Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsal engem a párom szerintetek? fórum

Megcsal engem a párom szerintetek? (beszélgetős fórum)


22. P.angi.88 (válaszként erre: 21. - Birebora)
2020. dec. 24. 10:00
Tényleg! Most láttam én is! Kíváncsi lennék azóta hol tartanak.
2020. dec. 24. 06:36

Ez jó régi fórum, most látom:)

Azóta vajon mi történhetett?

20. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 24. 06:35
Hát valami alakulóban van, szerintem. Ha még nem is csalt meg, lehet megfog. Legalábbis készülnek rá. Eper, te ne menjél, nincs otthon, stb. nem jó jelek.
2020. dec. 24. 05:22

Biztosan megcsal!

Kollégákkal találkozik, aztán mégsem. Egyedül megy a szüleijez....

Ugyanmár! Állj a sarkadra és rakd ki a szűrét!

2020. jún. 8. 19:16
Lehet.
17. cc7a88f96d (válaszként erre: 16. - Cc7a88f96d)
2020. jún. 8. 09:51
Gyereke*
2020. jún. 8. 09:51

Nekem 20ève van legjobb baràtom,aki pasi,de miòta hàzas ès gyere van,plusz nekem is..feleslegesnek tartom azt,hogy ugyanùgy òràkig csacsogjunk mint règen.Amit meg is mondtam neki mikor mèg bòkolgatott is,hogy ezt a felesègevel tegye ès tegye össze a kèt kezèt,hogy ilyen normàlis nő van mellette.Nem firtatom a szòt,hisz a pàrunk màr a legjobb baràtunk,akivel megosztunk mindent...szerintem ìgy a normàlis.

Minap is ìrta,hogy ha rossz passzban vagyok,nyugodtan ìrjak rà.Viszont itt inkàbb màr le sem ìrtam mit gondolok.Ha szomorù is vagyom,itt a pàrom akivel meg tudom osztani ès segìt,mellettem van,na milyen lenne az màr ha gyerekkori baràtnak kezdenèm el firtatni az èletem.Mikor màr csalàd van vàltozik a fontossàgi sorrend.Attòl függetlenül megmarad egy baràti kapcsolat,de tudni kell az embernek,hogy hol a helye.

2020. jún. 8. 09:43

Ha a pàrod nem kèpes normàlisan elbeszèlgetni ès simàn ràkèrdeznèk a kis baràtnőnèl hogy mi akar ez lenni?Ha baràtok is,tiszteletben kellene tartania,hogy ti együtt vagytok.Esetleg hìvd is fel.


Mikor ilyeneket olvasok engem csak az lep meg,hogy mièrt alàzkodik meg egy nő mindig a fèrfinek?,mindent mindig lenyelni...aztàn felebrednek 20-30èv utàn,hogy elpocsekoltàk az èveik nagy rèszèt egy alkalmatlan emberrel az oldalukon🙄


Tessèk èlelmesnek lenni ès nem hagyni magad!

14. Réki2
2020. jún. 8. 09:40

Mi nők roppant naívak tudunk lenni, viszont van az a bizonyos "megérzés", ami nem véletlenül üt szöget...

Veled másképp viselkedik mostanában a párod? Testiség működik közöttetek? Amikor ezzel a lánnyal beszél telefonon előtted csinálja, vagy félre vonul?

Én ilyen helyzetben biztosan szeretném tudni, hogy nem csak az agyam szórakozik-e velem és beleolvasnék a beszélgetéseikbe. Már ha nem törli ki. De ha kitörli, akkor meg mi oka van rá? 🤔

Hosszabb távon szerintem is érdemes lenne megismerned a lányt, ha ennyire része a párod életének. Valószínűleg tök jófej, te is megkedvelnéd és eloszlanának a kétségek. Ha eddig nem jöttek össze, akkor miért épp most? 🤷‍♀️

2020. jún. 8. 08:43
Meg.
12. 184481d874 (válaszként erre: 5. - Lianax)
2020. jún. 8. 07:09
Valószinüleg a férjed a "lelkitáamsz" szerepben tetszeleg.Meg kellene mondanod neki,hogy : mindennek van határa.
11. Niky (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 8. 06:45
Sztem vicc hogy a lányok milyen naivak.de bocsanat inkabb szomoru
10. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 8. 06:40
És akkor mi hogy tudnánk szerinted megoldani? Ezt csak ti tudjátok. Igen lehet hogy megcsak lehet hogy nem. Van akit megcsalnak megsincs semmi rá utaló jel, mást meg nem mégis elfogadhatatlanul viselkedik a párja vele. Olvass utána a nárcisztikus viselkedésnek ha illik rà menekülj.
2020. jún. 8. 06:32

Nem hiszek a női-ferfi barátságban. Főleg ha titkokban csinálják.

Epret visz stb..


Ez meg, hogy ott kell bántani ahol a legjobban fáj, nárcisztikus beütesre vall.


Nem foglalkoznék vele, a mai eszemmel

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Rebus01)
2020. jún. 8. 00:59
Hat en mar nem tudom mitevo legyek
7. Rebus01 (válaszként erre: 6. - Lianax)
2020. jún. 7. 23:30

A fórumnyitó szerintem, túlparázza az egészet.

Ezt használja ki a párja, és ez lesz a fő ok, amiért egyedül fog maradni.

6. Lianax (válaszként erre: 4. - Rebus01)
2020. jún. 7. 23:27
Biztosan kritizálja.A támadás ilyenkor a legjobb védekezés, egyes esetekben es ha ismeri a gyenge pontját akkor a forumnyitót persze hogy érzékenyen érinti.
2020. jún. 7. 23:24
Mi lenne ha te is meg akarnál ismerkedni ezzel a bizonyos.lannyal.Kerd meg a párod h mutasson be neki.A regalás talán többet mond,mint amit tőle hallanal ha nyíltan rákèrdeznèl,, megcsalsz vele?,, Aztán kezdj barátként viselkedni a csajjal.Lègy a barátnője.Igy nem leszel egy fèltèkenynek tűnő gyanakvó egyén.Es talán tényleg rájössz feleslegesen aggódsz.
4. Rebus01 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 7. 23:21

Csúfol?

Hány évesek vagytok?

12?

Lelki dolog már más kérdés, de ezt akkor is vele kellene megbeszélned.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Rebus01)
2020. jún. 7. 23:19
Mert kifarol. Elkezdi bantani a lelkemet csufol stb.
2020. jún. 7. 23:17

Szia

Lehet.

Az is lehet, hogy nem.

Miért nem a párodat kérdezed meg?

2020. jún. 7. 23:14

Tehat arrol van szo,hogy van egy lany baratja akit az egyetem ota ismer.

Es a no elvalt egy eve es mind a parommal beszelte meg.

Elozo hetvegen nem mehetem le a parom szuleihez azzal az indokkal hogy ossze vesztetek multkor. Teny hogy vitatkoztam parom szuleivel,de nevetseges ugy es mar volt ilyen es regebbem pont hogy o kerte hogy gyere "kibekulni". Es kiderult hogy ott volt a parom szuleinel a no azzal az indokkal hpgy ossze akarja hozni a parom occsevel...

Es ma egesznap utazott mert hogy a ceges tarsaival elkel menni x helyre valahova videkre. Egesznap nem volt itthon es hogy megbeszeltek hogy haromkor tallakoznak a ceg tarsaival de ma nem is kereste oket.

Es a hab a tortan ma az a no azt irta hogy "finom volt az eper amit toled kaptam most ettem meg koszonkm szepen" pont (veletlenul lattam meg mosogatas kozben ugyan is ott toltjuk a telefonokat)

Ra kerdeztem hogy ez micsoda? Azt mondta ezt meg a szuleim adtak neki.. mondom mi?? Egy hetes epret eszik???

Szerintetek?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook