Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megatánc! fórum

Megatánc! (beszélgetős fórum)


1 2
60. LoLiNa
2007. júl. 10. 08:00
Végre vége ezeknek a megafrászos marhaságoknak. folyton ilyen marhaságok mentek főműsoridőben
59. lill
2007. jún. 18. 15:33

itt sztem nem feltétlen az a nyertes, aki a nyertes.

Zita sokkal többet kapott, mint a fiú (bocsi nem jut most a neve az eszembe), aki megnyerte. mert lássuk csak be, nagyon jó a fődíj, de 3 hónap mégiscsak kevés. viszont addig itthon Zitát több műsorba is hívták. hosszútávon ő járt sztem jobban, egyébként Vandának drukkoltam.

2007. márc. 2. 09:58
Szervusztok! Nem tudom, hogy kit érdekelhet, de azért közzéteszem :) Böngésztem a neten és rábukkantam egy honlapra! Ez nem más, mint Baranya Dávid hivatalos honlapja! [link] Én nagyon megörültem neki, mert nagyon tehetséges táncosnak tartottam és sajnáltam, hogy nem Ő nyerte meg a fődíjat! Remélem a honlapon majd lehet olvassni arról, hogy mi van vele, hol lép fel, mit csinál jelenleg! Egyenlőre fejlesztés alatt van, de érdemes lesz, remélem, vissza látogatni rá!
2007. jan. 31. 20:10
Sztem mindannyian nagyon jó táncosok voltak, nemhiába őket válogatták be...le a kalappal előttük, de azért Lajost sajnáltam:(
2007. jan. 23. 11:04
en Zizinek szuroltam de sajna nem nyert!
55. gpetra
2006. dec. 18. 08:10
Én is Wandának szurkoltam, de szerintem ő még nem készült fel arra, hogy kiutazzon Amerikába abba az iskolába, ezért nem is volt annyira elkeseredve talán. Csanád viszont nagyon céltudatos, nagyon készült az utazásra. Örülök, hogy ő megy.
54. 18235c4fc5 (válaszként erre: 51. - Solyo)
2006. dec. 16. 13:43

Zitával kapcsolatban: az őszinteség szép erény, de ha túlzott szókimondással, udvariatlansággal párosul, akkor nem az. Meg kellene tanulnia olykor befogni a száját. Szerintem.


Én is jobban örültem volna Wanda sikerének, de Csanád is nagyon megérdemelte.

53. Droma
2006. dec. 16. 13:28
:( Wandának szurkoltam!Nagyon-nagyon jó táncos,és szerintem sokkal többett fejlődhetett volna,mint Csanád abban az iskolában!
2006. dec. 15. 14:36
Remélem Csanád fog nyerni.Ő tényleg megérdemli.Bár Wanda is jó táncos de Csanád sokkal képzetteb nála.
51. Solyo
2006. dec. 15. 10:27
Szeretem a Megatánc-ot! Mindenféle tehetségkutató műsort nagyon szeretek, legyen az éneklés, tánc, versmondás vagy éppen humorista-tehetségkutató. A Megatáncban szinte mingegyik versenyző a kedvencem. Zizi-t is nagyon szeretem, engem nem zavar hogy őszintén viselkedik. A táncokat videóra is vettem és többször visszanézem a kedvenceimet. Kováts Gergely Csanád párbaj táncaitól az állam leesett, annyira tökéletes volt.
2006. nov. 18. 21:40
A hiphop-ra vonatkozókat nem a mai tánc zenéjére értettem, mert ebben azért ének is volt.
2006. nov. 18. 21:24
Szörnyű, hogy ez a liba (Zita) megint beszólt a zsűrinek, ráadásul ilyen béna szöveggel, hogy monoton a zene! Akkor az afro tánc zenéjére mit mondott volna? És a hiphop-ra? Szánalmas és tiszteletlen, és még finoman fogalmaztam.
2006. nov. 18. 11:00
Zita már túljutott szerencsére 3 döntőn sima szavazással és szerintem Nagy Tamara a legjobb!
47. daroki (válaszként erre: 44. - 18235c4fc5)
2006. nov. 9. 17:20
Nekem egyáltalán nem az jött le a sztárnak nevezett akárkikről,hogy eljátszák,hogy milyen profik.Pont az a jó ebben a műsorban,hogy nem csak profitáncosok szerepelnek benne,hanem olyanok is akik nem kiskoruktól kezdve ezzel foglalkoznak.Én nem értek azokhoz a "táncokhoz" amiket táncoltak az első részben,éppen ezért tök jó volt látni,ahogy táncolnak az ismertebb emberek.Színvolnalas műsor volt,gondolom közönségsikere is volt,hiszen szombaton itt a folytatás:)
46. emagdi (válaszként erre: 44. - 18235c4fc5)
2006. nov. 9. 14:59

szia!

szerintem pont azért érdekes az rtl-es műsor, mert ott abszolút amatőrök szerepelnek (legalábbis a táncos pár egyik tagjaként).

engem az jobban le tud nyűgözni, ha egy tánc szempontjából képzetlen ember előad egy szép táncot, mintha ezt olyan tenné, aki kiskorától kezdve ezzel foglalkozik. (amúgy erről szól az összes normál táncverseny, hogy a profik közül ki a legprofibb). az rtl-es ezért különleges.


de amúgy nekem mindkét műsor tetszik.

45. 7130b15964 (válaszként erre: 43. - Daroki)
2006. nov. 9. 14:53
A súlyt azért szokták forszírozni náluk, mert 4-5 kiló plusz is nagyon sokat számít, ha többször fel kell emelni valakit.
44. 18235c4fc5 (válaszként erre: 43. - Daroki)
2006. nov. 9. 14:40
Az Rtl-es táncos műsor szerintem szánalmas. Sztárnak nevezett akárkik próbálkoznak, eljátsszák, hogy ők milyen profik, ezzel szemben a megatáncban tényleg tehetséges táncosok vannak, akik kicsi koruk óta ezzel foglalkoznak, keményen dolgoznak. Nem összehasonlítható velük az, amikor valaki x hét alatt "betanul" egy koreográfiát, előképzettsége semmi, és ezek után táncosnak vallja magát.
43. daroki
2006. nov. 9. 10:37

Én nem szoktam szavazni,megelégszem annyival,hogy nézem.Nekem tetszik a műsor,ügyesek a fiatalok,de sajna vkiknek mindig ki kell esni:(

Szombaton indul az RTL-en is a táncos műsor,annak is tetszett az első része,biztos jó lesz a mostani is.

A megatáncra visszatérve,nekem is a nagypofájú csaj jön be leginkább(pont az tetszik benne,hogy nem gebe)de amúgy is szerintem profin táncol.Persze a többiek sem piskóták,de olyan nincs,hogy mindegyik egyformán tetszen nekem.

2006. nov. 9. 10:18
én pont a pofátlannak szurkolok :D nagyon tud... Mivel az elején kiesett az, akinek szurkoltam. Nem értem, a közönséget. Nincs érzékük az egészhez és szavaznak.
2006. nov. 9. 09:01
Nem nézem.
2006. okt. 21. 10:16
Nem tudja valaki mi a cime annak a dalnak, vagy ki az alőadó, ami a műsor ideje alatt többször is felszólalt, olyan mintha egy női hang ossze-vissza zagyválna.... Elore is köszi mindenkinek az infót!
39. 7130b15964 (válaszként erre: 38. - Greentee)
2006. okt. 12. 13:16

Nem is a ropiság a lényeg a szépségnél. Itt sem a ropiság a lényeg, csak ennél a műfajnál el kell találni az ideális tömegarányt, mert nem csak látványilag fontos, hanem a fizikai megterhelést is bírni kell szusszal.


Néhány hete nem meglepő felfedezést tettem. Könnyebb biciklizni, mint teniszezni (mert ugye az utóbbinál az egész súlyomat hurcolászni kell magammal).

38. greentee (válaszként erre: 34. - 7130b15964)
2006. okt. 12. 12:55
És mindeközben gusztustalanul szép a csaj, még ha nem is ropi. :)
37. veronitas (válaszként erre: 34. - 7130b15964)
2006. okt. 12. 11:35
szerintem ő egészen egyszerűen rém ostoba. és remélem, az elsők között esik ki.
36. kisgé (válaszként erre: 32. - Daroki)
2006. okt. 12. 10:04
Ó, szerintem bent lesz az első háromban! Halál pofátlan a kiscsaj!
2006. okt. 12. 10:04
Ha valaki ráér leírhatná röviden, mi is történt, én "elájultam"!Köszi előre is!:)
34. 7130b15964 (válaszként erre: 32. - Daroki)
2006. okt. 12. 10:02

Várjuk meg, hogy mit tud a csajszi! A művészek általában buggyantak egy kicsit vagy nagyon...


Végülis csak az a kérdés, hogy ő művész vagy egyszerűen buggyant.:))


Ráadásul, még van egy plusz feladata. Keveházy nem köntörfalazott, le kell adnia a súlyából és nem azért, mert nem illik a ropik közé, hanem azért, mert nem elvesz az energiájából és a munka rovására megy.


Meg aztán ez egy showműsor, kell bele egy kis show, egy kis cirkusz.

2006. okt. 12. 08:43

Én is fogadásokat kötök a csajra ám. Szerintem gyorsan kiszórják, hacsak nem történik csoda.

Emlékezzetek Oláh Ibolyára. Ő sem egy harangviráglélek. :)

32. daroki
2006. okt. 11. 19:30

Én már tegnap napközben olvastam arról,hogy a Flashdance-s csajszi összerúgta a port a Kishontival,így kiváncsian vártam este,hogy lássam mi is történt valójában?

Összehasonlítottam a 2 nőt és szegény flashdancesnek bőven van még mit tanulnia.A Kishonti kultúrált volt,teccett,ahogy kioktatta a kis mit ugrálszt,de ennek ellenére azt kell mondjam,hogy van vmi ebben a Flashdancesben,szerintem nem ő lesz az első aki ki fog esni.Nagy pofája van az tény és amennyire ismerem ezeket a műsorokat ezek is kellenek a műsorba,hogy még nézettebb legyen.

Kiváncsian várom a folytatást...

31. veronitas (válaszként erre: 30. - 18235c4fc5)
2006. okt. 11. 15:22
nem, szerintem sem, hanem akkor duzzogott volna, és a többi, és a többi
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook