Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megfejtem az álmodat! fórum

Megfejtem az álmodat! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
183. ca728c0145 (válaszként erre: 182. - Survivor3)
2013. nov. 19. 13:31
Vágy az egyenruhás szerepjátékokra valami vízparton:)
2010. júl. 21. 09:03

Mostanában sokat álmodom, hogy a honvédségnél vagyok.

Érdekes, hogy nem kiképzést kapok, vagy valami fárasztó rossz dolgokat csinálok, hanem pl. medencében fürdök és nézelődöm a vízből.

Nem is tudom, hogy egyáltalán katona vagyok-e.


Segít valaki a megfejtésben?

2009. máj. 27. 23:09

Uuuhh, ma "folytatásos" rémálmom volt... Felkeltem, visszaaludtam, és ugyanott folytatódott, ahol abbamaradt az álom.


Álmomban csöngött párom mobilja, mivel nem volt ott, felvettem én. Senki nem szólt bele a hallózásomra, csak hallgatott. Aztán megszólalt egy lány, hogy: "ha már te vetted fel, elmondom, amit tudnod kell." -és elmondta, hogy a páromnak ő a szeretője, őt szereti. Később meg is jelent nálunk a lány: jellegtelen, piszkosszőke hajú, alacsony semmitmondó külsejű kis csicska volt. Dühösen támadtam a pasimra, hogy csináljon amit akar, azzal, akivel akarja, de a gyereket többet a büdös életben nem láthatja. Erre azt válaszolta, hogy "kit érdekel?", mire én annyira dühös lettem, hogy ollóval mentem neki, és szanaszét vágtam az arcát vele.

A későbbiekben az álmomban teljesen ép, sebek nélküli arccal láttam megint.


Teljes felébredésem előtt azt álmodtam, hogy félig takaró alatt fekszünk, cirógatjuk egymást, éppen a combjait csókolgattam, mikor berontott a nővérem a szobába. Pasim betakart a takaróval, így a nővérem nem láthatta, hogy én is ott vagyok. Bebújt a pasim mellé az ágyba, és taperolni kezdte, mire én ordítva ugrottam elő a takaró alól...


:@@@

Annyira utálom az ilyen álmokat, ilyenkor az egész napom el van cseszve. :(((

2009. máj. 12. 18:02

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat, tényleg nagyon boldognak érzem máris magam, remélem így is marad.


Június végén már befejezõdnek a vizsgák is, vakációzhatok; aktívabb leszek itt is remélem, mert jól jön a duma így csajok közt akár álmokról, akár másról. Sziasztok, puszi mindenkinek :*

179. 43287dec91 (válaszként erre: 175. - 98a882c496)
2009. máj. 11. 20:37
nagyon gratulálok és sok boldogságot!
178. Rena85 (válaszként erre: 175. - 98a882c496)
2009. máj. 11. 19:07

Sziasztok!


Tigirl!Itt is köszönöm a válaszod!

Gratulálok az eljegyzésetekhez és sok boldogságot kívánok!

177. m.gery (válaszként erre: 175. - 98a882c496)
2009. máj. 11. 18:19

Köszi a magyarázatot, van benne valami.


Nektek gratulálok (így előre is), és sok boldogságot kívánok a kapcsolatotokban!

176. mothertiger (válaszként erre: 173. - 98a882c496)
2009. máj. 11. 17:43

Köszönöm szépen.

Sajnos elég sok hiányosság van az életemben, de majdcsak rájövök, hogy mi a legfontosabb... :S


Szép napot! :*

2009. máj. 11. 17:40

Sziasztok! Lehet, hogy nem ide kellene leírnom, de ez az egyetlen olyan fórum, ahol több ideig beszélgettem emberekkel itt a Hoxán.

Szóval, elõször is, bocsi megint, hogy késõn írtam, de bizti megértitek az okát.

Az eljegyzésünkre készülõdünk, nagy a jövés-menés, rendezkedés. Most lesz május 30-án megtartva, már alig várom :D

174. 98a882c496 (válaszként erre: 171. - M.gery)
2009. máj. 11. 17:28

Szia...furi, hogy valaki nem szokott álmodni...szerintem csak nem emlékszik rá, de azt olvastam több helyen, hogy mindenki álmodik, ha nem is minden éjjel.

Az, hogy most mégis megmaradt egy álomkép, az arra utal, hogy nagy fontosságú dolgot jelenített meg. Lehet egy közös program a jelenlevõkkel, vagy valami emlék ami hozzájuk kötõdik.

173. 98a882c496 (válaszként erre: 169. - Mothertiger)
2009. máj. 11. 17:26

Szia, van benne valami, mármint a kaja-ügyben. Igaz, hogy ha nagyon belakik az ember, akkor intenzívebben álmodik, vagy épp fordítva, alig tud aludni. szervezettõl függ.


A zombi elég fura és undorító jelenség, lehet, hogy találkoztál valami számodra hasonló dologgal aznap, mikor álmodtad.

A virágok mindenképp az életet, üdeséget jelentik, ha hervadoznak, akkor szükségük van az éltetõ elemükra, a vízre. Gondolj bele, hogy mi az amit a legjobban hiányolsz.

172. 98a882c496 (válaszként erre: 168. - 1fb0dcbfc6)
2009. máj. 11. 17:22
Szia, ha rosszat álmodsz annak oka lehet a rossz közérzet, veszekedés, rossz tapasztalat, vagy aggodalom. ennyit tudok most írni csak, mert tényleg részletesebben kellene tudnom, hogy mi is a rossz álmod tartalma.
171. m.gery
2009. ápr. 29. 08:21

Szia Tigirl!

Egy ismerősöm, aki sosem szokott álmodni, ma reggelre azt álmodta, hogy a volt férjemtől kaptunk egy lovat. Párommal, és kisfiammal élünk 3-an, és nem tudom, ez az álom jelentéssel bír-e.

Előre is köszi!

170. Rena85
2009. ápr. 26. 18:51

Sziasztok!


Tigirl!Írtam neked privit,remélem tudsz segíteni!


Előre is köszönöm!

2009. ápr. 26. 16:37

Szia Csevab. Ha lenne valami részlet, amit ki tudnál ragadni az álmodból, akkor könnyebb lenne magyarázatot találni.


Én növényekkel álmodtam, amik lepusztult panellakás "díszei" is lehettek volna, ha nem kornyadozott volna mindegyik egy kis vízért... Meg zombikkal harcoltam, és nagyon iszonyodtam tőlük. El kellett volna vágni a nyakukat hogy elpusztuljanak, de nem tudtam megtenni.

Ez talán az esti szalonnazsíros-kenyér hatása...:D

2009. ápr. 20. 14:47
Sziasztok!Mostanában sokszor álmodok rosszat,sőt volt hogy féltem is.Erre tudtok magyarázatot,miért?
167. 98a882c496 (válaszként erre: 166. - 43287dec91)
2009. ápr. 2. 17:37
hihi, ritka mikor ilyen gyors vagyok, igaz :P de most megmakacsoltam magam és pihivel töltöm az idõt, kicsit elfeledve a dolgokat :)
166. 43287dec91 (válaszként erre: 165. - 98a882c496)
2009. ápr. 2. 12:41
igen köszi, valszeg az lehet amit leírtál, köszi...szép napot neked és hogy ilyen gyors voltál...:o)
2009. ápr. 2. 12:34
:) remélem mindenki kapott valami reális összefüggést az álma és a magyarázatom között. További szép napot!
2009. ápr. 2. 11:55

szia! borzasztó érzés volt ezt álmodni, mert csak az tudja igazán akinek gyereke van.azt álmodtam, hogy elrabolták a fiamat az utcán. nagyon sírtam, őrjöngve kerestem mindenhol, kiabáltam neki. sehol nem találtam. nagyon kétségbe voltam esve, hogy most mi lesz így velem, én ebbe belehalok. aztán feltűnt 3 barna csuhába öltözött nő akik körülálltak valamit. odamentem és láttam hogy a fiam ül a babakocsiban és őt próbálják visszanyomni, hogy ne másszon ki. azt a boldogságot nem lehet leírni amit akkor éreztem amikor megláttam őt. a kicsi meg nyújtotta a kezét hogy hozzám akar jönni, a nők meg csak álltak és nem mondtak semmit. én meg elkezdtem ütni őket, hogy hogy képzelik, hogy ilyet tesznek, hogy lehet megcsinálni ezt egy anyával. iszonyú volt.

reggel össze vissza pusziltam az én kicsikémet, hisz annyira szeretem és olyan jó hogy van nekünk, mert nagyon vártunk rá...

no, ezt fejtsd meg tigirl!

163. fagbea
2009. ápr. 2. 09:29
szia! nagyon picike szobában laktunk alig lehetett lépni benne,Este volt és kinéztem az ablakon / magasból/ A férjem sokan megtámadták.leütötték ő elesett azt hittem meghalt, de amikor felkelt vadászpuskával utánuk lőtt és sorban eltalálta őket
2009. márc. 31. 19:13
szia! en evek ota azt almodom hogy autot vezetek tudod mi a jelentese? elore is koszi
2009. márc. 31. 16:26
Tigirl, köszönöm a választ. Próbálom megfejteni, hogy mi lehetett az a sokkoló az életemben, vagy milyen kiutat keresek.
160. marikati (válaszként erre: 155. - 98a882c496)
2009. márc. 31. 16:14
Köszönöm szépen az üzeneted!
159. 43287dec91 (válaszként erre: 158. - 98a882c496)
2009. márc. 31. 11:39
nincs mit, szívesen, máskor is!:o)))))
158. 98a882c496 (válaszként erre: 157. - 43287dec91)
2009. márc. 31. 11:36
:) ja, és külön köszönet, hogy ismételten tudattad a fórumon, hogy miért nem jelentkezek...aranyos vagy :*
157. 43287dec91 (válaszként erre: 156. - 98a882c496)
2009. márc. 31. 11:27
köszi, én is valami ilyesmire tippeltem, mostmár kissé oldottabb vagyok...:o)))
156. 98a882c496 (válaszként erre: 134. - 43287dec91)
2009. márc. 31. 11:18
Szia, szerintem azért nem emlékszel az álmaidra, mert arra kooncentráltál, hogy leírd nekünk. Minden éjjel álmodik az ember, van amikor a megszokottnál sokkal rövidebbet, ezért úgy tínik, hogy nem is volt álmunk.
2009. márc. 31. 11:15

Sziasztok! Újra megérkeztem...késedelmem oka egy tanulmányi kirándulás volt, amit az egyetem rendezett nekünk. Nagyon érdekes volt, jót tett a távollét. Amíg nem voltam itthon, a párom intézte helyettem az itteni szavazásokat stb, hogy a törzspontjaim ne vesszenek. Utána meg pakolászás, pihenés stb., úgyhogy adódtak feladataim bõven. Többek közt a jogsit is megszereztem...remélem ezek alapján megértitek, hogy nem nagyon volt idõ válaszolgatni. Sajnos ez így lesz, hisz nem sûrûn foglalkozok kikapcsolódással, fõleg nem a számítógép elõtt, mert ha szabadidõm van, akkor inkább a párommal vagyok, séta stb.


Ennyit rólam. Most viszont ismét azt kell mondanom, hogy csakis priviben válaszolok, mert kaptam egy-két üzenetet, amiben arra kérnek, hogy ne teregessem ki mindenkinek az álmaik megfejtését. Emiatt a fórumra nem írom ki, aki nem bánja és szeretné megosztani a többiekkel a választ, az copy paste-elje be a priviben kapott szövegrészt ide. Ennyit tehetek, hogy megfeleljek mindenkinek.

2009. márc. 27. 09:44

Üdv!

Akkor most mesélnék az én fura és beteg álmomról :) nagyon kíváncsi vagyok,hogy mit jelenthet!!!!

Az első kép egy nagy irodaház liftje, épp felfelé tartok,kiszállok,nem tudom melyik szinten vagyok.

Munkásembereket látok,épp felújítás történik.Én pedig fotózni jöttem, de hogy mit? :)

Előkapom a digitális gépemet.Második kép, a lányom orra folyik :D megpróbálom letörölni, de a zsebkendő,ami először tiszta volt,most tiszta trutyi :D már bocsánat!

Hatalmas undor fog el,öklendezem!

Ennyi :) Kérlek benneteket,hogy privátban vagy itt,segítsetek megfejteni az álmomat!

1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook