Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megérkeztem!!! fórum

Megérkeztem!!! (beszélgetős fórum)


2009. márc. 18. 07:10

Laci vagyok, 2500gramm, egy darabig még nincs fogammmmm. 52 centivel születtem reggel 8-kor, óvakodok még a bortól. Sokat sírok, cicit szopok, ha megnövök majd még írok.


Nagyon friss az élmény,

alig,hogy születtem.

Anyukám,apukám

írjatok helyettem.

Ne sokat,csak annyit:

eggyel több a létszám,

Hogyha szeretni kell,

számítsatok énrám!


Azért mert szerettek

jöttem a világra,

Lettem új fénycsillag,

szülők boldogsága.

Szeressetek mindíg

ilyen szeretettel,

A kincsetek vagyok,

pici kincs,de ember!


Mikor megszületik 1 várva várt gyermek, az élet dolgai értelmet nyernek. Anyaszív, apaszív dobban meg 1 párban, új fénnyel ragyognak a világra hárman. Sok boldogságot és egészséget kívánok . . . megszületéséhez!


Mikor megszülettél, ünnep volt az égen. Megkérték a Jóistent a kisangyalok szépen, legyen ez a kislány szebb a százszorszépnél, ragyogjon jósága szebben az ékszernél.


Örömmel tudatom a nénikkel és bácsikkal,hogy 2008 xx xx-án megérkeztem.

Név:

Súly:

hossz:

Szemszín:

stb...


Az önök ajándéka SMS üzenet formájában a pannon jóvoltából érkezett, a mi ajándékunk a helyi gólya jóvoltábol érkezett 2008.x.x.-án..súlya:x hossza:x neve:x

hangja:van...


A mai napon úgy döntöttem,feladom luxusalbérletem Anyánál,és ... óra ... perckor kiköltöztem. Jó volt nála,de mivel ... gramm, ... cm-ig nőttem,már szűkösnek bizonyult a hely.


"Megérkeztem 2008. ...-én ...-kor és ha már itt vagyok, elárulok néhány apróságot magamról. Szóval a csuklómra kötözött furcsa ízű szalagra azt írták én lennék ... Talán ... tincseimnek és ... szemeimnek köszönhetően a doki bácsik mind oda vannak értem. Bár most még picinek érzem magam, mindössze ... gr és ... cm vagyok, de háromóránként édesanyám karjaiban bőséges ennivalót és szeretetet kapok. Igyekszem hamar megerősödni, hogy személyesen megismerhessek mindenkit."


Üdvözöllek életem első sms-ével. Ekkor meg ekkor, ennyivel és ennyivel születtem, stb. Míg saját számom nem lesz, anyukám mobilján tudtok elérni. Pussz: baba neve.


Üdvözletünket küldjük a kórházból. Már tegnap este 6-kor találkoztam anyukámmal, de csak most tanultam meg SMS-t írni! Paramétereim: „adatok”. Anya is jól van, hősiesen bírta, hogy rakétaként törtem előre a világra, csak még kicsit fáj neki… De nem haragszik. Puszi: baba neve


A mai napon -minden tiltakozásom ellenére- x.óra perckor felmondták a társbérletemet, így x.kg-mal és centivel új otthon után kellett néznem. ....nál/nél szerető családra leletem. Baba


Lakásbérleti szerződésemet 2008./hónap,nap/ hatállyal felmondták,és /óra,,perc/-kor,az általam bérelt helyiség elhagyására köteleztek.Ennek okáért nem megfelelő viselkedésemet/a környezetem állandó zaklatása,izgés-mozgás,stb.../nevezték meg.

Elárulom,hogy a látszat ellenére szivesen költöztem ki.Eddigi helyem, cm-es hosszúságom és gramm súlyom miatt,a csintalanságok elkövetéséhez egyre szűkebbnek bizonyult.

A kilakoltatás fáradalmait egy óriási alvással pihentem ki.Utána felfrissülve,méltán éreztem úgy,hogy az új helyemen is Én vagyok az úr.

Megérkeztem.mindenkit puszilok./név/


A mai napon ugy döntöttem,hogy feladom luxusalbérletem anyánál és...óra...perckor kiköltöztem.Jó volt nála de mivel ....gr,....cm-ig nőttem szűkös volt a hely. Üdv..(név)


Jött egy csoda,harmat lágy pici jószág,édes,lihegő,vér lüktet benne,eleven valóság"..aztán az adatok.


Amennyiben a gyermeked gyönyörű és tökéletes, soha nem sír vagy lármázik, terv szerint elalszik és kérésre böffent, mindig egy kisangyal –, akkor te csak a nagymama lehetsz.


A baba a szerelmet erősebbé, a nappalt rövidebbé, az éjszakát hosszabbá, a pénztárcát kisebbé, az otthont boldogabbá, a ruhát gyűröttebbé, a múltat semmissé és a jövőt tartalmasabbá teszi.

17. cipa
2009. jan. 29. 18:07

Ezt a neten találtam, nagyon tetszik:

"Azért mert szerettek, jöttem a világra,

S lettem új fény, csillag, szülők boldogsága.

Szeressetek engem igaz szeretettel,

a kincsetek vagyok, pici kincs, de EMBER!"

(Donkó László)

2008. nov. 27. 22:01
" A mai napon ugy döntöttem,hogy feladom luxusalbérletem anyánál és...óra...perckor kiköltöztem.Jó volt nála de mivel ....gr,....cm-ig nőttem szűkös volt a hely. Üdv..(név)
2008. nov. 27. 22:01
A mai napon -minden tiltakozásom ellenére- x.óra perckor felmondták a társbérletemet, így x.kg-mal és centivel új otthon után kellett néznem. ....nál/nél szerető családra leletem. Baba
2008. nov. 27. 22:00
Üdvözletünket küldjük a kórházból. Már tegnap este 6-kor találkoztam anyukámmal, de csak most tanultam meg SMS-t írni! Paramétereim: „adatok”. Anya is jól van, hősiesen bírta, hogy rakétaként törtem előre a világra, csak még kicsit fáj neki… De nem haragszik. Puszi: baba neve
2008. nov. 27. 22:00
"Megérkeztem 2008. ...-én ...-kor és ha már itt vagyok, elárulok néhány apróságot magamról. Szóval a csuklómra kötözött furcsa ízű szalagra azt írták én lennék ... Talán ... tincseimnek és ... szemeimnek köszönhetően a doki bácsik mind oda vannak értem. Bár most még picinek érzem magam, mindössze ... gr és ... cm vagyok, de háromóránként édesanyám karjaiban bőséges ennivalót és szeretetet kapok. Igyekszem hamar megerősödni, hogy személyesen megismerhessek mindenkit."
2008. nov. 27. 21:33
Üdvözöllek életem első sms-ével. Ekkor meg ekkor, ennyivel és ennyivel születtem, stb. Míg saját számom nem lesz, anyukám mobilján tudtok elérni. Pussz: baba neve.
2008. nov. 27. 21:32

.... vagyok, .....gramm, egy darabig még nincs fogam. .....centivel születtem reggel ....-kor, óvakodok még a bortól. Sokat sírok, cicit szopok, ha megnövök majd még írok.

:D

2008. nov. 27. 21:31

Lakásbérleti szerződésemet 2008./hónap,nap/ hatállyal felmondták,és /óra,,perc/-kor,az általam bérelt helyiség elhagyására köteleztek.Ennek okáért nem megfelelő viselkedésemet/a környezetem állandó zaklatása,izgés-mozgás,stb.../nevezték meg.

Elárulom,hogy a látszat ellenére szivesen költöztem ki.Eddigi helyem,... cm-es hosszúságom és... gramm súlyom miatt,a csintalanságok elkövetéséhez egyre szűkebbnek bizonyult.

A kilakoltatás fáradalmait egy óriási alvással pihentem ki.Utána felfrissülve,méltán éreztem úgy,hogy az új helyemen is Én vagyok az úr.

Megérkeztem.mindenkit puszilok./név/

9. bnedora (válaszként erre: 8. - Emily)
2008. nov. 27. 21:26
Szerintem meg nem kell törölni. Nekem ezért az egy értesítésért is megérte megnyitni, nagyon tetszik a szöveg. Bár én sem tudok mást a szokásosnál.
2007. máj. 24. 23:49
Úgy fest ezt a fórumot akár töröltethetnénk is... :-(
7. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Emily)
2007. ápr. 19. 23:35
Nagyon klassz,én ilyen jót nem tudtam volna.
2007. ápr. 18. 19:45
Naaaa...sehol senki???
2007. márc. 27. 20:29
Egy német újságból fordítottam le,az apróban volt, mint ahogy itthon is van néhány újságban, csak itt a megszokott szöveg (Örömmel értesítem... :-)
4. zolko96 (válaszként erre: 3. - Emily)
2007. márc. 27. 14:22
EZt saját gondolatodból írtad vagy vetted,kép is van rajta?
3. emily (válaszként erre: 2. - Zolko96)
2007. márc. 27. 11:50
Mire gondolsz?
2007. márc. 27. 10:31
Hát ez nagyon jópofa,ez is képes üzenő?
2007. márc. 27. 08:04

Sziasztok!


Ti hogy értesítettétek a családot, barátokat a kis Pocaklakó megérkezéséről? Ismertek vicces születés értesítőket?


Íme egy példa, hogy mire is gondolok:


Kilakoltatás!!!


Bérleti szerződésem lejárta ellenére nem akartam szabad akaratomból elhagyni kényelmes, egy szoba összkomfortos lakásomat,ezért ..............-án ......óra ......perckor kilakoltattak.


(Ezt persze lehet módosítani, ha az ember nem császárral szült. :-DDD )


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook