Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Meghíztam az antidepresszánstól, de szeretnék fogyni, hogy csináljam? fórum

Meghíztam az antidepresszánstól, de szeretnék fogyni, hogy csináljam? (beszélgetős fórum)


6. Bless the child (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2022. márc. 19. 12:12
Ez egy roppant hasznos tanács volt
2022. márc. 18. 20:13

Igen, soha nem a gyógyszertől mennek felfelé a súlyok, hanem az ételtől.


Valahogy az étkezésedet próbáld átalakítani.


Csökkentsd az étel mennyiségét és akkor lemegy a felesleg.


Kitartást!

2022. márc. 18. 17:14
Nekem csak a gyógyszerváltás segített, mondhatta bárki ne egyek annyi vagy egyek mást. Őrült falás rohamok törtek rám, majdnem 30 kg híztam akkor egy ilyen gyógyszertől. Amikor elhagytam és mást kellett szednem, szinte magától ment le a sok plusz kg. Konzultálj erről a dokiddal esetleg több dokival. Nekem a 3. Doki vált be és a sokadik fajta bogyó. Jobbulást és ne add fel járj utána!
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Marika34)
2022. márc. 18. 16:53

Először is jobbulást kívánok neked!


Az orvosoddal beszéltél erről, hogy hízol? Lehet megzavarta a hormonokat.


Nem tudom mennyit eszel, mindenkinek más a sok és a kevés.


Próbálj úgy étkezni, mint a cukorbetegek, sok ilyen recept van a neten.

5 felé oszd el az étkezésed, sose legyél éhes. Az ételt jó, ha előre elkészíted, mert éhesen hajlamosabb az ember többet enni.

Reggel igyál és napközben is ihatsz, citromos vizet.

Próbálj párolt húsokat enni, zöldséges köretekkel.

A cukrot teljesen iktasd ki. Étkezz így minimum 2 hétig és meglátod lesz-e hatása. És mozgás, mozgás, mozgás. Az jót tesz a pszichének is és a kilóknak ellen is hatásos lehet.

2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Marika34)
2022. márc. 18. 16:43
Most akkor a súlyod miatt depizel.Minek kell ilyen sz.rokat szedni?Az jobb ha hazavág egészségileg?
2022. márc. 18. 15:44
Már 9 hónapja szedem az olwexyát 150 mg ot pánikbetegségre. Nagyon sok hónap kellett hozzá mire éreztem a jótékony hatását. Viszont van egy nagy problémám nagyon meghíztam tőle és ez zavar engem. Alacsony is vagyok csak 155 cm magas és sokan azt hiszik rólam hogy terhes vagyok mert a hasam elég nagy. Pedig nem vagyok terhes semmi ilyesmiről szó nincs. Szeretnék lefogyni csak nem tudom hogy kezdjek hozzá. Pedig nem is eszek sokat és mozogok is eleget mégse mennek le a kilók. Főleg a hasam nőtt meg a combjaim vastagabbak lettek meg a csípőm sőt még a karomon is érzem hogy vastagabb mint volt. Kövérnek nem mondanám magam de sajnos sovány se vagyok és nekem ez a súly nagyon fura nem szoktam meg mert én mindig kb 45-50 kg szoktam lenni most meg vagyok 69kg :( Ráadásul fulladok is a súlyfeleslegtől meg hamar kiizzadok. Tudnátok valami praktikát amitől letudnék fogyni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook