Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megéri bentlakásos pszichiátriára befeküdni, ha valaki lelkileg trottyon van? fórum

Megéri bentlakásos pszichiátriára befeküdni, ha valaki lelkileg trottyon van? (beszélgetős fórum)


2021. szept. 29. 14:33
Az ott kapott papír jó arra,hogy lerokkantositsa magát az ember. Mennyi áll rokkant dolgozik a rokkantsági pénz mellett?Mert megtehetik.
2021. szept. 11. 22:26
Ariana köszönöm. Közben eszembe jutott egy idézet. A depresszió egy olyan konstans állapot, melyben felismered, hogy eddigi életedben sokkal több trauma, veszteség ért, mint amennyit megérdemelnél, az emberektől sokkal több bántást kaptál, mint amennyi jogos lenne és annak a gondolata, hogy ez a jövőben sem fog megváltozni. Úgy is fogalmazhatnék, hogy a depresszió maga a megvilágosodás, amikor tudatosul benned, hogy a sok rossznak a felét sem érdemelted volna, nemhogy az egészet, és számonkéred ezt az élettől/emberektől/sorstól.
26. ariana (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 22:18
Én nem vagyok a gyógyszer híve.Tehát mindenképpen pszihoterápia szükséges.
2021. szept. 11. 22:14
És a 2 közül te melyiket gondolod hatékonyabbnak?
2021. szept. 11. 22:12
Te inkább a magánpszichiátert, vagy a bentlakásosat ajánlod? Esetleg volt valamelyikben már tapasztalatod?
23. ariana (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 22:12
Az a pszihiátria ahol leszedálnak, és csak pihensz.Miután beállították a gyógyszert, hazaengednek.Tündérhegyen pszihoterápián vennél részt,és ha szükséges, gyógyszert is adnak.
2021. szept. 11. 22:05
Nem életem végéig lennék benn nyilván. Hanem amíg össze nem szedem magam. Nem tudom meddig tartana a tompító szerek hatása. Nyilván nem lenne jó üvöltöző őrültekkel egy szobában lenni, de biztos van valami átmenet a bolondok háza és a rideg valóság (élet) között..
2021. szept. 11. 22:02
Nem tudom feldolgozni egyszerűen a temérdek sérelmet az eddigi életemben, aminek többségét szerintem egyáltalán nem is érdemeltem meg, a sok bántás sem volt jogos. Miért ennyire igazságtalan az élet?
2021. szept. 11. 22:00
Az egész tudatomat kéne leszedálni.
2021. szept. 11. 21:59
Az összes rossz emlékemet, sértést, vagy bántást ki akarok törölni az életemből. Minden negatív tulajdonságomat ki szeretném gyomlálni, nem akarok többet stresszelni, félni, dühös lenni. Nem akarok rosszat érezni. És ha ez természetesen nem megy, mert mindig visszaesek a mélypontra, lehet gyógyszerek kellene. Elvonulni idegszanatóriumba tudom is én... Nem megy ez a mókuskerék, hogy az emberek mindig csak bántottak, vagy megaláztak életem során. Nyilván ezek a szerek annyira letompítanának, hogy ezalatt az idő alatt dolgozni sem tudnék, ez egy elég nagy problematika.
18. Bichi (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 21:53

Tudod mit, szerintem megérettél a befekvő pszichiátriára...

Hétfőn érdeklődj utána, és csomagolj. Aztán majd ott meglátod, hogy mi az igazi probléma...

2021. szept. 11. 21:52
Néha csak arra vágyok, hogy feküdjek egy pszichiátrán, a nővérkék mindig hoznának friss vizet, ennivalót, én meg csak pihennék, keresztrejtvényt fejtenék és totál csönd és nyugalom lenne, a gyógyszerek meg annyira leszedálnának engem hogy békésen aludnék és nem stresszelnék, nem pörögne hülyeségeken az agyam.
16. Bless the child (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2021. szept. 11. 21:43
Az hová tűnt?
15. andi6020 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 21:39

Ravasz.

Hányszor?

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2021. szept. 11. 21:38
Én írtam kérdés gyanánt.
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 21:36

Erről a Tündérhegyről indult már pár fórum mostanában.

Népszerű hely lehet.

2021. szept. 11. 21:33
Igazából felejtés lenne a valódi megoldás, teljes tudattörlés, új életet kezdeni egy új családban,lehetőleg egy másik bolygón, de ez túl nagy elvárás részemről.
2021. szept. 11. 21:26
Sok ilyen mélyponton voltam már túl. Egyébként mi veszítenivalóm van? Az életem egy nagy trágya, jószerivel mindent elvesztettem az életben. Rosszabbul márnúgyse jöhetnék ki ebből a történetből.
10. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 21:14

Azt gondolod, ha vki azt írja, hogy ő volt és meggyógyult az garancia a te gyógyulásodra is?


Lehet, hogy nem is olyan nagy a baj, mint gondolod... de az baj, hogy nem fogadod el a segítséget, nem véletlenül írjuk a szakembert, ez nem pszichiátriai szaktanácsadás, hanem fórum.

9. 5236d12e25 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 21:08

Ha az lenne mindenki odajárna.

Ja de nem. Mert az egy kórház, ahova mentális beteg ember kezelésre és nem üdülni meg pihengetni megy.

Realitás hol marad?


Már jó ideje toporogsz ahelyett, hogy felkeresnél végre egy szakembert..

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 5236d12e25)
2021. szept. 11. 20:52
Miért neked talán vam tapasztalatod? Mert ha nincs, akkor nem hiteles és nem releváns, amit mondasz! Olyanoktól kérek választ, akik voltak ilyen bentlakásos intézményben már.
2021. szept. 11. 20:46
Ha azt hiszed az egy üdülőhely meg wellness akkor szerintem rossz helyen kopogtatsz.
6. ariana (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 20:44
Az sem biztos, hogy fogadnak ott téged. Próbáld meg.
2021. szept. 11. 20:37
Komplex dolog. Sokat bántottak, családi problémák stb... És egy jó ideje fennáll.
2021. szept. 11. 20:34
Borderline vagy? Miért akarnál te odamenni?
3. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 20:18

Nincs olyan, hogy "pszichésen rottyon vagyok és feltöltődöm" ezt a nézőpontot kellene elengedni, amíg nem vállalod fel, hogy szeretnéd megoldani, nem fogod tudni.


Ha lelkileg szeretnél feltöltődni, kirándulj, élvezd a természetet, olvass, egyél jókat.

Ha nem vagy jól kérj segítséget, szakembertől.

2021. szept. 11. 20:08
Annyiszor kérdezted már, helyetted nem dönthet senki. Menj el, beszélj egy orvossal és döntsd el, neked jó lesz, vagy nem?
2021. szept. 11. 19:58
Érdekelnének személyes vélemények is. Lelkileg jó lenne feltöltődni. Tündérhegy, vagy Thalassa házról van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook