Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2192. mareee
2009. szept. 14. 14:04

Anyuci91, én is egyetértek veled.


Jolie25, keresem. Kíváncsi vagyok rá. Írok, ha megvan.

A Glendás beszélgetések megtalálhatók itt: [link]

Ide kerülnek fel azok a videók is, melyeket feliratoznak magyarul. Figyelni kell, mikor jönnek a következők..

2191. Jolie25 (válaszként erre: 2188. - Sophie06)
2009. szept. 14. 13:39
Nagyon jók a videok! Köszönjük szépen!! Tovább már nincs meg magyarul?
2190. Jolie25
2009. szept. 14. 13:20

Sziasztok!!!


MIlle én beleolvastam, hát tényleg elég szaftos kis sztori!!:) Nem is gondoltam volna hogy Michael ilyen Casanova, szívesen lettem volna a lány helyébe!! Bitzos jó szerető volt!! Jajj!!:))))))))) Michael nagyon szexi pasi, de nekem mégse a szex ami eszembe jut róla, hanem hogy milyen sok jót tett!! ÉS annyira fura így hallanai hogy valójában miket is mondott ennek a Glenda nevű nőnek, de hát nem is tudom mit képzeltem hát persze hogy ő is csak pasi és szeretett hódítani, csak olyan furi hogy ennyire nyíltan lehet olvasni!! Egyébént hol lehet megtalálni ezeket a beszélgetéseket??


Maree, ez a sztori még a legelején volt, akkor ezt mondták a tv-be rádióba és a neten láttam, hogy ez az orvos mit mond! VAgyis az ő kezelőorvosa volt, és az beszélt róla!! Ne hari hogy most nem kerstem elő, de az rtlbulváron láttam egy videon, megpróbálok rákereseni, de egyáltalán nem is tudom hogy megvan e még ott, ha megtaláltad szólj!!


Anyuci91, tényleg igazad van mindenben MIchael nem ezt érdemelte amit kapott!!!!!

2189. anyuci91
2009. szept. 14. 09:28

Kedves beirók!

Neharagudjatok, hogy eszembe jutott nem tudom még

mikor élt Michael Jackson, akkor köztudott volt róla törödött sokat a szegény gyerekekkel és a betegekkel is többek között ő ezért nem megvetést,

hanem inkább kitüntetést érdemelt volna. Sajnos

akadt, aki megvádolta őt alaptalanul ez a legnagyobb gonoszság, amit elkövetett az a férfi.

Ráadásul mindig akad egy rosszakaró, aki ellene

cselekszik. Neki magának a művésznek örömet jelentett, ha valakin segithetett. Nem értékelték eléggé a jó cselekedeit pedig megérdemelte volna.

Szivélyes üdvözlettel Anyuci91

2188. sophie06
2009. szept. 13. 15:57

ajánlom mindenkinek:

[link]

[link]

2187. mareee
2009. szept. 13. 09:34

Köszi Millie.


Ezt nézzétek meg!


[link]


Michael Jackson utolsó napjai, Mi is történt valójában (magyar felirattal) 1. rész


Remélem, a többi is hamarosan felkerül.

2186. Millie
2009. szept. 13. 07:25

Ez az egész történet valahol 1992 körül zajlik, a lényeg, hogy van ez az arab királyi családból származó fiatal leányzó, S, akit Amcsiba küldtek tanulni, majd ott később Michael felgyületére lesz bízva, vagy mifene és hát ugye ' Kecskére a káposztát...', aztán történik köztük ez-az:DDD Lényegében egymásba szerelmesednek, csak ván pár akadály. Tiszta love story.

Néhány felvétel felkerült a youtube-ra is, ahol Michael egy Glenda nevű nővel beszélget többek között erről is meg még sok másról. Egyébként tényleg az ő hangja az.

A beszélgetéseiket pedig Glenda férje vette fel, így kerültek elő, mert féltékeny volt. Állítólag a gyermekmolesztálási perben is felhasználták, vagy csak akarták őket nem tudom (Michael mellett persze)


Ez röviden a sztori lényege, csak, hogy érthető legyen.:)))

2185. Millie
2009. szept. 12. 22:22

Sorry, hogy így elmaradt azzal, amit ígértem. de sok elfoglaltságom volt. Szóval, ha regisztráltok a michaeljackson.hu-ra ott rámentek a fórumra és a glenda féle beszélgetések topikban megtaláljátok azt, amit mondtam magyarra lefordítva.:)))


(a legutolsó feltett beszélgetés részlet elég szaftos, szóval szerintem érdemes elolvasni:D)

2184. mareee
2009. szept. 12. 17:05

Jolie25, nem tudom, az első verzióról nem hallottam. (Éppen Michael halála utáni jó másfél hétben nem volt lehetőségem rendesen informálódni, később meg mindig csak a Murray-vel kapcsolatos dolgokról olvastam a neten és az újságokban is.) A boncolás során viszont pontosan kimutatták azoknak a gyógyszereknek a nyomait, amiket Murray beadott neki, nem? Az ő felelőssége, bűnössége így egyértelmű. Erről az első verzióról szóló cikket nem tudnál belinkelni?


Kolibri01, nagyon jó ötlet a tenyerek összehasonlítása. A londoni koncerteket bejelentő MJ tenyeréről is van képed? Írd majd meg kérlek, hogy mire jutottál az összevetés során. Köszi.


Britney Spears, köszi a videót Dannyről. Elkerülte a figyelmemet, csak a képeket néztem meg előtte. Hááát a videót látva, én is azt mondom, hogy szörnyű. Michael egyébként is utánozhatatlan, de azért láttam olyan imitátorokat, akiknek a produkciójára azt mondtam, hogy igen, ez tényleg jó volt, tetszett. Viszont ez a Danny nagyon gyenge.

Aki azért majd elmegy erre a show-ra, remélem, megírja, milyen volt. (Egyébként már kaphatók rá jegyek. Most néztem a jegy.hu-n.)

2183. csilla80 (válaszként erre: 2182. - 9fa28b0ed4)
2009. szept. 12. 13:36

Draga baratnom... nekem nem tetszik,ahogy enekel,Michael-kent... nagyon dobja magat... Michael nem volt ilyen... es a hangja sem hasonlit... :-(((

Elszomorodtam... :-(((

2182. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 2181. - Jolie25)
2009. szept. 11. 23:48
Danny honlapján vannak videók,ott meghallgathatod hogy hogyan énekli a Michael dalokat!Az szerintem nem rossz...bár annyira nem nézegettem még...de meg fogom nézni!
2181. Jolie25 (válaszként erre: 2180. - Kolibri01)
2009. szept. 11. 20:34
Hát nekem se tetszik egyáltalán!!! De a hangjára azért kíváncsi vagyol!!!! Vajon hasonlít a Michaeléra?%
2180. Kolibri01
2009. szept. 11. 12:32

Hát ez a Danny gyerek nekem sem tetszik. most már legalább látom, hogy néz ki, mert én nem találtam róla képeket.

De akkor miért írogatják, hogy egy az egyben olyan, mint Michael?

Ez is csak félrevezetés volt...

2179. Kolibri01 (válaszként erre: 2172. - Mareee)
2009. szept. 11. 12:29

Hű, de jó kis videokat küldtél. Sokat nem is láttam még.

Továbbra is fenntartom, hogy Londonban nem ő volt. Leginkább az első videoval lehet jól összehasonlítani a londonit, mert ott ugyanúgy van fésülve a haja, ugyanolyan napszamüveget hord. De mégis látható, hogy a Londoni "Michaelnak" sokkal hosszúkásabb az arca és a hangja is más. Kicsit mélyebb is és nem érzem azt a lágyságot rajta.

Tudjátok, hogy lehetne még megtudni az igazságot?

A tenyér alapján. Egyszer egy régi képen néztem, hogy nagyon jellegtezesek a tenyerén a vonalak. Akkor le is rajzoltam.

Tehát ha összehasonlítanánk a két tenyeret, rögtön kiderülne, hogy ő volt e ott Londonban, vagy sem. Ugyanis az mindenkinél más. És szerencsénk van, mert Michael sokszor integetett, ezért sok olyan kép készült róla, ahol látható a tenyere. Meg fogom keresni azt a képet, ahol teljesen közelről látszik a tenyere.

2178. csilla80 (válaszként erre: 2177. - 9fa28b0ed4)
2009. szept. 10. 23:43

Neked is Puszi Draga!


Orulok,hogy egyetertunk.

2009. szept. 10. 23:08

Sziasztok csaaaajok!Asszem én megint lemaradok a dumcsipartiról!

Csilla drága puszillak sokszor!

Jolie neked holnap irok privit!

Nagyon szeretlek titeket!


És mindannyiatokat!


Egyébként ez a Danny nekem sem jön be Michaelként...

2176. csilla80 (válaszként erre: 2173. - Mareee)
2009. szept. 10. 23:01

Ez tobb mint HAAAAT... Nekem...

Senkit nem akarok megbantani,de ez egyszeruen szornyu... :-(((


Rengeteg Jackson imitator van,aki jobb mint ez a Danny.

2009. szept. 10. 22:42

DANNY WARE


KÉP ÉS VIDEO


[link]

2174. Jolie25 (válaszként erre: 2172. - Mareee)
2009. szept. 10. 22:31

Jaj de cuki ez a MIchael, nagyon jól néz ki!!:) HÁt Londonba tényleg nagyon nagyon furi, a hangja is más,nem tudom miért! Tényleg más lett volna?! De mi oka lett volna rá hogy mást küldjön maga helyett?!

HÁt ez a Dany nekem nem igazán hasonlít Michaelre!

Egyébként még azt nem értem, hogy egy volt orvosa is megszólalt anno hogy hívta őt telefonona halála előtt, hogy úgy érzi a teste egyik oldala jéghideg a másik meg hogy tűzforró és mondta a dokija hogy mindenképp menjen be az orvoshoz mert ő Floridába van és nem tud kimenni hozzá, de MIchael nem akart , és ezután esett össze otthon! Először ez a sztori volt, most meg hogy Murray volt végig vele és egész éjjel nyomatta bele a nyugtatókat!!Akkor most melyik verzió az igaz??

2173. mareee
2009. szept. 10. 19:06

A This Is It filmet én is nagyon várom. Viszont ezzel a show-val kapcsolatban vegyesek az érzéseim…

Erről a MJ imitátor Danny Ware-ről szinte nincs is kép a keresőben (csak a DW nevű amerikai foci játékosról). Csodálkozom rajta.

A honlapja: [link]

Hááát...

2172. mareee
2009. szept. 10. 18:51

Ezek 2008-9-es képek (van ugyan pár köztük, amik kicsit korábban készültek)

[link]


Ez korábbi, 2007-es videó; Michael a lányával vásárol. Paris el sem engedi apja kezét. Nagyon szívbemarkoló, nem?

[link]


Ez már 2008-as:

[link]


MJ vásárol 2008.10.23-án:

[link]


Videó 2008 novemberéből:

[link]


Szintén vásárlásos képek 2009 februárjából:

[link]


Akkor most időrendben itt következik a londoni koncertek bejelentése, 2009.03.05-én:

[link]


Négy nappal később, 2009.03.09-én készült képek:

[link]


2009.04.10-i képek:

[link]


2009.05.15. Miután elhagyja az orvosi rendelőt:

[link]

majd a gyermekeivel távozik egy játékboltból:

[link]


És végül 2009.05.30-án, újra göndör hajjal:

[link]

2171. mareee
2009. szept. 10. 18:23

Sziasztok!


Visszaolvastam a hozzászólásokat.


Zolcsika84, én is egyetértek veled, úgy gondolom, ahogy te.


Valóban jó lenne tudni, hogy ha tényleg mondta, hogy megváltozott, akkor ezt mikor és mire mondta.

(Emlékszem, hogy láttam egy rövid interjút, amiben arról beszélt, hogy megváltoztatta az apaság, máshogy kell beosztania az idejét stb. De nem hiszem, hogy ez a mondat onnan lenne.)


Nem a per idején láthattuk Őt utoljára maszk nélkül! Vannak róla később készült rendes videók is bőven a Youtube-on. Párat belinkelek.


Music Award 2008. (MJ videóüzenete 1.36-kor kezdődik) Ezt feltétlenül nézzétek meg!

[link]

(Szerintem fantasztikusan jól néz itt ki.)

Érdemes összehasonlítani a londoni koncerteket bejelentő MJ-vel (az arcot, hangot stb). Pár hónap csak a különbség a két videó között, és szerintem annyira más. Nekem is azért furcsa a londoni MJ, mint Kolibri01-nek: ahogy a mikrofont állítgatja (pont Ő, aki 5 éves kora óta a színpadon állt és mindig is vérprofi volt, ne tudná, hogy kell rendesen használni?), hogy úgy meglepődik a bekiabálások hallatán, aztán az a „boxoló” mozdulat, amit MJ sosem csinált, az egész mozgása és szerintem is itt nagyképűnek tűnik, pedig Ő sosem az. A többi videón is, amit rögtön belinkelek, láthatjátok, hogy milyen kedves, árad belőle a szeretet és nem változott meg! (Ja és a rágózós videóra is pont ezek miatt írtam, hogy szerintem nem az igazi MJ van rajta, nem pedig azért, mert Ő nem rágózhatna. Van is Róla nagyon aranyos képem, amin rágózik, csak ott fiatalabb.)

De az is tökéletesen igaz, hogy már mindegy, hogy dublőr volt-e vagy sem a koncertek bejelentésekor, Michael elhunyt és már nem látjuk Őt többé, sajnos. Ezen már semmi sem változtat.

2170. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 2167. - 54840f0fce)
2009. szept. 10. 18:19
SZERINTEM CSAK EGY VICCES KEDVÉBEN LÉVŐ FÉRFI
2169. 7717d911a9 (válaszként erre: 2167. - 54840f0fce)
2009. szept. 10. 17:37
Na neeeee!!!!!! Hát nem tudod?? IGEN MEGHALT!!2009. JÚNIUS 25-ÉN!! SAJNOS!! MINDIG ILYEN NAPRAKÉSZ VAGY?? :))))
2168. Kolibri01 (válaszként erre: 2167. - 54840f0fce)
2009. szept. 10. 16:24
Ez most komoly kérdés, vagy csak valami rossz vicc???
2009. szept. 10. 16:23
Meghalt? Mikor?
2166. Kolibri01
2009. szept. 10. 16:22

Ez meg szerintem a másik jegyiroda, de itt sincs semmi. Lehet, hogy csak holnap teszik fel? Viszont akkor itt kell ülni a gép előtt, mert el fogják kapkodni.


[link]


A mozijegyeket szept. 27-től árulják és okt. 28-án kezdik játszani a hazai mozik. Ennyit lehet tudni. De hogy hol lehet jegyet venni, melyik mozi fogja játszani és mennyibe kerül e jegy, az még sehol nincs.

2165. Jolie25 (válaszként erre: 2164. - Kolibri01)
2009. szept. 10. 16:17

[link]


Itt van de én még nem találtam semmit hogy egyáltalán mennyibe kerül a jegy vagy hogy lehet e még rá kapni!!!!

Jaj a mozira én is el akarok menni!! De még azzal kapcsolatba se tudok semmit!!

2164. Kolibri01 (válaszként erre: 2163. - Jolie25)
2009. szept. 10. 16:11

Én is próbáltam rákeresni arra a jegyirodára, de semmi. Illetve a honlapra eljutottam, da ott híre hamva sincs ennek a koncertnek.

De ma addig nem nyugszom, ameddig meg nem találom, hogy hol lehet rá jegyet venni.

Annyira jó, hogy Mo-ra jönnek 2. alkalommal, nem? Szerintem ez azért is lehet, mert Michael szerette a mi kis országunkat.

Én nagyon el akarok menni. Erre is, meg a mozifilmre is. Mondjuk arról sem találtam még semmi konkrétet, csak hogy okt. 28-án lesz az első vetítés Magyarországon.

2163. Jolie25
2009. szept. 10. 16:00

DE hol lehet rá jegyet kapni?? Tudja valaki?

Nem találtam meg, vagyis nem írja ki hogy jegyvásárlás!! Meg ott azt írja hogy már szept. 4-től lehet rá jegyet kapni!!!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook