Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 'Meghozó terápia'- progeszteron krém... ? fórum

'Meghozó terápia'- progeszteron krém... ? (beszélgetős fórum)


11. aniju
2019. febr. 4. 12:12

Azt, hogy a rendeződés időszakában meyire áll helyre, nem tudom, de van 1 olyan laborom, ahol már visszatért és szépen visszazuhant az FSH-LH, ösztrogén is elkezdett felkúszni...


Mivel nekem is ez a furcsa-gyanús, ki hogy akarja hívni.... menstruálok 8-9 hónapig-stop-újra-stop.... nem vagyok hajlandó benyelni a diagnózist... :D

10. aniju (válaszként erre: 9. - Ágio8405)
2019. febr. 4. 10:53

Persze. Posztmenopauzalis ertekeim vannak, aztán megjön és rendeződik.


Elintézik azzal, h így jártam, korai klimax.


Én meg ignorálom és küzdök. 😂

9. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Aniju)
2019. febr. 4. 09:10
de ezt mivel magyarázzák hogy jön és elmúlik? ilyen szokott lenni másnál is? Korai klimaxról nem egyszer hallottam már de ilyet hogy pár honap aztán elmulik ilyenröl nem. Hormonjaid hogy alakulnak amikor ok minden és amikor ez van? nézték?
8. aniju (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
2019. febr. 4. 08:07
A klimax tünetek megjelenése után rögtön meggondolnád magad... Elég kemény. Legalábbis nekem. Aztán mikor visszatér, elmúlik. Következő novemberig.
7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Aniju)
2019. febr. 4. 08:03
Ja értem. Hát ha csak ennyi a kimaradás az nem vészes. De persze ha téged zavar próbálj meg tenni ellene. Meg mondom öszibtén engem sosem zavart hogy nem menstruálok annyit, hiányzik a fenének. De tudom ez én vagyok. Most hogy végre lesz baba megmondom öszintén engem az sem érdekel ha többet nem jön meg, de az orvosm mondta hogy fogadjunk a szülés majd most hogy már nem fog számitani helyre jön :-) Mondjuk nekem nem klimax miatt nincs mivel nekem sosem volt rendszeres vagyis pontos.
6. aniju (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2019. febr. 4. 07:25

Értem. Már van gyerekem, a cél nem ez, feltétlenül... 😊


Korai pf kimerülést diagnosztizáltak nálam, amit ráadásul elég érdekesen adok elő... :/ 2016 óta minden évben novemberben stop, aztán január-februarban újra indul (T eddig).


Szeretném 'visszaállítani' némileg, tudom, h nem lesz tökéletes, de a klimaxoláshoz fiatal vagyok.


A 'szedjen fogamzásgátlót' megoldás meg nekem nem áll meg fejben... 😊


Azt ajánlották, h 14 nap ez, 14 nap Gynex csepp. Meg barátcserjézek én is.

2019. febr. 3. 21:14
ja és minden tök egyéni, én millió dolgot kiprobáltam soha semmi nem segitett. Aztán 9,5 év sikertelenség, szenvedés után a legrosszabb ciklusokbol álló évem után kb november végén sikerült a baba váratlanul kb 6 héttel az utolsó menstruáció után aminél már odáig jutottam elöször az életben (pedig sosem volt rendes ciklusom mindig joval hosszabbak voltak) 80 napra norcoluttal jött csak meg:-)
2019. febr. 3. 21:11
barátnömnek segit de nem lett tökéletes, de ö hAsznál mást is, barátcserje krémet ezt azt.
3. aniju (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2019. febr. 3. 18:31

Én már kaptam egy terápiás metodikát hormon egyensúly szakembertől.


Érdekelne, hogy másnak segített e, mik a tapasztalatok. ;)


Konkrétan a meghozó terápia érdekel, azaz, amikor x ideje nincs ciklusod.

2019. febr. 3. 17:45
Pontosan mit szeretnél? Előbb meghozni? Vagy rendszertelen cikluson hazája segít?
2019. febr. 3. 15:44

Sziasztok.


Használta e a progi krémet valaki meghozó terápia részeként?


Tapasztalatok érekelnének :)


Köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook