Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megéri prostituálthoz menni első alkalomra? fórum

Megéri prostituálthoz menni első alkalomra? (beszélgetős fórum)


1 2
29. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - Pguy)
2018. febr. 4. 15:43
27 évesen igen.
28. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 27. - Féknyom)
2018. febr. 4. 15:41
:DDDDD
27. féknyom (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2018. febr. 4. 15:35
Ugyan, moslékkal is lehet tüzet oltani.
26. globus (válaszként erre: 22. - Epresturmix)
2018. febr. 4. 15:27
Hát az sem életbiztosítás :) Lehet, hogy múlt héten negatív leletet kapott, tegnapelőtt megfertőződött és éppen ablak-periódusban van.
2018. febr. 4. 15:17
Èn tantra/lingam masszázsra mennék első alkalommal. Szerintem kár lenne az első alkalmat merő üzleti alapon csupán testi kielégülésre korlátozni. Amúgy is problémás téma neked a szex (félénk vagy, kevéssé érdekel a testiség stb.), egy prostituálttal jó eséllyel az is maradhat. Szerintem a testi szerelem sokkal inkább hasonlít a tantra masszázson (lingam befejezéssel)történtekhez mint az örömlányos kielégüléshez.
2018. febr. 4. 15:14
Próbáld ki! De ez nem könnyíti meg az ismerkedést/csajozást...
23. Lonna4 (válaszként erre: 18. - Ikebana3)
2018. febr. 4. 14:56
[link] a lényeg pont hogy pénzért csinálja a prosti. Ha két felnőtt szexelni jár össze az a mai világban nem újdonság.Miert ne lehetnének egy nőnek is testi igényei?
22. Epresturmix (válaszként erre: 20. - Pguy)
2018. febr. 4. 14:41
Ha házhoz mész, alap, hogy le kell majd fürdened nála. Jobbaknak meg van papirjuk arról, hogy nincsen semmi betegségük. Kérd el! 😁
21. gribedli*** (válaszként erre: 20. - Pguy)
2018. febr. 4. 14:21
Óvszert kell használni, alap.
20. pguy (válaszként erre: 18. - Ikebana3)
2018. febr. 4. 14:19
Igen, a higiéniai dolgok azok, amik visszatartanak leginkább.
19. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Pguy)
2018. febr. 4. 14:01
Megéri. Legalábbis ott beszélgetni, győzködni egyáltalán nem kell, és mindent ő csinál. Aztán egyszer majd leveted (talán) a gátlásaidat és nem hivatásosoknál is mersz kezdeményezni. Olyan helyre menj, ahol több nő is van, jobban megtalálod a típusodat, nem az út szélén.
18. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Pguy)
2018. febr. 4. 13:55

Egy próbát megér. Legalább később lesz összehasonlítási alapod, ha majd érzelmek is kötnek egy partnerhez. Még mindig jobb ötletnek tartom ezt a lépést, mint amit néhány helyen olvasni lehet, hogy minden érzelem nélkül csak szexre jön össze egy lánnyal egy pasi. Mert egy ilyen kapcsolatban egy lány ugyanolyan prostiként viselkedik, mint akit megvesznek. Akár elismeri, akár nem. Csak éppen pénzt nem kap érte.

Viszont 27 évesen, főleg, ha igényed van rá, semmi kivetni valót nem lehet találni abban, ha korrekt módon fizetsz érte. Viszont a saját egészséged érdekében, nem árt óvatosnak lenni.

17. Wodu (válaszként erre: 16. - Pguy)
2018. febr. 4. 13:54
Siess mert a brómos tea lassan hatni kezd!Voltál katona?
16. pguy (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2018. febr. 4. 13:49
Magam sem erre gondoltam.
15. mignon11 (válaszként erre: 1. - Pguy)
2018. febr. 4. 13:28
Menj talán rakapsz az ízére! Oldja a gatlasaid!
2018. febr. 4. 13:21
Ahogy leírod magad, valószínűleg tényleg ez az egyetlen esélyed. Menj! Hátha szárnyakat kapsz, és kedves, merszed is lesz a csajozáshoz ;)
2018. febr. 4. 13:13
Szerintem megpróbálhatod. 27 éves vagy...talán önbizalmat is szerzel, ha nem kell azon izgulnod, hogy hogyan valld majd be valakinek, hogy még szűz vagy.
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Pguy)
2018. febr. 4. 13:12
Jó ötlet, de igényes helyre menj, ne a szemétégető mellett válogass.
11. pguy (válaszként erre: 7. - SDitti)
2018. febr. 4. 13:12
Pótcselekvés, viszont szerintem sokkal kevesebb egyéb pótcselekvést csinálnék.
10. pguy (válaszként erre: 3. - Jessica32)
2018. febr. 4. 13:10
Sokszor próbálkoztam, de nem volt sikerem. Ezek után a "kudarcok" után pedig mégjobban vágytam volna rá. Megveszem, igen, de így talán nem fog ez lenni a gondolataim középpontjában és fontos dolgokról elterelve ezáltal a figyelmet. Nem tudom, a későbbiekben milyen gyakren lenne erre szükségem, de szerintem még havonta sem.
2018. febr. 4. 12:55

Hű man!

A tesztoszteron a szervezetedben már a gazdatest ellen fordult, ha ilyen kérdéssel jelensz meg itt. :)

Én,mint férfi megértelek.

A két nem másképp gondolkodik a témakörben, ami normális.

Nem férfi állnak az útszélen.

Amiket leírtál...... egyetértés van, ha megveszed magadnak az élnényt.

Szerintem ne az út szélén próbálkozz.A "prosti" szó ott helyén való.

Akkor hol?

Vannak oldalak, ahol találsz gazdasági szexet.

Olvashatsz más résztvevők tapasztalatairól, és talán segít a döntésben.

Válassz egy kicsit idősebb nőt magadnál.

Nem biztos....sőt...., hogy a rajzolt test hozni fogja a várt csúcsra érést.

Sok sikert, és légy résen! :)

8. neomama (válaszként erre: 1. - Pguy)
2018. febr. 4. 12:53
Ne masoktol kerdezd hanem magadtol! Szerinted megeri?
2018. febr. 4. 12:52

Húha! Azért szexelj, mert szereted az illetőt. (Ez lenne az igazi pótcselekvés.) Inkább valahogy másként ismerkedj; a boltban, a strandon, bárhol.


Tudom, hogy a pasik másként működnek, de hidd el, hogy nem lenne az igazi és a lelked is sérülne.

2018. febr. 4. 12:38

Vagy tetszene, vagy szörnyű élmény lenne (ki tudja, milyen örömlányok vannak).

Ha tetszene, kérnél még.

Ha nem tetszene, eléggé elferdítheti a nemi identitásod, nőkhöz való viszonyod is.

Ennyi idősen valami komolyabb kellene, ami méltó hozzád.

2018. febr. 4. 12:27
Ne éri meg. Aztán amikor jön megint a vágy? Az csak mese, hogy csak egyszer... Inkább keress magadnak egy barátnőt, menj el társkereső klubbokba, netes társkereső...
4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Pguy)
2018. febr. 4. 12:26
Ennyi idősen elsőre, mindenképp jó ötlet.
2018. febr. 4. 12:26
Ismerkedj a neten, legyen a te világod. Nem a könnyebbnek látszó út a könnyebb, hidd el, de te azt akarod választani. Fizetsz és megkapod. De mit? Nem vagy már kisfiú, gondolkozz férfiként.
2018. febr. 4. 12:25
Egy igazi férfi nem vesz nőt.
1. pguy
2018. febr. 4. 12:19

Egy másik, korábbi témában már feltettem ezt a kérdést, de talán ez a kategória és egy kicsit hosszabb magyarázat több háttérinformációt ad.

Szerintetek érdemes 27 évesen elmenni egy hivatásoshoz? Nem vagyok "csajozós" típus, nem is volt barátnőm, mondjuk alapból is szótlan fajta vagyok. Talán annyira nagyon nem is igénylem, nem vagyok az a nagyon férfias stílusú sem külsőre sem jellemben. Nincsenek igazi barátaim, akivel eljárhatnék ide-oda, a netes ismerkedés pedig az előbbiek miatt nem az én világom. Ennek ellenére nagyon kíváncsi vagyok milyen a szex, aminek ez lenne az egyetlen számomra elérhető módja. Tehát nem csinálnék belőle rendszert, viszont már tényleg szeretném egyszer én is megélni. Úgy érzem ennek hiánya az életem más területeiről veszi el az időt azzal, hogy pótcselekvésekkel próbálom pótolni és nem tudok arra összpontosítani, ami igazán fontos.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook