Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meghalt a rokonunk kutyája! fórum

Meghalt a rokonunk kutyája! (beszélgetős fórum)


14. Gabriellaxp (válaszként erre: 4. - Jall)
2010. ápr. 5. 13:38
Vidd el sétálni! Játsz vele, lehet hogy akkor már nem akarna megszökni. A kerítésen, hogy tud kimenni, van nincs? Én nagyon sajnálom a kikötött kutyákat! Aki nem tud normális körülményeket biztosítani a kutyáinak, ne tartson.
2009. máj. 1. 15:55

Olyan embernek minek kutya, aki kiköti és nem foglalkozik vele? Szegény kutyus, el tudom képzelni milyen szomorú, sivár élete lehetett. Ilyet egyetlen kutya sem érdemel.

Nekem is van kutyám, és bármennyi szeretetet adok neki, mindig százszorannyit kapok vissza. Ha kikötném, úgy érezném a gyerekemet kötöttem ki.

12. Jall (válaszként erre: 7. - Meliga)
2009. máj. 1. 04:16
Ez kislány,de szeret csavarogni,és szimatocskázni,mindent meg kell szagolni,ilyenkor végig járja az utca összes villanyoszlop tövét,én meg rohanok utánna,nehogy elüsse valaki.
11. Meliga (válaszként erre: 10. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 30. 21:15
nekem 8 :)
10. makrai.lilla (válaszként erre: 9. - Meliga)
2009. ápr. 30. 20:55
nembaj,vagy baj?
9. Meliga (válaszként erre: 8. - Makrai.lilla)
2009. ápr. 30. 20:53
nem is neked írtam :)
8. makrai.lilla (válaszként erre: 7. - Meliga)
2009. ápr. 30. 20:52
ez nemvolt és nemis volt pároztatva.
7. Meliga (válaszként erre: 4. - Jall)
2009. ápr. 30. 20:51
a fiú kutyákat ha nincs lehetőség pároztatni...tombolnak a hormonjai,ki kell herélni...megnyugszik és mindenkinek jobb.
6. makrai.lilla (válaszként erre: 2. - Judittus)
2009. ápr. 30. 20:49
na ezért nemlesz nekem sem...
5. judittus (válaszként erre: 3. - Meliga)
2009. ápr. 30. 20:48
Nekem is ez jutott eszembe :(
4. Jall
2009. ápr. 30. 20:48
Sajnálom,nekem is van egy kutyám,Buksi.Ő is kötve van sajnos,mert ha elengedem rögtön megszökik,de neki nagyon jó dolga van,nagyon hálás jószág,reggelente mindíg a lábamra ül,és úgy néz rám,szinte megszólal,és várja a finom falatokat,nagyon szeretem,pedig rosszcsont,remélem még sokáig él.
2009. ápr. 30. 20:48
hm,talán jobb helyre ment.
2009. ápr. 30. 20:48
A kutya az a lény aki még magánál is jobban szereti az embert! Szerintem elég baj hogy az unokatestvéredék ennyire nem foglalkoztak vele, biztos nem volt így boldog az a kutyus, hogy mindig meg volt kötve és semmi szeretetet nem kapott.Sajnálom nagyon. Nem értem az embereket, én szinte bele betegednék ha a kiskutyámmal valami baj lenne, imádom.
2009. ápr. 30. 20:43
sajnos ma meghalt unokatesóméák kutyusa,igaz nem az enyém volt,de nagyon szerettem.sajnos nem volt jó élete megkell mondani,mindig megvolt kötözve, nem is simogatták stb...valami mérget ehetett ,de sajnos orvost sem idöbe hivtak.rá 2 hétre kb..olyan rossz hogy nincs,emlékszem 10-15 éve már hogy élt,még pici volt amikor elhozták!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook