Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megbocsájtható a hűtlenség? fórum

Megbocsájtható a hűtlenség? (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. kisj
2017. okt. 21. 17:04
Ha szereted és együtt akarsz maradni vele, akkor megvárod míg lecseng ez a románc. (r
2. kisj
2017. okt. 21. 17:01
Igen, megbocsájtható. (bár van aki erre képtelen)
2017. okt. 21. 16:58

Barátnőm tanácsot kért, de én még nem voltaamm ilyen helyzetben, hátha valaki tud érdemben tanácsot adni. Sorstársak, esetleg tapasztaltabbak.

férjemnek szeretője van.

25 éve vagyunk együtt, egy gyerekünk van. néha megingott már a házasságunk, de így még nem éreztem magam soha. Nem gyanítom, hogy megcsalt már, úgy érzem ez az első, egy fiatalabb nőről van szó. Bevallotta, hogy ő kezdeményezte a dolgot. Megfogta a lány, sokat beszélgettek, közel kerültek egymáshoz etc. Lehet, hogy nem fájna annyira, ha tudnám, hogy megcsalt, de semmit nem jelentett neki. Talán meg is bocsájtanám.

Sokat nyomott a latba, hogy ő vallotta be, de gyanítom amiatt a nyomás miatt, amit gyakoroltam rá ( tudtam, hogy van valakije, teljesen kifordult magából). Ugyanakkor folyamatos ellenőrzési kényszer van rajtam, mert úgy érzem, hogy még mindig beszélnek. Azt mondja, hogy beleszeretett a nőbe, de velem meg a szeretet tartja, ami szerinte sokkal erősebb érzelem, mint egy hirtelen fellobbanás. Ezért nem hagyna el soha.

Nem tudom, mit csináljak, el vagyok keseredve. 45 évesek vagyunk, a másik nő 32.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook