Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meghúzódott vállat mivel érdemes kezelni? fórum

Meghúzódott vállat mivel érdemes kezelni? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 23. 13:35
Csontkovács vagy zöld lóbalzsam. De én is az elsőt ajánlanám jobban, gyorsabb és hatásosabb. Javulást kívánok!
11. Daphnee (válaszként erre: 9. - 7230827147)
2012. jún. 22. 22:09

A férjemnek hónapokig fájt a válla, ő is azt hittem hogy meghúzódott, vagy ilyesmi. Állandóan nyomkodtam, nem lett jobb. Aztán végre elment a csontkovácshoz és azóta nem fájt neki.

Ezek szerintem izomcsomók amiket érzel.

10. 7230827147 (válaszként erre: 8. - A14deb9047)
2012. jún. 22. 21:57
Nem, azt még nem. Eddig gyógyszertárban vettem fájdalomcsillapítót, izomhúzódásra, sportsérülésre különböző kenőcsöket.
2012. jún. 22. 21:56
Azt mondja ha megmasszírozom, akkor kicsit jobban érzi magát tőle, könnyebben tudja mozgatni. Én is azt mondom, hogy nem biztos, hogy segítek vele. Ha masszírozom, lehet érezni, hogy a lapockájánál mint ha valami nem lenne a helyén és simán tudom mozgatni, amíg a másik oldalon minden szikla szilárdan a helyén van :) De akkor elküldöm a háziorvoshoz hétfő reggel, hát ha hamarabb sorra jut.
8. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - 7230827147)
2012. jún. 22. 21:53
A zöld lóbalzsamot próbáltátok?
2012. jún. 22. 21:42
A Mydeton a derekamra jó volt, de a maszírozással lehet, még rontasz is a helyzeten!
6. kisj
2012. jún. 22. 21:40

Ez valószínűleg reumatikus probléma lesz

Ha nagyon fáj, a körzeti doki tud adni sürgősségi beutalót a reumára és így legfeljebb 1-2 napot kell várnia, vagy még aznap fogadják.

Már én is voltam ilyen sürgősségi beutalóval ott.

2012. jún. 22. 21:37
Érdemes lenne ha nem is magánorvoshoz, de egy másikhoz elmenni. Nekem pár hónapja vádlizúzódásom volt, semmi egyéb trauma nem volt elvileg látható. Nem múlt a fájdalom semmilyen borogatás és kencefice ellenére sem, visszamentem másik doki volt új röntgen, amin látszódott, hogy részeleges izomszakadásom volt, ami rosszul forrt össze. Még mai napig fáj és tornáztatnom kell, mert feszül az egész vádlim, ha behajlítom...
2012. jún. 22. 21:35
Lehet meg kéne próbálni egy jó csontkovácsot.
2012. jún. 22. 21:35
Igazából azt sem értem, hogy volt orvosnál, megröntgenezték. Megállapította, hogy nincs semmi különösebb problémája, és adott neki beutalót. Semmit nem írt fel neki, ami esetleg segíthetne. Pedig mindenki tudja, hogy mennyi a várakozási idő a kórházakba. Szinte dolgozni sem tud, mert nem tudja emelni a karját és mivel fizikai munkát végez, így nem a legkellemesebb a helyzet.
2012. jún. 22. 21:31
Mydeton segít, bár azt hiszem, h csak receptre kapható!
2012. jún. 22. 21:29

Sziasztok!


Olyan 3 hete kb meghúzódott a párom válla. Igazából nem tudni, hogy meghúzódott vagy kiakadt, de eléggé fáj neki. Azt hitte csak elaludta, és pár nap múlva majd elmúlik. Nem így lett. Volt orvosnál, aki beutalta a reumatológiára, de oda csak 1 hónap múlva kapott időpontot. Néztünk magán orvost, de az eléggé drága lenne. Már 4-5 fajta krémet kipróbáltunk, masszírozom neki mindig, jegeli, de semmi nem segít. Esetleg valaki járt már így? Ha esetleg el is múlt, milyen praktikával tudott segíteni rajta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook