Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megbíznátok egy tapasztalatlan férfiban? fórum

Megbíznátok egy tapasztalatlan férfiban? (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 1. 06:01
meg lehet tanitani mindenre!te tudtal mindig mindent?nem hiszem!
24. adfa0d8bdb (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. febr. 9. 10:27

Én is csak biztatni tudlak.


Elsősorban nem a tapasztalattól függ, hogy ki milyen az ágyban, sokkal inkább az, hogy mit vált ki, mit hoz ki belőled a másik.


Nekem is volt már egetrengető élményem is, aki kihozta belőlem a legvadabb énemet, de volt már olyan is, hogy a blúz kigombolásnál meggondoltam magam és visszafordultam, mert kiábrándító volt az egész pasi úgy ahogy volt...


Szóval egyetértek veled abban, hogy nagyban függ attól minden, hogy a megfelelő partnerrel légy együtt!

23. tashadow (válaszként erre: 18. - Kriszta773)
2015. febr. 9. 10:13

TROLL:

Meg ezt a fórumot se nagyon lobogtassa. :)

2015. febr. 9. 03:38
nem.
21. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. febr. 8. 23:39

Sztem mindig van kereslet /kinalat :)

Azert ma ez a trendibb, hgy mielobb es minel tobb mindenkivel ketymetyuljon vki, ne izgulj ezen!

Ha a megfelelo partnert megtalalod, ez sem/ nem gond :)

2015. febr. 8. 23:05
Ja, és igazán tapasztalttá csak az igazi mellett válik az ember!! Ott nyílik ki arra, hiszen igazán érdekli a másik és ott szeret igazán, hogy mindent megtegyen érte.
19. IzaHold (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. febr. 8. 23:02

Nagyon kevés ilyen férfi van, örülök, hogy ezt leírtad. Nincs min aggódnod, aki hozzád való, az ezt fogja benned a legtöbbre becsülni! S igen, vannak ilyen gondolkodású nők is, amit leírtál, de nem mindenki.

Drukkolok neked, hogy minden úgy alakuljon, ahogyan szeretnéd!! Kitartás!

18. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. febr. 8. 22:39
ne azzal kezdjél egy ismerkedést, hogy neked még sosem volt kapcsolatod ezért meg azért :) ha megismersz valakit, akivel kölcsönös a vonzódás, jól érzitek magatokat, úgyis megy minden a maga útján.
17. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. febr. 8. 22:39
Először mindenki kezdő. Nem kell túl sokat agyalni ezen, hagyd hogy történjenek a dolgok, és ne hagyd hogy elmenjenek melletted.
16. brenor
2015. febr. 8. 22:24
Köszi az eddigi válaszokat. :) Próbálok ezen nem aggódni, legbelül hiszem, hogy egyszer fogok szeretni valakit. :)
2015. febr. 8. 22:14

Szia!

Sajàt tapasztalatomat tudom leìrni. 21 èvesen ismerkedtem meg egy fiùval, előtte soha nem volt senkim semmilyen èrtelemben. Igen, őbenne is megfordult, hogy ki akarom èlni magamat... de pont ugyanìgy gondolkodom, mint Te, hogy minek màssal kipròbàlni meg ilyenek, ha vele nagyon jò èrzem magamat. Most ott tartunk, hogy 5 ève együtt vagyunk ès fèl ève hàzasak vagyunk :-)

Szòval ne paràzz. Merj ismerkedni, legyen önbizalmad. Az ìràsod alapjàn tiszta szìvű vagy, ès ezt meg fogja làtni benned az a làny is, aki az igazi!

2015. febr. 8. 22:03
Ne parázz, semmi gond nincs veled, nincs okod aggódni.
2015. febr. 8. 21:43
Nem.
12. spann (válaszként erre: 9. - 5b618279dc)
2015. febr. 8. 21:42

Pont ezt akartam mondani, hogy bizonyos értelemben minden férfi kezdő, amikor új nője van. Sose tudhatja mi jó a másiknak, arra minden egyes nőnél újra meg újra rá kell érezni.

De ezt a nők is tudják, majd irányítanak, ne félj.

11. *trillian* (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. febr. 8. 21:38

Általában a legtöbb nőnek ha még nincsenek nagyon rossz tapasztalatai (és a fiatalabb lányoknak kevesebb ilyen van, már a koruknál fogva is), akkor nem gyanakvóan állnak egy férfihoz... hanem általában pont fordítva. Én például a bizalmat először inkább odaajándékozom, max eljátszani lehet. Van, akinek sikerül is :D Ezen így kár agyalni, hogy majd biztos ettől fog elromlani, ez a gondolkodás semmi jót nem szül.

Vagy már valami konkrét eset van, azt mondta neked egy lány, hogy nem bízik meg benned?

10. 388b941089 (válaszként erre: 8. - Brenor)
2015. febr. 8. 21:28

:)

En biztos adnek neki egy eselyt ;) :)

9. 5b618279dc (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. febr. 8. 21:22

Sose állítsd, hogy "tudod, hogy a nők azt gondolják, hogy ... " :)))

Még 20 év múlva se, mikor már bőven tapasztalt leszel :)

Mert minden nő más, egyedi, megismételhetetlen, és hogy mit gondol, azt csak akkor fogod tudni, mikor ő azt megosztja veled :)))

Addig ne akarj más fejével gondolkodni, mert úgysem lehet. A képzelgések rossz útra vihetnek.


Sok sikert a párkereséshez! :)

2015. febr. 8. 21:21
Szerintem egy jó párkapcsolat nem a tapasztalatokon múlik, hanem azon, hogy ki milyen hozzáállású. Én nem gyakorolni szeretnék rajta, hanem örömet okozni. Nem azokból a sémákból indulok ki, mint a legtöbb ember, hogy először béna leszek, úgy gondolom hozzáállás kérdése az egész, hogy ki milyen jó lesz.
2015. febr. 8. 21:16

Egyzser valahol el kell kezdeni, de ha csak beszélsz róla és félsz,mit fog szólni egy lány, akkor sosem leszel boldog.

A férfiaknak fontos, hogy jól tudjanak örömöt nyűjtani egy nőnek, mert ha a kiszemelt lány mellett akarod megtanulni, hát, lehet nem fog összejönni.

Bármilyen fura ezt mondani, de egy férfinek kellenek a korán megszerzett tapasztalatok, ahhoz, hogy majd a valódi társát, akivel élni szeretne, olyan módon tudja boldoggá tenni, hogy a lány sose akarjon másfelé nézni.


Lehet azt mondani, hogy majd megtanuljátok együtt, de abban mindig ott a gond, ha egyszer ráérzel az ízére és tudod, mit keress, nem tudsz leállni, sem megállni.


Igenis ki kell próbálni, mert minél gyakorlottabb vagy, annál könnyebb örömet adni :D


Nem egyszerű ez, tudom.

Azért az nem valami hódító egy nő szemében, ha rajta akarsz gyakorolni :(


Menj inkább ismerkedni, rendes, kedves lányokkal találkozni és ne félj, mert mindig akad vállalkozó, aki örömmel megtanítja azt, aki még sosem volt nővel.

2015. febr. 8. 21:14
Ha találkozol a megfelelő nővel, őt nem fogja érdekelni.
5. bibity (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. febr. 8. 21:14
Volt kezdő pasim, viszont szerintem te túl komolyan veszed! Szerintem első körben próbálj lazábban gondolkodni, mert így egyrészt görcsösnek fogsz tűnni, másrészt sérülhetsz, ha véletlenül elutasítanak. Most mondom későbbre nézve, ha véletlenül valaki elutasítana, nem a világ vége, legtöbbekkel megesett egyszer-létszer, mire megtalálták az igazit. Ne örökre tervezz, mert az fokozatosan alakul ki. Mikor először lefekszel valakivel, még akkor sem tudhatod biztosan, mi lesz 5 év múlva...
2015. febr. 8. 21:11

több gond van egy olyannal, aki szexuálisan tapaztalt(nak képzeli magát, mert volt pár egyéjszakás kalandja), de érzelmileg egy nulla.

s ezek nem is fejlődnek.

2015. febr. 8. 21:09
Sose volt kezdo pasim, vagy legalabbis nem tudok rola. Adott esetben a helyedben ezt nem reklamoznam, mert nem feltetlenul van jelentosege.
2. Liliana30 (válaszként erre: 1. - Brenor)
2015. febr. 8. 21:07
Persze hogy volt kezdő barát, mindenki elkezdi valahol, és valamikor. Ne félj, olyan dologtól félsz, ami lehet meg sem fog történni...
2015. febr. 8. 21:04

Sziasztok!


Én egy 25 éves férfi vagyok és az az igazság, hogy nem volt még párkapcsolatom. Egyrészt későn érő típus vagyok másrészt így alakult az életem na meg sajnos az ismerkedni se tudok egy könnyen, internetes párkereséssel próbálkoztam, de szerintem katasztrófa ott ismerkedni és nem is jó.

Tudom, hogy ebben a korban furcsa, mert azt hihetik, hogy az illetővel gond van. Régebben tényleg gondok voltam velem nem tudtam férfiként viselkedni, gyerekes voltam, de már úgyérzem sikerült azt a szintet elérnem, hogy minden rendben van velem. Csak sokat hallom azt, hogy jó pár nő elkezd ilyenkor gondolkozni, hogy mi a bajom vagy hogy agyilag rendben vagyok e meg később kiakarom élni magam.

Azt nem írtam még, hogy azért se sikerült találnom még senkit, mert nem szeretném bárkivel beérni, nekem fontos az, hogy vonzódjak hozzá kívűl belűl és szeressem. Nem csak lefeküdni szeretnék vele, hogy túllegyek rajta, hanem szeretgetni ölelni, puszilni, sokat szeretnék beszélgetni vele öszintén, megoszthassuk egymással a gondjainkat, közös programokat is szeretnék csinálni minél változatosabbakat, esténként filmezni, ha áttérünk a szexualitásra, akkor beszélgetnénk arról, hogy mi jó nekünk. Tudom, hogy sok nő ilyenkor attól fél, hogy majd később kiakarom élni magam, de miért is akarnám mással kipróbálni, ha azzal jó együtt lenni akit szeretek. Őszintén tizenévesen se vágytam arra, hogy több lányt szeretnék kipróbálni.

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy volt kezdő barátotok, ha igen voltak gondok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook