Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megereszkedett mellek! fórum

Megereszkedett mellek! (beszélgetős fórum)


18. Masször (válaszként erre: 17. - Potyi77)
2010. jún. 28. 16:17

Szia!

Mindenek előtt gratulálok a gyermekekhez!

A torna remek ötlet!

Azonban arra érdemes figyelned, hogy a nagy mellizmot ne dolgoztasd! Ez az izom van közvetlenül az emlők alatt, így onnan égeti ki a zsírt. Tehát bizonyos gyakorlatok tilosak!

Inkább kardió gyakorlatokat érdemes végezni.

Tartsd szem előtt, hogy a mell kb fele zsír. Így ne tarts zsírszegény diétát, hiszen a szervezetnek szüksége van zsírokra, több vitamin is csak zsírban oldva tud felszívódni.

Ezen kívül parapszichológiai alapon tudok segíteni. Erről priviben beszéljünk, ha érdekel.

2010. jún. 26. 07:26

Sziasztok!

Masszőr,téged szeretnélek kérdezni,hogy milyen tanácsot tudsz adni még a megereszkedett mellekre.

Még áprilisban hagytam abba a harmadik gyerekem szoptatását,és le szeretném adni a plusz 15 kg-t,de úgy ,hogy ne két bőrdarabom maradjon.Tornázok,és mellemre is kellene valami hatásos dolog.

Segíts ha tudsz.Köszönöm.

16. anyany
2010. máj. 3. 22:31

sziasztok!

nekem is megereszkedett. szülés után. a 75b-s kicsiből a rengeteg tejtől 85D lett. persze ez nem tudott eltűnni nyomtalanul. amikor a tej elfogyott, és még nem fogytam semmit, akkor 85Clett. lefogytam 17kilót, most 75c-nél tartok. ez sztem már nem lesz nagyon kisebb. a férjem szerint, már nem olyan feszes, mint régen, de ezt a méretet jobban szereti a feszes picinél.

2009. okt. 31. 08:12

Sziasztok!

Most regisztráltam. A tévében láttam egy nagyon rövid bejátszást arról, hogy műtét nélküli "fizikális" (tehát nem tabletta, nem krém, stb.) mellnagyobbítás, vagyis inkább mell-feszesítés lehetséges valamilyen zselés anyag befecskendezésével. Mivel sehol nem találok semmit a neten róla, gondoltam körbe kérdezlek benneteket. Hallott valaki valamit erről?

2009. okt. 27. 22:49

A másik lehetőség a parapszichológia területe.

Arról priviben beszélhetünk.

13. Masször (válaszként erre: 12. - Klenca)
2009. okt. 27. 22:47

Egy egyszerű torna gyakorlatot, kezdetnek.

Kényelmes kis terpeszben, kezek a hát mögött egyenes könyökkel. A karokat addig emelni amíg egyenes derékkal csak lehet. Fontos! A felső test mindig maradjon függőleges, derékba nem meghajolni.

Eleinte nehéz, sőt fájdalmas is lehet, függően attól, mennyire merevek a váll ízületek.

Ha már könnyen megy lehet súlyzót is használni. Mondjuk egy 1,5-2 literes műanyag flakont.

12. klenca (válaszként erre: 10. - Masször)
2009. okt. 27. 15:47
Tudnál valamit javasolni, Masszőr?
11. klenca (válaszként erre: 6. - Szabotimi)
2009. okt. 27. 15:47

Húúú, anyám! Lehet, hogy nekem egy egész doboznyi beleférne? Ajjjajjjjjjj....


Hallottam, amikor egy ilyen - egyébként szép nőnek - azt mondta egy férfi, hogy tud neki ajánlani egy nagyon ügyes plasztikai sebészt.


Köszi, erről a tesztről még nem hallottam.

2009. jún. 4. 01:00

Hölgyeim!

Azt gondolom, a modern táplálkozási szokások eredményezik a problémátok egy részét.

Ugyanis, bármilyen hihetetlen, de a mell méretének több mint felét a zsír adja!!!

Zsír szegény étrend mellett, állandó fogyókúrával nehezítve miért is csodálkoztok, hogy nem teltek és feszesek a keblek???

9. Fame (válaszként erre: 6. - Szabotimi)
2009. ápr. 24. 05:41
igen nekem is vannak jó melltartóim nekem is ,de az ágyban mikor a párommal vagyok együtt akkor leveszem...és számomra igazán itt kezdődik a probléma...
2009. ápr. 22. 10:19

Ezzel a problémával én is szenvedek, 2 kisfiam van És megereszkedett , én szeretném megmüttetni de anyagilag a pénztárcám nem nagyon bírná.De majd egyszer....

Igazából még a páromat kell puhítani mert neki tetszenek, ...

7. szabotimi (válaszként erre: 6. - Szabotimi)
2009. ápr. 22. 10:13
Meg lehet, hogy a következő életünkben sáskák leszünk, kit érdekel ,hogy most kicsit lóg:DD
2009. ápr. 21. 14:22

Ceruza teszt: Fogsz egy ceruzát és behejezed a melled alá. Ha ott marad az " satucsöcsnek" hívják:)

A második gyerekemet szoptatom és bizony megbuktam a teszten:P

De ez csak magyarországon gáz!!!! Külföldön nem varatják fel a "lógó" mellet" Lásd Jessica Simson.

nem baj ha megereszkedik. Vannak nagyon jó melltartok. Nem szabad ezen stresszelni. A lelkünk szép:D

5. Fame (válaszként erre: 4. - Encsy75)
2009. ápr. 21. 14:09
Igen gondolkodtam,de féle tőle meg a párom teljesen kizárta ennek a lehetőségét,ill. a hegek talán még kiiábrándítóbbak mint az hogy lógnak.
2009. ápr. 21. 09:04
Akkor nem tudom enyém nem ennyire durva,lehet ha szülsz majd feltöltődik.A műtéten gondolkodtál már?Bár én nem vagyok híve.
3. Fame (válaszként erre: 2. - Encsy75)
2009. ápr. 21. 08:47

Épp ez a gond,hogy ő elfogadta ,de én nem tudom.

21 éves vagyok évekig rendszeresen sportoltam és emiatt lett olyan.És már nem is arról van szó nálam hogy elfogadás hanem hogy télleg zavar.Mikor oldalra fekszek érzem hogy rálóg a másikra meg mikor együtt fürdünk akkor mikor előre dőlök rendesen rálóg a hasamra.Nagyon kellemetlen ez nekem.

2009. ápr. 21. 08:18
Szia.Nem hiszek a tökéletes női mellekben.Szerintem ez adottságtól is függ.Kétszer szültem,már nem olyanok mint rég de nem lógnak tulságosan,én naponta kenem mell veszesitő krémmel.A párom nem panaszkodik sőt jől el van vele.Ha igazán szeret elfogad olyannak amilyen vagy,hisz a féfiak is változnak.Először te fogadd el magad utána várd,hogy ő is elfogadja,hogy olyan vagy amilyen.
1. Fame
2009. ápr. 20. 22:24

Sziasztok!


...hát igen ,nekem is ilyen a mellem habár nagyon fiatal vagyok,és se a torna se semmilyen kezelés nem segít.Jártam most spm vákkummaszázsra is .Nagyon sok pént költöttem rá de nem segített.Van barátom és ezért is nagyon kellemetlen főleg mikor együtt vagyunk.Ő azt mondja nem zavarja de tény hogy igen kicsit meg vannak ereszkedve ,mondja ő.Igen sztem csak finom és kedves akart lenni.Mondja hogy nem zavarja,de nem is játszik vele annyit az együttlétek közbe mint általába sztem szoktak vele?

Van esetleg másnak is tapasztalata ezzel kapcsolatba vagy tanácsa számomra,hogy hogyan tudnám magamat is így elfogadni?Mert félek attól ha most így néz ki mi lesz szülés után.Nem vagyok terhes csak télleg nagyon fiatal és előre gondolkodtam!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook