, ha gondolod gyere beszélgetni. :)

Én is 7. hetes vagyok. :)

11. kriszcsi (válaszként erre: 9. - Csikil4ny)
2016. okt. 23. 17:12

Ez aranyos, de én is hajlamos vagyok az ilyenekre :D :D :D

az a baj, hogy nagy internet nyomozó vagyok, és ha valami elkezd motoszkálni a fejemben, olvasgatok a neten, és persze minden hülyeséget megtalál az ember :)

10. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 8. - Kriszcsi)
2016. okt. 23. 17:07
Hát...igen. Én is azt hittem, hogy ha ez meg ez a korszak elmúlik, majd nyugisabb lesz minden. Nos, nem igazán :) :)
9. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Kriszcsi)
2016. okt. 23. 17:05

Olyankor mikor jönnek ezek a gondolatok kezd el mondogatni, hogy "minden rendben van, minden rendben van". Rendben is van minden! :)


Én végig aggódtam az egész terhességem, nem is tudtam élvezni a babavárás örömeit - egyszer annyira kétségbeestem (nappal 3 órán keresztül aludt a baba a pocakomban), hogy addig tornáztam míg sikerült felébresztenem. :DDDDD El is határoztam, hogy ha lesz második babám lazábban fogom kezelni a terhességet. Boldog babavárást!

8. kriszcsi (válaszként erre: 5. - Massalhangzo)
2016. okt. 23. 17:02
a barátnőm úgy készített fel, hogy innentől fogva egy állandó aggódás az életem :)
7. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 6. - Kriszcsi)
2016. okt. 23. 17:01
Meg nem is akarsz, mert a cukorfalatkában fogsz gyönyörködni :D
6. kriszcsi (válaszként erre: 4. - Pengő Gyöngyi)
2016. okt. 23. 17:00
Hát lehet :D :D és akkor még időm sem lesz ide írni :D
5. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Kriszcsi)
2016. okt. 23. 16:52
nyugi, szerintem a legtobb kismama folyton parazik es a legrosszabb jutnak eszebe :D normalis jelenseg, probald ugy venni, hogy gondolatban felkeszultel a legrosszabbra, pedig csupa jo fog tortenni :D
2016. okt. 23. 16:34

Majd a gyerektől hogy meg fogsz ijedni!

(Csak hülyéskedek, szerintem mindenki parázott terhesség alatt, nehogy valami baj legyen.)

Boldog babavárást!

:D

3. lapbarna (válaszként erre: 1. - Kriszcsi)
2016. okt. 23. 16:06

Gratula a babához!

Bennem mindhárom gyerekemnél ilyesmik jártak az eszembe.

Mondjuk azt nem mondom, hogy nem vagyok kattant. :D

2016. okt. 23. 16:04

Persze, ez teljesen normális érzés.:)

Biztos jó anyuka leszel.:)

2016. okt. 23. 15:48
Nagyon örültem a pozitív terhességi tesztemnek, most vagyok 7. hetes. De másrészről elkezdtem félni: a vetéléstől, hogy közlik velem az uh-on, h már nem él a baba, hogy nehogy beteg legyen, meg egyáltalán jó anya leszek-e, megbírkózom-e a feladatokkal. Bennetek is voltak-vannak ilyen érzések, vagy bekattantam teljesen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook