Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meggyógyulok egyáltalán? fórum

Meggyógyulok egyáltalán? (beszélgetős fórum)


2014. okt. 11. 20:16
Köszönöm mindenkinek, a biztató szavakat. Ezek láttán nagy levegőt veszek és ilyenkor érzem talán, hogy mégis van remény.
16. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - 7775221584)
2014. okt. 11. 11:19

Apukám 3 hónapja fejezte be a 12. kemót, neki hodgkin limfómája van. Azért írom hogy van, mert bár az apró áttétek nem tüntek el, viszont jelenleg rákos sejt mentes, és minimum 5 év tünetmentesség esetén beszélünk "gyógyultról"

Neki még az is sokat segített hogy automatikusan egy nemzetközi programba került bele, tehát nem a sima hagyományos kemót kapta.

Nagyon fontos a család támogatása, hogy ne hagyd el magad. Rengeteg vitamint szedj, a Culevit kimondottan rákosoknak való étrendkiegészítő vitamin. Mindenképp ajánlott az életmód váltás, több gyümölcs zöldség.

Sok sok sok kitartás, és annál is több egészséget kívánok. Ne add fel, fiatal vagy és erős.

15. eb85e22a13 (válaszként erre: 1. - 7775221584)
2014. okt. 11. 10:01

Be kell perelni az orvost. Engem is felrekezeltek par eve, sajnos nem inditottam pert, en marha. Nem keves kovetkezmenyei lettek a felrekezelesnek, ezt elmondtam az orvosnak, aki letagadott mindent, azt is, hogy ott voltam.

Tobb rakbol felepult ismerosom van, teljesen jol vannak. Pedig nem csak egy betegseguk volt.

Es 40 koruli mind, te joval fiatalabb vagy,ami sokat szamit, meg gyorsabban felepulhetsz. Biztos vagyok benne, hogy meggyogyulsz, ha nem adod fel, ha figyelsz az egeszseges etkezesre, ha hiszel benne, hogy meggyogyulsz!

Kiszedik azt a s.zart, megerosited az immunrendszered jo kajakkal, tapl.kiegeszitokkel,vitaminokkal, sporttal, es minden jo lesz!

Minden jot kivanok neked! Puszi!

14. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 13. - 0f332c4ec9)
2014. okt. 10. 22:36
Gyógyulás
13. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - 7775221584)
2014. okt. 10. 22:36

Meg fogsz gyógyulni mert meg kell gyógyulnod. Nincs más csak a gyógylás. Már bocs,de mutass be egy nagyot a betegségnek és győzd le mert te vagy az erősebb.

Én is úgy gondolom,hogy hiába kért bocsánatot az a k..va pereld be.

És szép dolog tőled,hogy a családod miatt/elött tartod magad,de hidd el,hogy elöttük lehetsz néha nyügös.

Nagyon nagyon sok erőt kivánok és egy döntésed csak,hogy iegnis van erőd!

2014. okt. 10. 22:30

Szinte minden elottem szoloval egyetertek....

Meg fogsz gyogyulni es ne hagyd ennyiben.. Reeemes!

Neked fix van erod, ez az irasaidbol is kitunik, szval, drukkolok

11. Csipkerózsika (válaszként erre: 5. - 7775221584)
2014. okt. 10. 22:02

Szerintem minden esélyed megvan a gyógyulásra, de csak akkor fogsz meggyógyulni, ha igazán akarsz élni. Ha nem csak a családod miatt szeretnél maradni, hanem mert akarsz valamit az élettől, amit kaptál.

Nemrég olvastam egy gondolatot egy régen élt orvostól - sajnos nem emlékszem kitől - miszerint: minden betegség azzal kezdődik, hogy az ember elveszti az életkedvét.

Gondolkodj el ezen.

10. Regin_a (válaszként erre: 5. - 7775221584)
2014. okt. 10. 21:49

doktornő aki anno elzavart bocsánatott kért, de azzal én már nem érek semmit"


Dehogynem!

Kártérítés és taxival fogsz járni kemóra és ágyba kéred a reggelit a komornyiktol :)

Gondolj bele, hogy ha annyiban hagyod, mással is ezt csinálta és fogja csinálni

UH-s doktornak nincs más dolga mint tologassa a tapogatóját és irja le mit lát.


A család elött meg éppen ne "tartsd" magad, azért vannak hogy ott legalább lelazithatsz


Nyugi!

A daganatos túlélési arány sokat javult az utóbbbi években.

Környezetemben ketten is felépültek komoly hasi daganatos műtét után. Sőt az egyik alig két hónap mulva már melózott.


A fiatalkori daganatos betegségek túlélési aránya jobb mint öregkorban

9. fef1fd74b5 (válaszként erre: 1. - 7775221584)
2014. okt. 10. 21:39

A pozitív hozzáállás a legfontosabb.

Igenis meggyógyulok!!Ez legyen előtted mindig.

Még fiatal vagy,hogy a rosszra gondolj,erős a szervezeted is.

Sajnos van egy-két bunkó orvos,asszisztens akit legszívesebben megfojtanék egy kanál vízben.


Erőt,egészséget.

2014. okt. 10. 21:38

Meg fogsz gyógyulni más lehetőséget figyelembe se vegyél! Azt az egy tanácsom fogadd meg, hogy minél jobb orvoshoz próbálj bekerülni és egy-egy vizsgálat után ne elégedj meg egy szakvéleménnyel! Az apukám is rákos volt és először félrekezelték! Ha nem keresünk fel más orvosokat is akkor már nincs köztünk. A kék golyó utca valóban egy mentsvár volt számunkra is.

Nagyon nagyon sok erőt és kitartást kívánok!

2014. okt. 10. 21:35

Hihetetlen ez a nagyfokú felelőtlenség, de sajnos nem egyedi.

Nagyon sok erőt kívánok Neked. És teljes gyógyulást kívánok!!

6. 2585941dc1 (válaszként erre: 1. - 7775221584)
2014. okt. 10. 21:24

Magyar egészségügy..sajnos ilyen és döbbenet.

Meg fogsz gyógyulni, nincs más és nincs mese, mert szemtelenül előtted az élet. Senkire ne hallgass, csak a belső hangra..nincs olyan hogy nincs tovább.


Igen és időben észre vették, nem kaptam kemót..de jutott a jóból..aki sosem volt rákos sosem fog megérteni hiába indítasz erről 600 fórumot.


Felesleges is. Nem lesz jobb..


Most kell pozitívnak lenned..ne gondold sose egy percre se, hogy nem vagy időben és nincs tovább. Időben vagy és igen is neked még nagyon nagyon sok dolgod van itt a földi létben! ;-)

2014. okt. 10. 21:15

A füredi, doktornő aki anno elzavart bocsánatott kért, de azzal én már nem érek semmit pedig 4-szer is megvizsgált. Élni csak a családom miatt szeretnék, mert nem akarom, hogy szenvedjenek miattam. Félni nem félek a haláltól, csak még nem éltem annyit, hogy elmehessek.

Ezek a tőrténetek, viszont lelket öntenek belém.

4. emi75 (válaszként erre: 1. - 7775221584)
2014. okt. 10. 21:10

Szia! először is jobbulást, és sok erőt, és pozitív gondolkodást kívánok a következő időszakhoz.


Egy pozitív sztorit tudok, kb. 15 évvel ezelőtt az akkori barátomnál tüdő- és nyirok áttétes rákot diagnosztizáltak, és a kemó teljesen kigyógyította, még most is él. Annyira rossz állapotban volt, hogy az egyik kórházban már csak morfiumozták, gyermekfejnyi és ökölnyi daganatok voltak benne. Végül teljesen véletlenül Budapesten a Kék golyó utcai onkológiai központba is elvittük, ott már aznap nyomták a kemót bele, másnapra csillapodtak a fájdalmai, néhány hét alatt csökkenni kezdett a daganat (volt egy nagy amit kívülről is lehetet tapintatni) és kigyógyult.


szóval vannak sikersztorik is. De nagoyn fontos a te lelki hozzáállásod is, találj valamit, amiből töltekezhetsz!!

3. Ficánka5 (válaszként erre: 1. - 7775221584)
2014. okt. 10. 21:02

Itt sztem nagyon sokan vagyunk, akik rákkal küzdöttek, küzdenek. De TE, vagy a nevedben a családod, kapásból beperelheti azt az orvost, aki nem csinált szövettant a kivett csomóból két évvel ezelőtt. Manapság ez eget rengető felelőtlenség. És ezt a súlyt ne akard egyedül cipelni.Ha félsz, az természetes, és ne féld elismerni, mert támogatásra van szükséged és nem hiszem, hogy azt ne kapnád meg a családodtól!!


Nehéz időszak előtt állsz, erőt, kitartást és teljes gyógyulást kívánok Neked!!

2014. okt. 10. 21:00

Döbbenet, hogy volt orvos aki elzavart.

Fiatal, erős vagy, bízzál benne, hogy meg fogsz gyógyulni!

Kitartást és gyógyulást kívánok neked!

2014. okt. 10. 20:52
2 éve műtöttek, a derekamban volt egy pici zsírdaganat, kivették (nem küldték el sehova a csomót további vizsgálatra)nem volt vele semmi baj. Aztán mostanság nagyon fájt a derekam és észrevettem, hogy egy nagyon nagy (nagyobb mint egy ökölnyi) daganat van ott, nem mozog és ránőtt a gerincre. Elkezdett nagyon fájni így azonnal orvoshoz mentem, ultrahangra küldött Füredre ahol a nő aki végezte az ultrahangot, úgy viselkedett velem mint a kapca rongyal, és szó szerint elzavart, hogy ne szimuláljak. De annyira fájt, hogy csak visszamentem a házi orvoshoz. Ezután elküldött, szövettanra, ahol kiderült rákos a csomó, és ráfutott a gerincre. Megműtöttek, de eltávolítani teljesen nem tudták,kemora kell járnom, jövő héten kezdem. Nem tudom mire számítsak, nagyon félek, bár család előtt nem mutatom. 19 éves vagyok, nem hittem volna, hogy nekem csak ennyi járt az élettől. Egyáltalán meg gyógyulhatok, vagy jól viselem a kezeléseket, sok minden aggaszt. Esetleg van itt valaki aki rákkal küzdött, és meggyógyult?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook