Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megéri e fizetős tanfolyamra járni? fórum

Megéri e fizetős tanfolyamra járni? (beszélgetős fórum)

3. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Lamoni)
2008. jún. 25. 12:45
... persze, hogy több leszel. A vizsgák pedig ilyenek... a legritkább esetben függ csak a tudástól. Legközelebb tuti jobb vizsgabiztos lesz, és sikerülni fog... utána pedig már úgy tekintesz visza, hogy hjéééé, ennyi volt az egész.... :o)
2008. jún. 25. 12:33

Szió!

Ne aggódj, legközelebb sikerül a szóbelid.Hogy kellett - e ezt neked, azt neked kell eldöntened, pl segíti e a munkád, ha esetleg másik munka után kéne nézned, akkor segíti e az elhelyezkdeést ilyesmi....

Az, hogy ilyen bunkó volt a vizsgabiztos nem a legjobb:Sáltalában rendesek szoktak lenni.

Elég sok szabadidődet elvett:(:(De gondolj arra, hogy egy vizsga és kész.:)

2008. jún. 17. 18:37

Szeptemberbe beíratkoztam egy pénzügyi számviteli ügyintézős tanfolyamra. Akkor úgy gondoltam érdekel a téma, ezzel talán jobban el lehet helyezkedni.

A meghirdetett havi 12-13 ezer forintos tandíj tanévkezdésre 15 ezerre nőtt, de még ezzel se volt nagy gond, mivel a főnököm kifizette a 150 ezer forintot, mivel a cég leírhatja az adóból és még én is képzettebb leszek.

Aztán jött a neheze. Heti 2x 16.30-tól 19.30-ig tartott az óra, miközben a munkaidőm 8-tól 17-ig tart, és csak ritka alkalmakkor tudtam előbb befejezni + így minden szombatom foglalt lett, egyik héten munka, másdik héten suli. Tehát szeptember óta feláldoztam az összes szabadidőmet, a családra, a háztartásra, és szórakozásra alig maradt.

Majd elérkeztek a vizsgák. Épphogy végigértünk a tananyaggal, rá kb. egy hétre voltak az írásbelik 3 tantárgyból + gépi könyvelés. Elég kemény volt éjjel nappal tanultam, és hálistennek minden sikerült. Az írásbeli után kb 4 hétre következett a szóbeli, mire azt hiszem "erőmből amennyire telt" felkészültem. Eljött a vizsga napja kihúztam egy nem túl könnyű tételt, de úgy gondoltam menni fog. Erre a vizsga elnöke egy az ország másik feléből iderendelt nyugdíjas vén f... teljesen összezavart, mindenbe belepofázott.

És most itt ülök kifáradtan, idegileg kikészülten, egy elbukott szóbeli vizsga után, és azt kértezem magamtól: kellett ez nekem? Több leszek én ezzel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook