Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megéri együtt maradnunk, vagy inkább később lenne közös jövőnk? fórum

Megéri együtt maradnunk, vagy inkább később lenne közös jövőnk? (beszélgetős fórum)


2021. nov. 2. 22:23
Köszönöm a válaszokat! :)
9. Sziszi69 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 2. 10:06
Én is azt mondom,hogy engedjétek el egymást. Olyan fiatalok és tapasztalatlanok vagytok még. Sok új dolog vár rátok és kezdjetek el élni. Egy idő után kiderül,hogy mi is a Ti utatok.
8. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 2. 09:56
Szerintem engedjétek el egymást.
7. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 2. 04:09
Bocsánat hogy ezt írom,,nem gyerekezlek le:)CSak a felnőttebb/tapasztaltabb hosszabb kapcsolatokban is van mindíg változás,amiket meg kell oldani.Nektek most jött el az első megoldandó,normális ha megvagy tőle ijedve kicsit:))Ezek a változások végig kísérik az életet,,néha csak hagyni kell megoldódik magától is ,,magyarán át kell rajt esni.Máskor agyalni kell mit hogyan. Lehet hogy el kell engedni, de lehet hogy nem.Mert azért nem úgy oldjuk meg általában a nehézségeket hogy elengedjük őket.Van időd kicsit várakozni ,hátha kiforrják magukat a dolgok,,,ha meg nem, tudni fogod hogy lépni kell:))
2021. nov. 1. 20:40

Ha úgy érzed, gondolod, hogy néhány év jót tenne mindkettőtöknek külön, akkor tégy úgy! Ne hagyd magad lebeszélni a fiú által! A saját boldogságodat keresd!

Ha néhány év múlva is még mindig egymást akarjátok, akkor meg fogjátok találni egymást újra.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Libikóka)
2021. nov. 1. 20:16
Hát nagyon sok időt mindig is.. mostanában kevesebbet ,tanulás miatt,de a hétvégét mindig..hát igen, van amikor nagyon jól megvagyunk, de van amikor elég furi az egész :/
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 1. 20:04
Nagyon nehéz erre mit írni:)Változások miden kapcsolatban vannak.Ahogy ti magatok is változtok.Nem tudom mennyi iddőt töltöttetek együtt szóval ez olyan ,,sülve -főve kapcsolat? Ha igen akkor lehet hogy csak ,,hagyni kellene egy nagyobb önállóságot mint neki ,mint magadnak.Aztán meglátjátok.
2021. nov. 1. 19:49

Olvasd el, mit írtál.


Szerinted?


Ha nem is boldog a kapcsolat is unalmas, stb, akkor mit is akarsz?


Lehet, 20 év múlva más lesz:)

2021. nov. 1. 19:48
A bevezetődben szépen megfogalmaztad amit mások is leírtad volna.Békében,barátian elválni,a megoldás.Szép emlék lesz és nem a megromlott kapcsolat marad meg emléknek.
2021. nov. 1. 19:38

A barátommal 1 és fél éve vagyunk együtt,de kb. 5 éve ismerjük egymást ,mivel legjobb barátok voltunk/vagyunk.Egy a baráti társaságunk is szintén 5 éve.Én 19 éves vagyok, a barátom pedig 17.

A kapcsolatunk első egy éve tökéletes volt,nagyon boldogok voltunk és sok nehézséget megéltünk együtt. Rengetegszer meglepett és én is őt

.Korához képest sokkal érettebb, rengeteget beszélgettünk arról, hogy mi a célunk az életben és igazából teljesen ugyanarra vágyunk és teljesen együtt tervezzük a jövőnket. Nagyon szeretjük egymást és egymás családját is ,mind a kettőnk szülei fiatalon 17-19 évesen jöttek össze és azóta együtt is vannak, szóval igazából ezt a példát látjuk mindketten. viszont idővel kibukott már néhány tulajdonsága, ami az éretlenségéből fakad szerintem. És nem is ez zavar igazán, mert várnék rá bármennyit,hanem ,hogy mostanában nem működnek túl jól köztünk a dolgok sem, szeretjük egymást , de nem boldog a kapcsolatunk. Igazából ezt főként én érzem, mivel nekem sokkal több törődésre lenne szükségem, nincs közös programunk ,max otthon filmezünk, vagy nagyon ritkán elmegyünk moziba. Mikor ezt elmondom neki, megérti de felhozza a szerinte “nem kifogásokat”, de hogy nagyon fáradt hétvégére ,meg meccsei vannak, viszont bulizni valahogy mindig van energiája. És együtt megyünk bulizni is sokszor de néha jó lenne valami mást csinálni. Ő is érzi hogy baj van a kapcsolatunkkal és próbáljuk megoldani fél éve , de csak egy ideig jobb ,aztán minden ugyanolyan. Tudom nagyon szeret engem, ebben biztos vagyok, de néha úgy érzem akkor értékelne engem ha elveszítene. És az is nagyon bennem van, hogy neki én vagyok az első kapcsolata és most abban a korban van ,hogy ki kéne élnie magát és buliznia esetleg átélni hogy milyen egy másik emberrel és én nem akarom korlátolni őt. Elmondtam ezt neki, de ő nem akar elveszíteni. Félek azonban hogy ez később elő jönne benne és akkor minden sokkal nehezebb lenne.most megígérte hogy mindenben változtat ami zavar engem és én is abban ami őt. Viszont ha nem lesz így sem jó, lehet külön folytatjuk tovább, de ez mindkettőnket megrémiszt.

Úgy gondolom ,hogy tapasztalnia kellene még és megismernie önmagát jobban. Sokszor azt érzem, hogy most nincs közös jövőnk, de később annál inkább. Nagyon nagyon szeretem őt és nem tudom mi lenne a legjobb döntés , mivel semmire nincsen garancia. Szeretem a gondolkodását ,mindenét és a hibáit is elfogadom. Nagyon szeretnék vele maradni ,de néha nem tudom mi lenne a legjobb mindkettőnk számára.Szerintetek ebben a helyzetben mi lehetne az esetleges megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook