Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Megeszik a kilókat a gyümölcsök fórum

Megeszik a kilókat a gyümölcsök (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megeszik a kilókat a gyümölcsök

2008. ápr. 16. 21:29

Az ananász csak, akkor jó zsírégető ha magában éhgyomorra fogyasztod és utána kibírsz legalább egy órát, hogy ne egyél mást.

Azt tudtátok, hogy a gyümölcs, csak délelött fogyasztva egészséges és főétkezés elött legalább egy órának el kell telni.

Mi a véleményetek? A gond, hogy túl sok az infó és nehéz eldönteni, hogy helyes.

Én sokszor szívesebben eszem napközben gyümölcsöt, de mostanában odafigyelek még erre is. Az biztos, mióta így csinálom még az emésztésem is jobb.

2006. júl. 4. 21:37
Nekem tetszett a cikk!Én megpróbálok több gyümölcsöt enni, ártani szerintem nem fog!
2006. júl. 2. 08:37

Szerintem ezek között is válogatni kell.

Mivel a cukrok legjobbika a fruktóz, így minden ember ráveti magát a gyümölcsökre, csakhogy sokban több a glükóz, mint a fruktóz, ami meg köztudotttan a legrosszabb cukor.

Így van az, hogy a cseresznyét ajánlatos választani a meggyel szemben.

2006. júl. 1. 14:49

A rugalmas fürdőruha nem szorít, ez biztosan nem fog ösztönöz. Az, hogy hogyan festek benne, az már jobban.

Pacalpörköltöt akkor sem eszem, ha semmi más nincs helyette. Általában aki a pacalpörköltet szereti annak nem szoktak súlyproblémái lenni. Inkább a sertéspörkölt lenne a nagyobb gáz, de szerintem inkább a szénhidrátok azok amelyek igazán veszélyesek a bikinit viselő testre.

Nekem egyáltalán nem jön be sajnos a gyümölcs fogyókúra, ugyanis sok benne a szénhidrát, így sajnos hízom a gyümölcstől. Arról nem beszélve, hogy éhes vagyok tőle. Nem lebeszélni szeretném az olcvasót, csupán a véleményemet írtam le a cikkről.

Egyébként a gyümölcs egy csodálatos étel :)

2006. jún. 30. 19:54
Amikor már a rugalmas fürdőruha is szorít, nem árt elgondoldni azon, hogy meg kéne szabadulni néhány felesleges kilótól. A fogyókúra általában nem kellemes dolog, de a forró nyári napok és a szezonális gyümölcsök megkönnyítik az elhatározást és a kivitelezést is. A melegben ugyanis jobban esik egy hideg gyümölcs a zsíros pacalpörköltnél, és a jól megválasztott lédús finomságok vagy a belőlük készített ételek nem kényeztetik a szaporodásra hajlamos zsírsejteknek sem.

Ugrás a teljes írásra: Megeszik a kilókat a gyümölcsök

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook