Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltak most mit tegyek? fórum

Megcsaltak most mit tegyek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
640. töprengő (válaszként erre: 638. - Veruskaaa)
2012. okt. 2. 00:30
Az benne van a pakliban, hogy kikövetkezteti ki is ez a személy... Akár lebukunk is..
639. veruskaaa (válaszként erre: 635. - Töprengő)
2012. okt. 1. 21:16
Hát igen. Ezért ezekre a problémákra nem is lehet igazán jó tanácsot adni. Mindenki maga tudja, hogy mi neki a legjobb. Ha erről a helyzetről régebben kérdeztek volna engem, én is azt mondtam volna, hogy ki kell dobni a pasit. De hogy én is benne vagyok, már másképp látom a dolgokat. Nagyon is mérlegelni kell.
638. veruskaaa (válaszként erre: 629. - Veronika2001)
2012. okt. 1. 21:12
Igen, a sorstársad vagyok. De majd priviben írok bővebben. Itt félek hogy olyan is olvassa, akit nem szeretnék :-(((
637. Veronika2001 (válaszként erre: 633. - Bowie)
2012. okt. 1. 18:11
Nem érdekel, hogy mit szól hozzá és aznap itthon szokott lenni, így számomra evidens, hogy vigyázni fog a gyerekekre.
636. töprengő (válaszként erre: 632. - Veronika2001)
2012. okt. 1. 17:35
Ha tudsz menyj el..
635. töprengő (válaszként erre: 628. - Veruskaaa)
2012. okt. 1. 17:33
Ez így igaz.
634. 74f8c12b8e (válaszként erre: 632. - Veronika2001)
2012. okt. 1. 16:38

Ez remek:)Mindenképp menj el,és érezd jól magad!

A többihez erőt és kitartást kívánok.

633. bowie (válaszként erre: 632. - Veronika2001)
2012. okt. 1. 16:02

Ennek nagyon örülök, végre jó hír!:))

A férjed mit szól hozzá? Vigyáz a gyerekekre?

2012. okt. 1. 15:51
Képzeljétek el, olyan kis vidám voltam ma: egy ismerősöm felhívott és ajánlott egy olyan programot, amelyre ugyan nagyon régen vágytam már, de a "régi életemben" (munka-család-gyerekek mókuskerékben) egészen biztosan nemet mondtam volna. Mivel rettegek a felismerhetőségtől, nem írom le, hogy mi ez, de lelkiekben pont nekem valónak tűnik és nagyon jót fog tenni. Úgy várom már, egészen izgulok. A munkahelyemről kicsit el kell majd lógnom, és csak este 8 után érek majd haza. De az, hogy nekem is van saját utam és saját életem, úgy, hogy nem a család és a gyerekek az első, az nagyon feldob! Pedig tényleg nem pasizni fogok! :)
2012. okt. 1. 15:45
Uncsi!!! Hogy vagytok? Annyit gondolok rád, írj!
630. Veronika2001 (válaszként erre: 626. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 1. 15:44
Júlia, köszönöm észrevételeidet. Ezt én is érzem, hogy a régi életünk nem folytatódhat tovább. Valahogy, valamiképpen változtatni kell rajta, változtatni kell azon, ami idáig juttatta a házasságunkat. De ezen most még fölösleges agyalni - sajnos.
629. Veronika2001 (válaszként erre: 628. - Veruskaaa)
2012. okt. 1. 15:41
Veruskaaa, nekem vagy sorstársam? Nálatok hogyan alakult?
2012. okt. 1. 14:07

Mindenki maga tudja, hogy miért pont azt az utat választja, amin épp jár. Találó ez az idézet:""Mielőtt elítélsz, vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat. Járd végig a múltamat, érezd a könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet. ...Tedd meg a lépéseket, amelyeket én megtettem és botladozz meg minden kövön, amelyen én megbotlottam. ...S mindegyik botlás után állj fel és menj tovább, úgy ahogy én tettem. Csakis ezután ítélkezhetsz rólam, felettem. Akkor mondhatod, hogy ismersz!... ""


Egy sorstárs :-(((

627. 74f8c12b8e (válaszként erre: 623. - Veronika2001)
2012. okt. 1. 13:19

A gyűrűs az jó történet,de az nincs benne,hogy már semmi sem lesz a régi.

Ezért kell új strartégiát kitalálni az új helyzetekhez.

A romhalmazt inkább úgy értettem,hogy lelkileg ki lesz nyiffanva,megkeseredett lesz,hiszen nem sikerült neki a kiugrása(mert valószínű nem marad együtt a nővel,és nem lesz vele boldog),ez egész további életében frusztrálni fogja,és ha meg is becsül titeket,ill szereti a gyerekeket,nem valószínű,hogy úgy vissza fog találni hozzád,ahogy te szeretnéd.

és testileg is el fogja hagyni magát,ahogy tette ezt korábban.

És marad még mindig a te sértett önbecsülésed,mert ezt nem lehet elfelejteni,hogy főleg azért van veled,mert a másiknak nem kellett.

Ebből keserű élet,és betegségek várhatóak.Olyan ördögöt festek ezzel a falra,ami szerintem a megcsalt,és még mindig kapcsolatban élő emberek nagy részét érinti.

626. 74f8c12b8e (válaszként erre: 620. - Veronika2001)
2012. okt. 1. 13:12

Szép dolog a szeretet,és a megbocsátás,nem is papolok ellene,ennél te jobban ismered a férjed,és magad,hogy nektek mi fér bele.

Én végig az újrakezdésről beszéltem,szerintem akkor ki kell harcolni nála a változtatásokat,mert ha csak simán visszafogadod,és megy minden a régi mederben,akkor úgy fogja érzeni,h bármikor kikacsinthat,és feltehetően élni fog a lehetőséggel-mert ezt a csorbát is ki kell neki köszörülnie a saját egójában,ami -valószínűleg,de nem biztos!-rövidesen következik,hogy a nő lapátra teszi.Neked meg nem sok nyugodt napod lesz mellette,így.

Ha ő is látja,hogy meg kell küzdenie a visszaútért hozzád,jobban meg fog becsülni.Ha hajlandó küzdeni,változtatni,abból legalább meglátszik,hogy tényleg akar-e téged-titeket,vagy csak a kényelem kergette vissza.

A gyerekeknek sem jó példa az,hogy apa bármit tehet,anya zokszó nélkül visszafogadja.A gyerekek is kapnak valamiféle büntetést,ha rosszat tesznek,(főleg ha ekkorát).Jó esetben olyan büntetést,ami előre visszi a gondolkodásukat,életüket.Ugyanez"jár" a tékozló férjnek is.

Hát valamit csak lehet vele beszélni,hiszen te szinte napi szinten,órákon át beszélgetsz vele,nem?

Együttmaradni:azért a minősége nagyon nem mindegy!! Így is megalázottan fogod érezni magad,ha már ezt választod,1.mert megcsaltak 2.mert csak akkor jön vissza,ha a másik kidobja.EZT úgysem tudod ellensúlyozni,ez egész életedben keserítni fog.Legalább tedd mellé azt,hogy jól meghúzod a grabancát,és ha már rendes férjed nem tudott lenni,legyen a gyerekeknek rendes apja,és nagyon aktívan vegye ki a részét a házimunkából,és a velük való foglalkozásból.Legalább a gyerekek profitáljanak ebből a zűrből,ha már te nem fogsz.

Ez az egy,ami miatt el tudom képzelni,hogy valaki ilyen szintig feladja az önbecsülését,hogy a gyerekeinek ennyi pluszt juttasson.

625. Veronika2001 (válaszként erre: 624. - Bowie)
2012. okt. 1. 09:57
Hát, igen, de ez még a távoli jövő zenéje.
624. bowie (válaszként erre: 623. - Veronika2001)
2012. okt. 1. 09:29
Ha majd egyszer visszaáll minden a régi kerékvágásba, azért ígérd meg, hogy nem hagyod elkényelmesedni..ne engedd, hogy olyan legyen, mint amilyen volt. Ne csak a tv előtt üljön, ne csak a gép előtt hétvégén..stb.
2012. okt. 1. 08:42
És, hogy egy romhalmazzal szeretnék-e együttélni minden után? Nézd, a férjem sok tekintetben egészen normális is tud(tudott) lenni, szerintem ha majd egyszer visszaáll minden a régi kerékvágásba, megtalálom benne azokat az értékeket, amelyek az elmúlt évek alatt összetartottak minket.
2012. okt. 1. 08:39

Uncsi, hogy vagytok?

Nálunk is betegek lettek a gyerekek, hol az egyik, hol a másik van otthon.

2012. okt. 1. 08:38

Több helyen olvastam már, engem kicsit ez is éltet:

Egyszer egy indiai hercegnő az édesapjától kapott gyűrűvel felkeresett egy hindu bölcset.

Azt kérte tőle, hogy véssen a gyűrűbe olyan bölcsességet, mely szomorú napokon vigasztalja, a nehéz helyzetekben

bátorítja, a boldog időszakokban pedig óvatosságra inti.

A bölcs pár nap múlva visszaadta a gyűrűt.

Egyetlen szót vésett bele:

ELMÚLIK.

620. Veronika2001 (válaszként erre: 620. - Júlia007)
2012. okt. 1. 08:35

Júila, teljes mértékben igazad van. Mégis, több dolog kavarog bennem. A férjem mostanában nem önmaga. Egy, leginkább a kamaszkorhoz hasonlítható életközép krízist él át. Szerinted lehet ép ésszel beszélni azzal, aki "nem beszámítható"? Tudom, hogy az az értékrend, amely mellett én leteszem a voksot, a mai világban idejétmúltnak tűnik. Viszont nagyon sok olyan példát látok magam körül, ahol hasonló krízist átélve a család mégis együttmaradt. És látom ennek az ellenkezőjét is: ahol a harag, a kétségbeesés és a düh mint rossz tanácsadó működtek, és a házaspár nem mentette a menthetőt. Tudod, ebben az időszakban a gyerekenek is példát mutatunk: látját, hogy ha baj van, akkor anya és apa sokat, sokat beszélgetnek.

És tudom, tisztában vagyok azzal, hogy akkor fog visszakóvályogni hozzám, ha az a nő teszi lapátra. De sajnos nem tudok úgy tekinteni a férjemre, hogy: pusztuljon a férgese. Az én lelkemben a szeretet és a megbocsátás a legfontosabbak.

619. töprengő (válaszként erre: 616. - Veronika2001)
2012. szept. 30. 22:05

Valamit biztosan lehet tanulni ebből is. Ezek később derülnek ki.

Aki ilyent végigcsinál, igazi túlélő típus szerintem.

618. töprengő (válaszként erre: 615. - Uncsi0)
2012. szept. 30. 22:02
Elmentetted az oldalakat amit olvasol naponta? Előzményeket nézd meg, hogy ne jegyezze meg. Nem ám lebuksz miket írsz és írnak neked..
2012. szept. 30. 14:42
Addig amíg a férjeknek ilyen jó dolguk van, nem élik át, milyen ha elvesztik a családjukat,nem fognak lépni ! Ebben biztos vagyok! Melyik hülye ne élné szívesen, hogy a szeretőnél is és otthon is rendezett az életük! Én borítanám a bilit ! Úgy is vissza megy ahhoz , akit szeret ! :)
616. Veronika2001 (válaszként erre: 611. - Júliusi)
2012. szept. 30. 09:25

Júliusi, köszönöm kérdésed, nem tudom, hogy hogy vagyok... Egyszerre van bennem mély fájdalom, remény, kétségbeesés... Egyszer azt érzem, hogy ki fogom bírni, mert ki kell bírni, máskor kiszaladnék a világból, és üvöltenék, hogy nem bírom tovább... Házasságot, embert, hitet próbáló időszak ez.

Továbbra is nagyon sokat beszélgetünk, ez szerintem mindenképpen nagyon fontos, még ha időnként fájdalmas is. Fogalmam sincs, hogy mennyire épeszű dolog meghallgatni férjem kínlódásait, de valaki nemrég azt mondta, hogy: "hallgass a szívedre".

Mennem kell.

615. uncsi0
2012. szept. 30. 07:49
Bitorolják a szgépet:(Esélyem sincs hétvégén ideférni :( Majd holnap reggel..:)
614. júliusi (válaszként erre: 613. - Töprengő)
2012. szept. 29. 22:47

Ezer bocs:))

A ...-ba beltartoztak a többiek is.))

613. töprengő (válaszként erre: 611. - Júliusi)
2012. szept. 29. 22:02
Nem kerestél engem de benéztem ;)
612. töprengő (válaszként erre: 609. - Uncsi0)
2012. szept. 29. 22:00

Annó simán leq..tam a " lányt ".

Most már csak " ex.. "

2012. szept. 29. 19:26
Hol vagytok lányok, uncsi,veronika...?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook