Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megbántam, most mit tegyek? fórum

Megbántam, most mit tegyek? (beszélgetős fórum)


19. b6717edffa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 22. 20:13

A mesében a jók jutalmat kapnak,a rosszak

meg büntetést.

2021. dec. 22. 00:11
Szerintem semmit, majd lesz ami lesz.
2021. dec. 21. 23:24
Tanulj belőle, és máskor légy okosabb.
2021. dec. 20. 13:22

Főzz egy nagy adag babfőzeléket magadnak.


Szívesen :D

2021. dec. 20. 09:47
Tanulj belőle.
2021. dec. 20. 09:23
Lehet, hogy én vagyok érzéketlen, de a házas férfi esetén egy cseppet sem bánkódnék. Ő kereste magának a bajt.
13. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 20. 08:31
Előbb cselekedtél és utána gondolkoztál. Fordítsd meg. Adj magadnak egy kis időt, és gondold át, mit akarsz. Utána tedd meg.
12. globus (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 20. 08:06
Nem tudom kibogozni, bocs...
2021. dec. 20. 08:05

Esetleg keress egy harmadikat.

A házas ember ha lebukott az az ő gondja,ha egyáltalán ez gond neki/náluk. Vannak olyan kapcsolati formák ahol ez nem okoz problémát.

Se vele se nélküle. előbb utóbb dönteni kell.

10. dafke (válaszként erre: 9. - Birebora)
2021. dec. 20. 07:50

Korai van még a vöröshöz, szóval szerintem most kávé...

Aztán esetleg egy jó bableves, aztán meg valami kelt tésztás pogácsa.

Ezek így hasznos do'gok.

Este jóbarát, pár üveg bor, és beszéljék ki.

Ezt így itt kb lehetetlen megoldani, ismeretlenül.

9. birebora (válaszként erre: 8. - Dafke)
2021. dec. 20. 07:43
A kérdése, hogy mit tegyen?:)
2021. dec. 20. 07:38

Mivel nem tudom, mi a kérdés, így kétféle válaszom lenne. Kérlek, válaszd ki a neked megfelelőt:

A.) 42

B.) Legyen vörös!

[link]

2021. dec. 20. 06:32

Játssz nyilt lapokkal, irj annak akit szeretnél és hiányzik és ne taliz azzal akivel nem akarsz.

Ilyen egyszerű az egész. Hidd el nem bonyi:)

2021. dec. 20. 06:27

Házas ember... nem akartad...

Jó...! De találkoztatok !

Minek?

Ez nagyon zavaros.

Ha én valamit nem akarok, akkor nem teszem meg.

Akkor se ha kényszerítenek!

Feltételezem téged nem kényszerített senki arra,hogy találkozz vele.

Vigyázz, mert egy felbőszült feleség sok mindenre képes! 🤣

2021. dec. 20. 06:14

Nem tudom sosem fogom tudni, hogy egyeseket mi késztet ezt meg az ilyen magán jellegű dolgait fórumra vinni akár névtelen is? Mit vársz itt az emberektől milyen tanácsot vársz? Milyen feloldozást? Miért nem tudod ezt te megoldani? Belátom pont miattad is tart ott a világ ahol tart!

Véleményem meg az, hogy talán szinte minden 2-ik nőnek megadatik az, hogy szerető lehessen, van aki él ezzel van aki nem, te igen, magad lelkével kell elszámolni! Vajon a felesége helyébe neked hogyan esett volna ez? Szegény pasi meg örülhet akit el küldtél, hogy nem egy ilyen nagy vérű nő mellett köt ki, mert a leírtakból nekem annak tűnsz nem is kicsit!


Minden jót kívánok! Sok sok ilyen fórumot nyiss még!

2021. dec. 20. 05:59
Rágjuk, rágjuk, rágjuk azt a csontot..
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 20. 04:16
Tegyél rendet magad körül,, és,magadban is.
2021. dec. 20. 02:18

Nem is tudom mi bant jobban, hogy talalkozok egy olyan hazas emberrel akitol nem is akarok semmit, mert higyjetek el nem akartam.. nem akartam lefekudni vele, nem akartam, hogy velem csalja a feleségét, pedig tudtam, hogy o ezt akarja..


Vagy, hogy most megint talan honapokra elloktem aki iránt viszont erzelmeim vannak.. 1 eve ez megy és nem bírok nemet mondani neki. Most először tudtam volna amikor megkeresett, de akkor meg direkt olyan dolgokkal írt amire tudta, hogy úgyis válaszolok.

Most ugy ereztem igen, elmondom neki, hogy mar nem akarom, nem erzem ezt... erre történik egy ilyen gebasz egy hazas emberrel, aki a szivem melyen nem is érdekel, es rohadtul hianyzik a masik..

2021. dec. 20. 02:14

Hagytam magam befuzni egy házas embernek, es semmi az egvilagon nem tortent koztunk, de találkoztunk és otthon lebukott.


Mar ettől szarul érzem magam, de mindennek a tetejébe még aznap le is ráztam azt a férfit akiért már egy éve odáig vagyok csak állandóan olyan se veled, se nélküled köztünk a dolog.


Csúnyákat is írtam neki, hogy mar nem érdekel, mert sokszor megbantott.. napok ota nem is beszélünk... hiányzik, idiota vagyok.. nem akartam mar megint futtyszora pattani neki, de bár inkább azt tettem volna

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook