Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megbízhatóak a bevásárlóközpontokban kapható számítógépbe való és egyéb cd-k? fórum

Megbízhatóak a bevásárlóközpontokban kapható számítógépbe való és egyéb cd-k? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 1. 19:15

Először nem volt egyértelmű a kérdés. De most már értem. :-)

Nálunk működik minden.

2008. dec. 1. 13:39

Mi is ott vásároljuk a cd-t is meg a dvd-ket de eddig semmi gond nem volt velük.Most itt vettem egy pár db 99.-ft-os dvd ,de meg kell nézetni a pénztárnál hogy mi van benne.Cd-ket is.

Mi mindig megnézetjük,mert valóigaz a barátnöm járt ugy hogy üreset vitt haza.

Azóta nézeti ő is és mi is meg.

2008. dec. 1. 12:21
eddig semmi gond nem volt veluk
2008. dec. 1. 12:18

Szia Kriszti!


Mi eddig CD-ket vettünk, azokkal semmi gond, ellenben a műsoros DVD-k!!!! Sokszor a minőségük elég silány. Volt, hogy vettem a lányomnak mese DVD-t, erre kiderült, hogy szimpla CD. Jól átvertek...

2008. dec. 1. 12:13

Sziasztok Lányok

Ismét eszembe jutott,egy számomra fontos téma,de sajnos a tanácsotok nélkül nem merek belevágni a dologba,mostanában nagyon sokszor látok bevásárlóközpontokban (SPAR,METRÓ,PLUS)számítógépbe és dvd-be való cd-ket,amelyek nekem nagyon tetszenek,én azt sem bánom,hogy olcsók,és nagyon sokszor szerettem volna már venni belőlük,de attól féltem,hogy tönkreteszi a számítógépet és a dvd-t,nagyon szeretném tudni,hogy nektek mi a véleményetek ezzel kapcsolatban.Nagyon várom a véleményteket,és nagyon szépen köszönöm.

sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook