Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás, majd 2, 5 év szünet után újrakezdés. Boldogok lehetünk? fórum

Megcsalás, majd 2, 5 év szünet után újrakezdés. Boldogok lehetünk? (beszélgetős fórum)


1 2
20. Anthico (válaszként erre: 16. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 18:57

Nekem akkor is furcsa, hogy te pedzegetted a 2,5 év alatt, hogy jöjjetek megint össze, ő pedig határozottan nemet mondott. Erre most meg felhív, hogy meggondolta magát.


Úgyis te döntesz, hogy mennyire lovalod bele ebbe magad. Én azt tudom, hogy sorozatos megcsalások és szakítás után nem ugranék ágyba vele, főleg, hogy én próbálkoztam, de hallani sem akart róla...egészen mostanáig.

2013. jún. 1. 18:55
Szerintem ez nem olyan dolog, hogy valaki kiéli magát vagy nem. Van, aki még a 40 - es éveiben is csalja a feleségét, vagy még idősebb korban, holott már számtalan nőt tudhat maga mögött. Valaki vagy ilyen típus, vagy nem. Én a gyökeres változásban hosszú távon nem hiszek.
18. Ametiszt 1 (válaszként erre: 13. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 18:53
Ez fontos dolog,hogy mit látsz a szemében.Erre az egészre azt tudom mondani,ne féltékenykedj,tanulj a hibáidból.Szerintem legyél rá büszke,hogy a szíve mégis visszahúzta hozzád őt.Nem hiszem,hogy csak a szex miatt ment vissza hozzád!
17. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 18:52
Barmi lehet, de kutyabol nem lesz szalami, sztem...
16. 20e8f501cd (válaszként erre: 15. - Anthico)
2013. jún. 1. 18:52
Ő keresett most meg ennyi ami biztos. Meg az hogy nagyon jó most vele. Jól megvagyunk, sok a közös program, jól működik minden. Meg az hogy nem győzi mondogatni hogy szeret.
15. Anthico (válaszként erre: 13. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 18:47

Véletlenül nem te akarod belelátni a nézésébe? Hiszen te rendületlenül szereted, akartad őt végig.

Furcsa, hogy eddig visszautasított rendre, de most meg mégis vissza akar kapni.

14. bnedora (válaszként erre: 13. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 18:44
És te hiszel ennek a férfinek? De, te tudod.....
13. 20e8f501cd (válaszként erre: 7. - Anthico)
2013. jún. 1. 18:41
Bennem az merült fel most hogy lehet csak a szex miatt jött vissza. Mert azt hallottam vissza egy haverjától hogy többször is emlegette nekik hogy velem milyen jó volt neki. És hát elég nagy étvágyú ilyen szempontból. És talán ez így a legegyszerűbb neki. De megint csak azt tudom mondani hogy látom a nézésén hogy mennyire oda van értem...
12. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 18:40
Amúgy hűtlenből is lehet hűséges,ha megfelelő párt talál magának.De az nem Te vagy..Bocsi:)
11. Ametiszt 1 (válaszként erre: 2. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 18:39
Adjál magatoknak időt,hogy lásd mivé alakul a dolog köztetek.Töltsetek sok időt együtt.Próbálj meg benne bízni.Ne a múlttal,hanem a jelennel foglalkozz.Kívánom sikerüljön most már Nektek végre együtt maradni!Ja,és még egy,mindíg a SZÍVEDRE hallgass!
10. bnedora (válaszként erre: 9. - Bnedora)
2013. jún. 1. 18:38
.. fogsz mellette.
2013. jún. 1. 18:36
Véleményem szerint NEM. Most a "ha ló nincs, a szamár is jó" effektus van. Jobb, ha kiszeretsz belőle, mert csak szenvedni fog mellette.
2013. jún. 1. 18:36

Bár engem nem csalt meg a párom, csak úgy szakítottunk kb. 4x, és közben voltak (mármint a szünetekben) más kapcsolataink. Ő 17 én 19 voltam, mikor megismerkedtünk. Olyan fiatalon próbálkoztunk másfelé is, aztán egyszer csak beért a kapcsolatunk és 4 év (bruttó) után összeköltöztünk. Rá 1,5 évvel összeházasodtunk. A jövő hónapban 10. házassági évfordulónk lesz, áprilisban volt 15 éve, hogy együtt vagyunk, immáron 4 gyermekünk van, és tulajdonképpen folyamatosan újra meg újra fölmelegítjük a kapcsolatunkat, pont hogy nem hagyjuk kihűlni! Azóta töretlen a kapcsolatunk a nehézségek ellenére is, és azt hiszem nyúzzuk még egymást egy jó darabig. :)

Túlléptem azon, hogy annak idején kamaszként, fiatal felnőttként, ide-oda rángatott, de mindig Ő hívott vissza és én ugrottam, és ez lett belőle. Nem bántam meg!

Ilyen is van. (meg olyan is, hogy nem jön be az újrakezdés/folytatás, de arról nem tudok mit mondani, egy próbát megér, ha tényleg szereted)

7. Anthico (válaszként erre: 6. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 18:30

Tehát tudja, hogy van egy biztos pont, egy nő, aki azt várja, mikor lép be ismét az életébe. Ez vagy te. Érdekes, hogy 6 hónapja még nem akart semmit tőled, de most már igen (pláne, hogy mondtad, hogy pár próbálkozása befuccsolt nőknél).

Mi változott azóta? Addig masszívan hárított, most már nem?

Megbízol benne? Meg tudsz bízni benne az előzmények fényében? Ha teljes mértékig, akkor hajrá, ha nem, akkor borítékolható a féltékenykedés, veszekedés, szakítás ismét.

6. 20e8f501cd (válaszként erre: 4. - Galanika)
2013. jún. 1. 18:27
Persze tudja. Karácsonykor is írt nekem és akkor mondtam neki hogy nem békülünk-e ki. De akkor azt mondta hogy nem, mert attól tart újra kezdődne minden veszekedés, hiszti stb. De tudja persze hogy szeretem.
2013. jún. 1. 18:25

Többször megcsalt amikor együtt voltatok. Ezzel a tudattal is tudnál Vele járni, Vele lenni? Tudnál benne bízni ezek után?


Nekem is volt egy hasonló, én nem voltam képes újra bízni benne, sőt sajnos a későbbi kapcsolatomat is befolyásolta ez a múltbeli dolog, hogy megcsalt az illető.

4. galanika (válaszként erre: 2. - 20e8f501cd)
2013. jún. 1. 18:23
gondolom ő is tudja hogy szereted, és biztosan várod
2013. jún. 1. 18:22
nem, mert félni fogsz, hogy megint meg fog csalni. szerintem kutyából nem lesz szalonna. bár nem szép dolog más, számomra ismeretlen férfi felett pálcát törni. de ha én a helyedben lennék nem kezdeném újra. a mondás is azt mondja a felmelgített káposzta nem finom. de ha mégis újra kezditek, minden jót kívánok nektek
2013. jún. 1. 18:19
Egyedül még az aggaszt hogy egy ismerősömmel kb 2 hónapja találkozgatott de nem feküdtek le egymással. Majd volt neki még egy lány, de vele sem jöttek össze. És utána keresett meg engem. Szóval miért azután hívott fel hogy ők nem jöttek össze neki? Miért nem hónapokkal ezelőtt? De ugyanakkor meg nagyon szeretem őt, és most olyan boldogok vagyunk hogy nem akarok ezen aggódni. Csak mégis itt van bennem valami. De ugyanakkor meg mindig elmondja hogy megbánta hogy elhagyott és szeret és megváltozott.
2013. jún. 1. 18:18

A barátom elég szabad szellemű volt fiatalabb korában. Egy gimibe jártunk, onnan ismerjük egymást. Ő együtt járt egy lánnyal 3 évig. Megcsalta többször is, majd megismerkedett velem, és miattam végleg otthagyta. Ekkor volt 19 éves. Nagyon jó volt minden, bodogok voltunk. De jöttek a veszekedések, féltékenykedéseim, szerettem volna kisajátítani. Ő megcsalt többször. Ez nagyon fájt, de mégis mindig visszafogadtam mert szerettem. Majd 2 év elteltével engem is elhagyott. Akkor próbáltam visszaszerezni de nem sikerült.


A végső szakításunknak már 2,5 éve. A 2,5 év különlét alatt többször is beszéltünk, én mindig szerettem őt, de azt mondta barátok lehetünk csak. Néha váltottunk pár sms-t, beszéltünk párszor. Nekem nem volt ezalatt senki érdemleges, ő csajozgatott: egyéjszakás kapcsolatok, szexkapcsolat, több lánnyal is próbálkozott. Élte az életét.


Ám 2 hete felhívott hogy volna-e kedvem találkozni vele. Én igent mondtam neki és lefeküdtünk egymással. Annyira jó volt mint régen. Azt mondta megbánta hogy elhagyott és szeret engem. Azóta minden nap találkozunk, olyan minden mint eleinte volt. És érzem is hogy szeret: kirándulunk, sétálunk, minden délutánt együtt töltünk. És igen a szex is hihetetlen jó. Mit gondoltok boldogok lehetünk most már végleg? 2,5 év alatt kiélhette magát? Megváltozhat?

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook