Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megéri-e még egy beszélgetés szakítás előtt? fórum

Megéri-e még egy beszélgetés szakítás előtt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. dec. 25. 20:06
Ennek nincs sok értelme. Még most, fél év után sokkal könnyebb lépni mint várni-várni-várni. A semmire.
2012. dec. 25. 20:06
Egyet értek noozimanooval.
2012. dec. 25. 20:06

Kérdés: Te az ő helyében melyiket díjaznád jobban?

Na,ott a válasz.

4. 9c57fd10dc (válaszként erre: 1. - Emeseee)
2012. dec. 25. 20:06
Felnőtt emberek vagyunk, mindent meg lehet beszélni, és talán szakítani is csak egy hosszas beszélgetés után lehet. Én beszélnék még vele, de csak azért, hogy nekem könnyebb legyen, mert úgy látszik, hogy ebbe a kapcsolatba Neked már nem érdemes több energiát belefeccölni ...
2012. dec. 25. 20:04

Hááát, egyéni véleményem, de én nem beszélném már meg vele... Ha már most, alig fél év után ennyire problémás a dolog, szerintem nem fog változni egy megbeszélés után sem.

A Pia miatt meg alapból nem is akarnék tőle semmit.

Ne hari! :/

2012. dec. 25. 20:03
Utána is, levonni a tanulságokat.
2012. dec. 25. 20:00

Sziasztok, irtam mar ide tobb forumot is, lehet van aki emlekszik.

Van egy 39 eves angol pasim, akivel fel eve vagyunk egyutt. Az elejen minden jo volt, de az utobbi idoben elegge hanyagol, nem keres igazan, nem ir, nem kezdemenyez talalkozast.

Emellett a szexualis eletunk katasztrofa, onzo, velem nem torodik.

Valoszinu nem szeret. Viszont ha nala vagyok akkor kedves, aranyos, olel, csokol- ilyenkor ugy erzem szeret.

Ha nem vagyunk egyutt akkor meg nem erdeklem.

Ital problemai is vannak napi 1-2 whisky.


En viszont valamiert meg meg szeretnem meg egyszer probalni, es meg egyszer megbeszelni vele, hogy mit akar ettol a kapcsolattol. Akar - e komyabbat, vagy hagyjuk az egeszet.

Tanacsot szeretnek kerni, hogy beszeljem ezt meg vele, hogy kezdjek hozza, es, hogy megeri- e?

Koszi es bocsi ha hosszu lett!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook