Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megcsalt a barátom/párom! fórum

Megcsalt a barátom/párom! (beszélgetős fórum)


1 2 3
53. mano11 (válaszként erre: 52. - Kangaroo)
2007. szept. 14. 08:10
Úgy néz ki talán minden helyre áll köztünk. Már jó ideje nem ült le msn-ezni. Remélem tényleg megváltozik. Most nagyon más lett, mint abban a rövid időben volt.
2007. szept. 11. 10:36
Valami fejlemény?
2007. aug. 30. 21:58
KB. én is erre gondoltam...
2007. aug. 30. 08:06

Szerintem legyél együttérző és mond,hogy sajnálod és szívesen segítesz te is úgy,hogy beszélgetsz vele.Ha tényleg nincs köztük semmi akkor belemegy,hogy amikor Msn-eznek akkor te is beszálj!

Ha a barátod mereven elutasít akkor gáz van.

Egy próbát megér!

49. mano11
2007. aug. 30. 07:20
Megkérdeztem már, rákos. Olyan rákja van, ami tönkreteszi a csontját, és a csontvelejét. Álítólag ült már tolókocsiban is, és a gerincműtét után tudott lábraállni. Szerintetek jó lenne, ha megkerésném a csajt beszélgetni vele úgy, hogy a párom nem tud róla? Csak utána tudná meg.
2007. aug. 29. 21:35

Megkérdezhetnéd, hogy konkrétan mi a baja a lánynak. Esetleg érdeklődően, mintha sajnálnád...


Nincs kizárva, hogy igazat mond! De az sincs, hogy nem, hiszen gyanakszol!

2007. aug. 29. 21:32
Gerincbetegséggel dolgozik? :-O
46. mano11 (válaszként erre: 45. - Kangaroo)
2007. aug. 28. 10:52
Nem oda csalják, hanem a sörözőbe dolgozik a csaj. Most készül újabb gerincműtétre.
2007. aug. 28. 10:42

Olvasd el a naplózását MSN-en! Abból minden kiderül!

Bocsi, nem bogarat akarok ültetni, de ha csavarozni kell a lány gerincét, mert annyira beteg, h járni is alig tud, akkor sörözőbe miért járkál el? Oké, nem zárja ki egymást a kettő, mert ugye sörözni bárki járhat... De ha szórakozni akar egy műtét előtt álló ember, ahhoz inkább a barátai mennek el meglátogatni, minthogy őt rángassák le szerencsétlent a sarki piáldába.

(Sorry, mint mindig most is gyanakvó vagyok! Párom szerint nyomozóirodába kéne dolgoznom, mert nekem mindig minden gyanús!:-))

44. Munya (válaszként erre: 42. - Mano11)
2007. aug. 28. 09:53
Ilyen hazugságot (ha az, szerintem nem) épelméjű ember nem találna ki.
43. cskata (válaszként erre: 42. - Mano11)
2007. aug. 28. 08:24

azt Neked kell tudnod, hogy hihetsz-e neki, hiszen Te ismered...!!! Én hiába mondom, hogy higgy neki, ha a szíved mélyén nem bízol benne... (és ugyanez fordítva)


Mindenesetre ez elég durva hazugság lenne a részéről, nem hiszem, hogy ilyesmit egy normális ember csak úgy kitalál.. Ha tényleg csalna a csajjal, akkor valami "lightosabb" okot is mondhatott volna vele kapcsolatban, nem ezt a halálos beteg történetet! Szóval én nem hinném, hogy ez kamu..

De(!) én csak kívülálló vagyok, egyikőtöket sem ismerem..

42. mano11 (válaszként erre: 39. - Munya)
2007. aug. 28. 06:50
Közben a párom elárulta, hogy csaj nagyon beteg, rákos, és nagyon súlyos állapotba van. Csak sajnálja a betegsége miatt, és azért szokott vele beszélgetni. Állítólag megint műteni kell a gerincét, mert be van csavarozva, hogy tudjon járni.Szerintetek ez igaz lehet? Hihetek a páromnak?
2007. aug. 24. 11:58
Küld el.100 évig nem élünk de annyit még találhatsz.
40. Munya (válaszként erre: 30. - Mano11)
2007. aug. 24. 10:26
Nem egy nőröl beszélünk? :)
39. Munya (válaszként erre: 22. - Mano11)
2007. aug. 24. 10:22
Jaj, ez ismerős, csak nekünk sms volt msn helyett, 5 év után sajnos. Könyörögtem, mondtam neki, hogy ez így nem lesz jó, mit kaphat attól a nőtől. Most már kiderült rosszabb volt, mint én azalatt a pár hónap alatt, míg csak folyt köztük az "ismerkedés", pár hónapig voltak együtt, de a párom tiszta ideg volt, remegett ha csörgött tiltott számmal a telefonja. A lényeg vissza fogadtam, most iszom mindennek a levét. Egy szemét qva, a csaj. Majd kiforja magát, ne balhézz. Ha nem sikerül, vedd elő a lányt. Kedvesen!
38. mano11
2007. aug. 16. 13:19
Oké, ha lesz valami fejlemény újból írok! Köszönöm a tanácsokat! Hétvégén megyek is fodrászhoz. Már harmadik napja fel sem hívtam egész nap, tegnap már ő hívott többször, és mielőtt elment pecázni, olyan volt, mintha nem történt volna semmi. Talán javulóba van a helyzet. Remélem jóra fordul minden!
37. angyalka76 (válaszként erre: 34. - Mano11)
2007. aug. 16. 12:20

Én nem azt mondtam,hogy ne adj neki bizalmat,de ha egy éjszakáról van szó az szerintem belefér.

Próbáld meg azt,hogy adj neki egy kis teret ne telepedj rá.Akkor ő is látja,hogy nem csak a féltékenység beszél belőlled.

Csinálj te is valami programot a barátnőiddel és akkor nem azon jár a kis buksid,hogy mit csinálhat?!

Ez már nem rövid idő,és nem lehet csak úgy félválra venni.

De ha beigazolódik a gyanúd akkor még mindig jobb most a szakítás mint amikor már gyerek is van.

2007. aug. 16. 11:15
Biztos nem viszi a csajt, de idegesítsd magad ezen! Pecázni megy, ennyi szabadságot adj neki! Inkább koncentrálj arra, amit tegnap javasoltunk neked!
35. cskata (válaszként erre: 32. - Angyalka76)
2007. aug. 16. 11:02

"Ha egész hétvégére megy és nélküled akkor már ott gyanus valami!Nem tudom mit is kéne ilyenkor tenni de az biztos ha egész hétvégére mennek és téged nem visz akkor ott nem csak a barátai lesznek,és őket meg hiába fogod megkérdezni,hogy ki ment még velük nem fogják neked bevallani,hogy tényleg ott van az a nő is! "


Úristen! Fő a bizalom...!:(

Legalább ne szítsd már tovább a féltékenységét és ültess bogarat a fülébe!

Miért ne mehetne el a barátaival 1-1 hétvégére az a szerencsétlen pasi..? Ugyanez jár egy nőnek is - de ne bosszúból tegye, hanem azért, mert pl. a barátnőivel akar lenni 1-2 napot!

Azért mert valakik együtt vannak, még nem szünnek meg ÖNÁLLÓ embernek lenni, és nem elítélendő, ha néha szükségük van külön is programokra!

34. mano11 (válaszként erre: 32. - Angyalka76)
2007. aug. 16. 11:00
Igen, 4 és fél éve együtt lakunk, és egy éve vettünk közösen egy lakást.
33. mano11 (válaszként erre: 31. - Cskata)
2007. aug. 16. 10:58
Kb egy hónapja ismeri, az egyik sörözőből, ahova járni szoktak.Csak egy éjszakára ment pecázni.
32. angyalka76 (válaszként erre: 30. - Mano11)
2007. aug. 16. 10:51

Nincs egy ismerősöd aki véletlenűl arra járna?:)Mennyi időre mennek pecázni?

Ha egész hétvégére megy és nélküled akkor már ott gyanus valami!Nem tudom mit is kéne ilyenkor tenni de az biztos ha egész hétvégére mennek és téged nem visz akkor ott nem csak a barátai lesznek,és őket meg hiába fogod megkérdezni,hogy ki ment még velük nem fogják neked bevallani,hogy tényleg ott van az a nő is!

Még azt is megpróbálhatod,hogy te is csinálsz valami programot és csak sejtelmesen árulod el,hogy kivel,kikkel.

Azt még nem kérdeztem együtt is laktok?

31. cskata (válaszként erre: 30. - Mano11)
2007. aug. 16. 10:45

miért vinné el a barátaival pecázni azt a csajszit..???:O

1. ha meg akar csalni, azt nem ilyen körülmények között fogja megtenni (haverok, barátok jelenlétében)

2. szerinted a haverjai díjjaznák, ha mindenki nő nélkül megy a közös progira, ő pedig egy csajjal? pláne, ha még csak nem is ismerik a nőt..

3. akármilyen kezdődő kapcsolatban szerintem nem az az első lépés, hogy "gyere, menjünk el a barátaimmal közösen HORGÁSZNI".. - a barátoknak való bemutatás egy X.edik lépcsőfok, nem az első! Ha lennének is közös programjaik, azt tuti nem tömeggel bonyolítják eleinte, hanem kettesben..


De ki ez a nőci? Mióta ismeri? Neten ismerte meg, vagy régről, személyesen ismeri?


Megbizonyosodni nem tudsz róla, hogy nincs köztük semmi... DE! ha ennyire bizalmatlan vagy, akkor az meg fogja mérgezni az érzéseidet, a kapcsolatotokat, mindent..:(

30. mano11 (válaszként erre: 29. - Angyalka76)
2007. aug. 16. 06:59
Most hagyom, hogy szabadon elmenjen a barátaival pecázni, de mi van akkor, ha viszi azt a csajt is, akivel msn-ezni szokott? Nem vonom kérdőre, hogy miért megy. Azt elmonda, hogy kivel megy, de nem vagyok benne biztos, hogy csak őket vitte. Hogy bizonyosodjak meg róla, hogy tényleg nincs köztük semmi? Ő ezt állítja. A csaj 6 évvel idősebb nála, és van egy gyereke.
29. angyalka76 (válaszként erre: 22. - Mano11)
2007. aug. 16. 06:01

Szia !

Még egy javaslat és talán beválik.

Próbálj te is valakivel MSN-ezni,és akkor nézd meg az arcát,hogy mit szól hozzá?!

Egyébként ha már végképp nem müködik a kapcsolat akkor hiába is akarod te helyre hozni,ha ő már eldöntötte,hogy elég volt.

Annyi más pasi van a világon!

Lehet,hogy épp egy olyan vár rád,aki minden elvárásodnak megfelel.

Én is átestem egy ilyen kapcsolatom,csak akkor még nem volt internetünk,de mobil az volt,és amikor valakinek 3 telefonja van és a barátnőjének csak 2 száma van meg akkor mire gondoltál volna?

Öt és fél évig nem sikerült nekem sem kiismerni,de még mindig jobb ilyenkor szétmenni,mint amikor már gyerek is van.

Tedd te is féltékennyé,hátha sikerül!

Sok sikert!

2007. aug. 16. 00:54
Javaslom emellett, hogy szervezz magadnak saját programokat. Ne akaszkodj rá, érezd jól magad nélküle is. Menj el a barátnőiddel ide-oda. És ÉLVEZD!!! Figyelj csak meg, ez miként hat rá....
2007. aug. 15. 14:45
A külsőd változtatása jó kezdőpont.Ha Te is "tetszel magadnak" sugározni fogsz és ezt a párod is észreveszi. Szervezz egy romantikus estét és ha a romantika után még van kedve csavarogni (ez tőled függ:o) ) menjetek sétálni a Duna-partra.
26. mano11
2007. aug. 15. 14:38
De mi van akkor, ha nem akar közös programokat? menjek el fodrászhoz, meg kozmetikusho? Ilyenekre gondolsz?
25. cskata (válaszként erre: 24. - Mano11)
2007. aug. 15. 14:35
úgy érti, hogy vigyél egy kis színt az unalmas hétköznapokba, hívd fel magadra újra a srác figyelmét, próbáld érdekessé (érdekesebbé) tenni magad a számára.. hogy örüljön, hogy Te vagy a barátnője - és emiatt eszébe se jusson más csajokkal cseverészni a neten meg telefonon..
24. mano11
2007. aug. 15. 14:32
Ezt hogy érted rúgjak fel mindent, aztán kezdjük újra?
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook