Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a párom. 4 hete szültem neki gyereket, akit mindketten akartunk. Van valakinek valami ötlete, hogyan hódíthatnám vissza? fórum

Megcsalt a párom. 4 hete szültem neki gyereket, akit mindketten akartunk. Van valakinek valami ötlete, hogyan hódíthatnám vissza? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
14. pieta4
2015. jan. 5. 11:03
Szerintem már a kérdésfeltevés mutatja, hogy a kedves Kérdező mit akar:( Ő már eldöntötte sajnos, hogy kell neki ez a nem minősítem pasi.
2015. jan. 5. 11:03
Hát, én azt hiszem, nincs az a töménytelen mennyiségű domestos ami lemosná róla azt a nőt akivel megcsal/t... Lapátra vele...
12. Miss Poppy (válaszként erre: 1. - Tenetti)
2015. jan. 5. 11:03
Sajnálom,de én nem akarnám vissza hódítani!
11. Tavirózsa :) (válaszként erre: 8. - Tamtamano)
2015. jan. 5. 11:02
Igazán megtisztelő! :)
10. tenetti (válaszként erre: 5. - 4c1a787e8f)
2015. jan. 5. 11:02
Még sosem csaltak meg és most nagyon fáj. Nem régi a kapcsolatunk néhány nap múlva lesz a két éves évfordulónk. Azt mondja, hogy megváltoztam, nem olyan vagyok mint mikor megismert, de ha rákérdezek , hogy konkrétan miben kéne változnom, nem kapok á választ.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Tenetti)
2015. jan. 5. 11:01

"hogyan hódíthatnám vissza"??


Neki kellene akarni visszahódítani téged, nem neked őt.

8. tamtamano (válaszként erre: 6. - Tavirózsa :))
2015. jan. 5. 11:00
Egyet értek Veled mint mint mindig! :)))
7. 4c1a787e8f (válaszként erre: 5. - 4c1a787e8f)
2015. jan. 5. 11:00

csak=csaj


Így pont az értelme nem jó a mondatnak, amit írtam az előbb..

6. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - Tenetti)
2015. jan. 5. 11:00

Szerintem pedig most kell összecsomagolni az összes holmiját és kitenni!

Ha van egy kis esze elgondolkodik, hogy most már nem csak saját magáért felelős és benő a feje lágya, ha nem akkor meg hosszú távon te nyersz, sok-sok nyugodt órát, évet. :)

5. 4c1a787e8f (válaszként erre: 2. - Ca43169457)
2015. jan. 5. 10:59

Lehet, hogy 16 év ellaposodott házasság után még egyetértenék. Talán akkor igen. De egy gyerekszülésnél?? Akkor viszont fizikailag a legundorítóbb a dolog, mert akkor a csak nincs 100%-on..

És akkor mi lesz, ha később jön egy betegség, egy sérülés, egy valami?


Egy házasság, komoly kapcsolat pont arról szólna, hogy ilyenkor kéne összezárni nagyon komolyan..


Ez itt a gond.


Ha helyre lehet valamit hozni, hidd el, én nagyon annak vagyok a híve.. Csak valahogy ez számomra annyira kiakasztó szemétség. Nem bíztató a jövőre nézve.

2015. jan. 5. 10:57
És azért mert " apára van szüksége " a gyereknek mindent elnézel majd? Hiszen máskor is meg fog csalni, de a gyerek mindig jó kifogás lesz, h miért ne küld el az anyukájához haza...
3. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Tenetti)
2015. jan. 5. 10:57

Négy gyerekem van, én is féltem, félek néha..


De aki ilyet csinál, és ILYENKOR attól még most kellene megszabadulni, akármilyen nehéz is, mert később csak a kínlódás, állandó féltékenykedés lesz..

Igen, a gyerek születés egy nehéz időszak, de aki ezt a próbát nem állja ki, az szar alak sajna, nem tudok mást mondani.


A gyereknek rosszabb, ha abban nő fel, hogy mindig kétséges, hogy vagy itthagy apa, vagy nem, vagy van, vagy nincs.


A gyerek tartsa a kapcsolatot az apjával, de te meg építs fel egy új életet.


Tudom én, hogy nagyon könnyű ezt mondani, de hosszu távon magadat fogod tönkretenni, nullára fogy az önbecsülésed egy ilyen ember mellett...


Nem, nem szükséges velejárója a kevesebb szexnek, a szülésnek, a nemalvásnak az, hogy megcsaljon valakit a párja.. Egy frászt, el ne hidd senkinek. Nehezebb, az igaz, és az is igaz, hogy nem szabad nőként rájátszani, és ha lehet, ki kell elégíteni a férfit. De ez akkor sem megengedhető, menjen a fenébe, üzenem neki...

2. ca43169457 (válaszként erre: 1. - Tenetti)
2015. jan. 5. 10:57
Szia! Biztos vagy benne, hogy megcsalt a Párod? csak fizikailag csalt meg véleményed szerint, vagy érzelmoleg is. Szerelmes egy másik nőbe vagy csak kicsapongott egy - két fordulóra? Óriási különbségek a probléma kezelhetőségének szempontjából...
2015. jan. 5. 10:52
A gyereknek apára van szüksége, és nekem is szükségem lenne rá mert szeretem. Volt már valaki hasonló helyzetben?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook