Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalt a férjem fórum

Megcsalt a férjem (beszélgetős fórum)


1 2 3
69. Júlia91 (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 16. 16:36

"Csak segíteni akart neki, hohy jobban legyen lelkileg"

Hú de érdekes módját válasszák némely férfiak a segítésnek :DDD

Bocsi de ezen hangosan felnevettem.


Ebben a sztoriban a férj járt a legjobban, 4 évig megvolt az ágyas, mellette szerető otthon gyerekkel, és még csak színt se kellett vallania mert megtette helyette más. És még így megúszta minimális ajtócsapkodással. Tulajdonképpen semmi sem indokolja hogy ne tegyen ilyet többé ha úgy alakul.

De ne így legyen, legyen ő az a kivételes 1%...

2022. febr. 15. 22:15

Még egy megjegyzés:

tartsd távol magadat és a férjedet a szeretőtől.

Ha ő kiborult és elege lett, ahhoz nem kellett volna neked kitálalnia. Gondolj bele: legegyszerűbb megoldás az lett volna,ha szakít a férjeddel és eltűnik az életéből. Biztos, hogy ezzel az úgynevezett vallomással volt valami célja.

Nem a ti barátotok.

Nem nektek akar jót.

Ne beszélj vele többet és ne higgy neki, bármit mond.

67. Szabokisandi (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 13. 11:08

Csak segíteni akart? Egy idegenen? Miért? Közben a feleségét, a gyermeke anyját becsapta, megalázta?

Megbabonáztak, hogy te ezt elhiszed?

Második esküvő?

Mit változtat ez a férjed gondolkodásmódján? Ha négy évig nem látott kivetnivalót azon, amit tett és még meg is bocsájtasz neki, akkor mit vársz, miért változna meg?

Kívánom, hogy ne bánd meg!

De őszintén szólva szerintem .... mindegy. A te életed.

2022. febr. 9. 19:26
Döntöttél, és ha így döntöttél, állj bele, bízz meg benne, ne ellenőrizd. Szeresd és hagyd magadat is szeretni. Örüljetek a kisbabátoknak. Élvezzétek az életet. Ne hagyjátok, hogy bárki/bármi beleszóljon a kettőtök életébe.
2022. febr. 9. 15:14
Minden ember a saját sorsa kovácsa.
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Aszparagusz)
2022. febr. 9. 12:47
Nem lesz ilyen. Ez biztos!
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Főnix3)
2022. febr. 9. 12:46
Nem fogom ellenőrizni, bízom most már a hűségében. Ugyanúgy eljár dolgozni, hazajön, segít, néha megiszik 1 sört a barátaival, nem ellenőrzöm, nem vagyok hárpia
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Bichi)
2022. febr. 9. 12:44
Ismerem most már a volt szeretőjét, végülis vele is beszéltem higgadtan, elmondta, hogy beleszeretett, hosszú idő után kapcsolt. A férjem csak segíteni akart neki, hogy jobban legyen lelkileg.
61. aszparagusz (válaszként erre: 56. - 44bb962558)
2022. febr. 9. 08:26

Királylány, te hiszel a mesékben?

Évekig kettős életet élt, de biztos, hogy már nem tesz ilyet.

És van aki ezt elhiszi?

60. aszparagusz (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 9. 08:24

Másban nem, de egy olyanban aki évekig kettős életet élt, igen.

Érdekes a felfogásod.

Egy év múlva majd indítod a következő fórumot, hogy a férjed megint megcsal, itt van egy kis gyerekkel és már terhes a másodikkal.

59. NomNom (válaszként erre: 56. - 44bb962558)
2022. febr. 9. 03:56

Megbánta és biztosan nem fogja újra elkövetni…. 😂

Könnyen mondja úgy, hogy 4 év után először éppen nincs szeretője. És az sem az ő lelkiismerete miatt derült ki végülis hogy volt. Most is éppen vígan hancúrozna vele ha a nő nem tálal ki.

Ennyire ne legyünk már naivak. Aki annyira gusztustalan féreg hogy a terhes felesége mellett félre jár és 4 évig szemrebbenés nélkül csalta, sosem fog megváltozni. Ugyan olyan színjáték lesz a második esküvő mint az első volt.

58. Főnix3 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 9. 00:40
Semmit sem muszáj! Azt, hogy ezt a 4 év kettős életet meg tudd bocsátani…, hát nem tudom mi kell ehhez, de belőlem hiányzik az tuti! Egyedül voltam albérletben a gyerekeimmel, 33 éves 3 gyermekes anyuka voltam, mikor megismertem a legnagyobb szerelmem! Nem kellene neked sem eltemetned magad, mert azt gondolod egyedül maradnál 36- évesen! Fontold meg azt az esküvőt, mert 4 évig hazudott a gyereke anyjának, a feleségének, akinek fogadalmat tett szemrebbenés nélkül!! Mit fogsz csinálni ezek után, ellenőrizgeted?
57. Bichi (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 23:33

Másban nem tudnál bízni, de abban, aki évekig hazudott neked, és már az esküvőn sem volt hűséges, sem amikor a gyereketeket vártad, vagy amikor megcsináltátok, abban meg igen? Hát fura egy dolog ez :DDDD

De persze a te életed, de én már a 2. esküvőn is azt a női arcot keresném, hogy ki a másik...

56. 44bb962558 (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 22:20

Amiket írtál, abból az jött le, hogy alapból a férjed megbízható,csak pár évre megbolondult,de megbánta és biztos, hogy nem fogja elkövetni.

Sok boldogságot kívánok Nektek!♥️

55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - 44bb962558)
2022. febr. 8. 22:15
Köszönöm szépen, muszáj erősnek lenni, úgy érzem, hogy másban nem tudnék bízni már 36 évesen.
54. 44bb962558 (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 22:14
Ez a 2. esküvő is jó ötlet.
53. 44bb962558 (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 22:13
Örülök, hogy sikerült megbeszélni. 🙂 Gratulálok ahhoz is, hogy ilyen erős vagy,szemet tudsz hunyni, szerintem is ez a legjobb döntés.
2022. febr. 8. 21:35

Itt is vagyok.

Megbeszéltük a dolgokat, szemet hunyok az évek felett, nyáron lesz egy második esküvőnk, ami tiszta lap lesz

51. Hekate (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 1. 20:47

Sajnálom! Őszintén sajnálom.. borzalmas ilyet átélni egy nőnek, aki szereti a párját! :(


Nem tudom mit tennék.. Megbocsátani meg lehet..de elfelejteni és újra bízni.....az már egy egészen más kérdés....


S azt hiszem..hogy ha 4 évig képes volt minden nap hazudni..... én nem tudnék újra hinni benne .. bármennyire is fájna...minden pillanatban bennem lenne a kétely, a bizalmatlanság.. :(


De nem vagyunk egyformák! Lehet, hogy más idővel... képes felejteni...s újra bízni..

2022. febr. 1. 20:27
Mindegy, h ki mit mond. Egy biztos, h a bizalom elszállt. ja és miért mindig jó (apa, férj), mert tudta, h mit csinál Veled. szóval ezt soha nem lehet elfelejteni, az életben már smemi nem lesz ua. Amit mondot, h félt elveszíti a függetlenségét, ez marhaság, csak nem talált hirtelen smemmi más választ. Amíg lehet lépni kell. Nem könnyű, de ettől jobbat már nem tehetsz. Ha eddig nem tudta megállni, aztán sem.
49. Ildike2 (válaszként erre: 48. - Liliom10)
2022. jan. 24. 09:27

Igen, ez így van pontosan. Exférjemnek volt már 2 gyereke az előző házasságából. Annyira sajnáltam őket, szörnyen érezték magukat, kis ijedt, elveszett madárkák. Akkor megfogadtam, hogy na én aztán akkor se válok, ha cigánygyerekek potyognak...

Aztán pár év múlva, mikor szembesültem a dolgaival, na az egy olyan megsemmisítő, megalázó, ijesztő érzés, bizalomvesztés,hogy kínlódtam-erőlködtem 2 évig. Pap, mediátor, pszichológus, pszichiáter és nem ment elváltunk. Szóval tényleg csak az adjon tanácsot aki már átment ezen.

48. liliom10 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 23. 10:40

Drukkolok, hogy utána hajszálnyival jobban érezd magad, és minden nap icipicit jobban ! Ha kibeszéljük magunkból a lelki fájdalmainkat, az csökkenti a stresszt, és nem betegszünk meg fizikailag. ( pl. még vastagbélrákot is lehet kapni : " nem tudja megemészteni" azt, ami történt, vagy infarktust: nagyon " szívére veszi ".)

Nehogy már mi legyünk betegek azért,mert porig aláztak ! Pont az, akiben maximálisan megbíztam !!!

Nekem olyan volt a rengeteg órányi beszélgetés, hétvégeken 2-3 óra is, mintha pszichológushoz jártam volna. Egyrészt kibeszélhettem magam, életem minden keservét rázúdítottam a férjemre.És nem voltam úrinő, mondtam, ami csak eszembe jutott, másrészt ő is felfogta, mit művelt a lelkemmel, a depresszió szélére sodort, pedig sosem lennék depis, nem vagyok az a fajta.

Ha nem kerültem volna ilyen helyzetbe, előzőleg mondtam volna ezt-azt, mit kéne tenni ilyenkor. Hát, teljesen máshogy viselkedtem, mint amit előzőleg elképzeltem magamról !

Azt kérem azoktól, akik nem voltak ilyen helyzetben, hogy csak óvatosan fogalmazzanak a témában, ne bántsák meg a fórumindítót és másokat, mert nincsenek az ő helyében !

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Liliom10)
2022. jan. 22. 18:16
Holnap beszélek vele.
46. liliom10 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 22. 16:11

"A magyarázat a félrelépésére az volt, hogy félt attól, hogy elveszti a függetlenségét, utána egyszerűen benne maradt,"

Minek nősült meg ??? Ha megnősült, elvesztette a függetlenségét. És már előtte és rögtön utána is csalni kellett a feleségét, és azóta is egyfolytában ? Ettől független ember maradt ???

Az én férjem a " kapuzárási pánikjában" bolondult meg, ameddig nem tudtam, csak sejtettem, mit művel, addig szenvedtem. Utána, mikor már kivallattam, alig tudtam észhez térni a sokkhatástól. Én nem gondolkodtam magamban, mint Te, hanem szinte naponta leültettem a férjemet megbeszélni a helyzetünket és a jövőnket ! És ez hónapokig ment !!! Ha akkor nem lett volna hajlandó engem meghallgatni, - főleg én beszéltem ! - és amire muszáj, legalább arra válaszolni,és nem kért volna sokszor bocsánatot, és nem ígérte volna meg gyakran, hogy többé nem fordul elő, elváltam volna. Nagyon meg volt ijedve, hogy elválok ! Hosszú a történet... A rengeteg beszélgetés és az ő viselkedése miatt adtam neki egy esélyt. Mondtam neki, ha csak egy gyanús jel lesz, hogy megcsal, vége a házasságunknak !!! Ennek már kb. 12 éve. Egy fejezet az életemből. A mi gyerekeink már felnőttek.

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - Liliom10)
2022. jan. 22. 15:52
Nem vagyok hajlandó válaszolni az üzeneteire, nagyon hullámokban vagyok, legalább 1-2 hét gondolkozási idő kell
44. liliom10 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 22. 15:07

Ja, úgy értettem, a férjed szakított. Akkor ez sokkal rosszabb helyzet, hiszen a férjednek jó volt ez így. :(

Én nem lennék képes vele maradni. Esküvő előtt felszed valakit, és folyamatosan kapcsolata van vele... ? :(

Ezekben az években kellene a legboldogabbaknak lennetek !

43. aszparagusz (válaszként erre: 14. - Süti 2)
2022. jan. 22. 14:55

Pontosan!

4 évig párhuzamos életet élt, közben "otthon" még gyereket is csinált.

Ez nem a megbocsátható kategória.

2022. jan. 22. 14:55
Dobd a g*c*b* !!!
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Liliom10)
2022. jan. 22. 14:45
Nem, a szerető szakított vele, mert már furdalta a lelkiismerete
40. liliom10 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 21. 20:15

"A férjem az esküvőnk előtti hétben jött össze egy másik nővel, hosszan tartó viszonyuk volt, 1 hete ért véget, a szerető kitálalt, mert nem bírta a lelkiismerete már, zokogva rogyott össze előttem."

A férjed szakított a szeretőjével egy hete ? A nő reménykedhetett, hogy vele marad a férjed, és most elvesztette a reményt. Elhiszed, hogy szakítás után felébredt a lelkiismerete ? Eddig miért nem ? Gondolom, ez a bosszúja, ha a férjed a családját választja, dobja ki a neje, neki se legyen jobb, mint a szeretőnek. Sokszor van ez, hogy ilyenkor a feleség nem bírja elviselni a hosszú megaláztatást, és ő adja be a válást. Elveszik a bizalom.:(

Valaki régebben mesélte, hogy egy ismerőse családjánál hasonló volt, ott a szerető felhívta a feleséget, és elmondta a viszonyát a férjjel, akitől már pár éves kisgyereke is volt. A feleség elbeszélgetett a férjével, adott neki pár hónap gondolkodási időt, hogy válasszon : a szerető vagy a családja.(Volt két serdülő gyerekük.) Nem tudott választani, A feleség elvált tőle. A pasi utána se költözött össze a szeretőjével. Többet nem tudok.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook