Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghatározatlan hiba miatt a Windows nem tudja megjeleníteni a Windows tűzfal beállításait. - Miért? fórum

Meghatározatlan hiba miatt a Windows nem tudja megjeleníteni a Windows tűzfal beállításait. - Miért? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 4. 21:04

Ha linux volt fent eredetileg a gépeden akkor nem csoda ha gondok voltak vele Win XPnél.

Gondolom te ezt a gépet vetted meg:

[link]

2010. ápr. 4. 19:48
Ha a start menü, futtatásba begépeled, hogy services.msc és nyomsz egy entert, a felnyíló ablakban található listában az aljára görgetve látsz olyat, hogy "Windows Firewall/Internet Connection Sharing (ICS)"?
17. PAnncsika (válaszként erre: 14. - Pirosalma)
2010. ápr. 4. 17:36
Nos ezt az üzletben is mondták, és eredetileg Linux járt a géphez. Sőt, már több fórumon is hallottam ezt. De lehet, hogy ezzel csak a hozzá nem értő embereket -jelen esetben engem is - etetik.
16. PAnncsika (válaszként erre: 13. - Anyky)
2010. ápr. 4. 17:33
Köszi. Lehet, hogy azt lesz a legjobb megoldás. Már én is gondoltam rá. A Windows XP, amit vettem, az legális. 25000Ft volt, így ebből a szempontból nincs mitől félni és elképzelhető, hogy nem ez a gond. De egy szakember biztos rögtön tudná, hogy mit kezdjen vele, mert ez így csak küszködés. Mindenesetre köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni.
15. Pirosalma (válaszként erre: 3. - Anyky)
2010. ápr. 4. 16:50
Ha formattálták a winchestert, akkor a vírust is eltávolították szerintem. Vagy van valami, ami az alaplapba (annak a memóriájába) épül?
14. Pirosalma (válaszként erre: 4. - PAnncsika)
2010. ápr. 4. 16:49

Szia, Ancsika!


"Öcsi szerint a Fuji.S. Amilo nem a Windows-hoz lett létrehozva, hanem a LInux-hoz."


Kizártnak tartom, nem ettől függ, hogy jó-e az operációs rendszer hozzá. Már csak azért sem tűnik valószínűnek, hogy ez legyen a hiba, mert a szoftverek hozzá vistásak. Linuxra különben sem csinálnak külön gépet, mert nincs annyi linuxos, hogy megérje.

13. Anyky
2010. ápr. 4. 15:18
A gyártónál csak Windows Vista-hoz vannak programok, egy-két eldugott helyen lehet találni XP-hez is, de nem biztos, hogy jó, mert nem gyári. Magyarán Windows Vista-hoz lett a laptop fejlesztve, minden más rendszerrel való telepítés csak kísérletezés. (A Vista viszont megbukott.) Sajnos nem tudok segíteni, nincs hozzá támogatás. Esetleg szakszervizbe vidd el, talán tudnak segíteni.
2010. ápr. 4. 15:13
Köszi
2010. ápr. 4. 15:11
Azóta még a mobil internetem sem a régi. Pedig ő ért hozzá, nem tudom mi lehet a hiba.
10. Anyky
2010. ápr. 4. 15:10
Oké, kösz, utánanézek, mert fejből nem vágom.
2010. ápr. 4. 15:07
1705
2010. ápr. 4. 14:56
A laptop alján levő pontos típus és szám kellene, pl Amilo 56x825, vagy bármi, ami még az amilo után van. Pontosan kell!
2010. ápr. 4. 14:54
Igen. Fujitsu Siemens Amilo
2010. ápr. 4. 14:52
Laptopról beszélünk? Ha igen, akkor add meg a pontos típusát, anélkül nem tudok segíteni.
2010. ápr. 4. 14:52
Eddig nem észlelte ezt a hibát, amit kérdésként kiírtam. Nem tudom most mi a hiba.
2010. ápr. 4. 14:50

Egyszerűen nagyon lassú volt. Több hibát is észlelt, gyakran újra kellett indítani. Állítólag vmilyen hiba miatt a gép nagy része mintha nem is lett volna.

Öcsi szerint a Fuji.S. Amilo nem a Windows-hoz lett létrehozva, hanem a LInux-hoz.

2010. ápr. 4. 14:45
Miért kellett újratelepíteni a gépet? Vírusos volt, vagy más probléma? Ha esetleg vírusos volt, egy újratelepítés nem írtja le a vírust.
2010. ápr. 4. 14:44
Az öcsém újratelepítette a gépemet. Próbáltam megnyitni a Windows tűzfalat, de egy hibaüzenetet dob ki: Meghatározatlan hiba miatt a Windows nem tudja megjeleníteni a Windows tűzfal beállításait.
2010. ápr. 4. 14:43
Meghatározatlan hiba miatt a Windows nem tudja megjeleníteni a Windows tűzfal beállításait. - Miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook