Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megbízható természetgyógyászt keresek Debrecenben vagy környékén! fórum

Megbízható természetgyógyászt keresek Debrecenben vagy környékén! (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 27. 12:21

már nem tudom kinek kűldtem el a számot és kinek nem:)

írjatok privi üzit és a válaszban benne lesz a szám!

azért,ha sikerűlt felvenni a kapcsolatot az Annával és van tapasztalat,megoszthatnátok:)

7. Dite
2009. ápr. 26. 05:03
Én is szeretném megkapni. Ha lehetne mind a kettőnek a telefonszámát. Nagyon régen a fiamat Dr Csikai Erzsébethez vittem. Szerencsére nagyon sokat segített. Az orvosok csak találgattak és kísérletezgettek a gyógyszerekkel.
2009. márc. 28. 09:16

A telefonszámot szeretném megkapni.

Előre is köszönöm.

2009. márc. 27. 09:38
Köszönöm a válaszaitokat! Légyszíves a Nagyné Halász Annna telefonszámát küld el nekem priviben!!! Előre is köszi!
2009. márc. 27. 09:09

A Nagyné Halász Annát én is csak ajánlani tudom!!!Amire az orvosok széttették a kezüket,ő megoldotta!!!!

van tel.száma.mondjuk nem tudom,hogy még jó e,de akinek kell,írjon üzit és nagyon szivesen megadom!!!

2009. márc. 27. 08:57
Nagyné Halász Annát tudnám ajánlani és Dr. Csikai Erzsébetet, mindketten reflexológusok kedvesek és nagyon jó szakemberek. Én náluk tanultam. Elérhetőséget pillanatnyilag nem tudok, de ha érdekel utánanézek vagy keress rá a neten.
2009. márc. 27. 08:20
Senki?
2009. márc. 26. 21:01
Aki ismer megbízható természetgyógyászt Debrecenben vagy környékén, az kérem írja meg az elérhetőségét.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook