Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meggyógyultam a pánikbetegségből! fórum

Meggyógyultam a pánikbetegségből! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Meggyógyultam a pánikbetegségből!

1 2 3 4
10. zena01
2013. febr. 3. 13:26
Gratulálok a gyógyulásodhoz! 15 éve jelentkezett az első tünetem, azóta gyógyszert szedek. A rosszullétek havi 1-2 alkalomra csökkentek, a napi többszöri rosszullétek helyett.
2013. febr. 3. 13:01
Az alap problémát :)
2013. febr. 3. 13:01
Szia,köszönöm,hogy leírtad a történetedet. Én is pánikbeteg vagyok több éve. Nálam "roham" kevésbé van,inkább a többi tünetek ami lehet még rosszabb. Gyógyszerek mellett sem vagyok teljesen jól. Most azon vagyok hogy kiderítsük az lap problémát. Kineziológushoz készülök,de a pszichiáterem-aki írja a gyógyszereket inkább pszichológust javasol. Nem tudom melyikhez menjek. Te voltál valamelyiknél?
2013. febr. 3. 12:44
Nálam a stressz hozta ki, 4 éve én is így voltam, mint a cikk írója, folyton folyvást elkaptak a rohamok. Aztán munkát találtam ami lekötötte a figyelmemet, így megszűntek. Tavaly nyáron jöttek újra elő, és még a mai napig tart, de ritkán jönnek rám a rohamok. Én is nyugtató teákat iszom, meg Hovát kapok be néha, de sajnos most is sok stressz-forrás van az életemben, próbálok nem gondolni rá...
2013. febr. 3. 11:32
Gratulálok én is :) szerencsére nekem nem kellett ilyenen átesni. Azt lehet tudni miért alakul ki az ilyen betegség?
2013. febr. 3. 11:16

Gratulálok neked! Nagy erő kell hozzá!

Én is átestem rajta, sajna csak segitséggel jutottam rajta túl.

Kicsit félek, hogy bármikor visszajöhet, de tudni kell kezelni.

2013. febr. 3. 11:01
Gratulálok a kitartásodhoz, továbbiakhoz is minden jót!
2013. febr. 3. 10:05
GRATULÁLOK !:))
2013. febr. 3. 09:15
Gratula, én is hasonlóképp győztem a pánik felett, de ebből kigyógyulni szerintem nem lehet, olyan minta az alkoholizmus, max. tünetmentes lehetsz!
2013. febr. 3. 09:08
Biznyára nagyon sokan küszködnek ezzel a fajta betegségel. HA összegeznem kellene azt mondanám, ez a legmocskosabb betegség, amit az agy valaha produkálhat. Mert igenis betegség. Az. Bármit mondanak is az orvosok.

Ugrás a teljes írásra: Meggyógyultam a pánikbetegségből!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook