Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Megállt a fogyásom! Hogyan adjam le a maradék pár feles kilómat? fórum

Megállt a fogyásom! Hogyan adjam le a maradék pár feles kilómat? (beszélgetős fórum)


17. 40163fd81d (válaszként erre: 16. - B4a3a4979d)
2009. ápr. 22. 12:11

Nem,nincs benne a kezem,de nagyjából mindennel egyetértek.

:)

16. b4a3a4979d (válaszként erre: 15. - 40163fd81d)
2009. ápr. 22. 11:17

Lásd, mint alant - ezen valószínű az életben nem fogunk közös nevezőre jutni.

Egy cikk: nincs benne a kezed???? (Haha...)


"*** www.nemzetihirhalo.hu *************


GLOBÁLIS NÉPÍRTÁS FELSŐFOKON!

A gyógyszergyártó lobby és a politika összefonódása



Amikor annak idején azt hallottam, hogy valaki táplálék-kiegészítőkrők beszél, azonnal sztereotip módon jutott eszembe a testépítő konditermekbekben nyakló nélkül forgalmazott és szedett csoda termékek sora, melyek jó részének még a forgalmazását sem engedélyezték Magyarországon, bizonyított ártalmasságuk miatt.


Ez persze nagyon régen volt, amikor még nem volt ennyi konditerem kishazánkban. Mindenesetre ez a két dolog egymás szinonímájaként jelent meg a fejemben. Talán van, aki ismeri ezt az érzést. Aztán, mint aggódó anya, vettem a fáradtságot és magam is utánanéztem ennek a dolognak.


Azóta persze sokat változtak a dolgok ezen a téren, és a konditermek, jó része sem ajánl ártalmas szereket.

Mint megtudtam, az intenzív mozgás és izommunka, annyi energiát igényel, amennyit csak nagyon sok élelmiszer elfogyasztásával lehetne megadni testünknek, ez viszont erősen megterhelné a gyomrot, és az emésztő szerveket.

Aztán meg úton-útfélen lehet hallani ma is, hogy mennyire fontos a vitaminbevitel.


A "jó" gyógyszergyártók menten a "segítségünkre" siettek, hogy mesterséges készítményeikkel "egészségesebbé" tegyenek minket és szemünk fényét: gyermekünket.

Nem is értettem, miért nem elegendő, ha rendszeresen fogyasztunk, zöldséget, gyümölcsöt, tejtermékeket. Mi szükség van a plusz vitaminokra? Közben egyre többet lehetett arról hallani, hogy a távolról érkező gyümölcsöket különböző egészségre káros vegyszerrel permetezik, hogy a hosszú úton ne rohadjanak meg. Ráadásul ezek jó részét már azelőtt leszedik, hogy az érési csúcsot elérnék. (ez az az állapota a gyümölcsnek, amikor olyan érettségi fokot ért el, amikor a legtöbb benne a vitamin és ásványi anyag).


Aztán a génmanipulált élelmiszerek is piacra kerültek.


A növényvédőszereket meg sorra tiltották be, mert időközben kiderült, hogy károsak az emberi szervezetre is és lemosással nem távolíthatóak el. Ezenkívül, a gyógyszerlobbik hatására rendre jelentek meg olyan cikkek, tanulmányok, hogy ne fogyasszunk, zsírt, tojást, vajat, stb, stb, mert bizonyos, hogy ezek is ártalmasak. És még sorolhatnám, a számtalan befolyásolási kísérletet, amivel a mesterséges készítmények felé orientálják az embereket.

Magyarán, kiderült, hogy a szervezetünknek szükséges tápanyagokat kénytelenek vagyunk egyéb forrásból is pótolni. Pl. gyógyszer és gyógyhatású és természetes készítmények formájában. Ezek káros hatásáról vagy hatékonytalanságáról azonban csak elvétve cikkeztek!


Így ír erről egy hozzáértő: "De a környezetünk ily mértékű tudatos elszennyezésének a következményeként a talaj energiái kimerültek, és a tápláléknövényeink már töredékét sem tartalmazzák azoknak a tápanyagoknak, amelyeket tartalmazniuk kéne ahhoz, hogy az emberi szervezet számára valódi táplálékok lehessenek.

Nézzük meg a Gödöllői Agrártudományi Egyetem ezzel kapcsolatos elemzését:"


Ezek után beigazolódott korábbi sejtésem, hogy az élelmiszerek manapság már nem olyanok mint régen. Valahogy hiányoztak a gyermekkoromból ismert ízek, illatok. Mostanság a paradicsomnak, paprikának, gyümölcsöknek sem az íze, sem a zamata nem olyan, mint régen volt.

"Az adatok elszomorítóak, és azóta újra eltelt közel húsz év...

Mivel a szervezetbe már képtelenség csak táplálékkal bejuttatni a zavartalan működéshez kellő mennyiségű "üzemanyagot", ezért nagyon fontos, hogy saját egészségünk érdekében pótoljuk azokat étrend-kiegészítők formájában."

"Betegségeink zöme annak köszönhető, hogy egy vagy több tápanyag huzamosabb hiánya elindít egy degenerációs folyamatot, gyengévé válik az immunrendszer és zavar keletkezik a szervek közti kommunikációban és a szervek működésében. És mivel ez egy általános civilizációs állapot, ennek köszönhetően virágoznak a civilizációs betegségek (szív és érrendszeri problémák, cukorbetegség, rák, emésztési és gyomorproblémák, allergia, ekcéma, demenciális zavarok, stb.), és ennek köszönhetően virágzik a világ legnagyobb biznisze: a gyógyszeripar."

"A gyógyszeriparnak nem érdeke, hogy ne legyenek beteg emberek, hisz akkor megszűnik a profit. A gyógyszeripar mögött álló kartell érzékenyen ügyel arra, hogy a hatékony és a megelőzést támogató módszereket - bármi áron is, de - a földbe tiporja. Nem véletlen, hogy itt az oldalon is egyre több az olyan hozzászólás, amelyben kétkedve kérdezik, hogy:

ˇ igaz, hogy a lycium mérgező?

ˇ azt hallottam, hogy a fokhagyma hatástalan a keringést illetően...

ˇ A B17 vitamin tényleg halálosan mérgező, azért tiltották be?

ˇ azt írták az újságban, hogy a feketenadálytő és a kakukkfű súlyosan toxikus...

ˇ a sárgarépától tényleg megmérgeződünk, ha sokat eszünk belőle?

A média pedig jó pénzért hű csatlósa a kartellnek - az emberek "biztos forrásból származó" riogatásának."

Aztán utána néztem annak is, hogy vajon van-e hatékonyabb felszívódású, egészséges, természetes úton készült nem kémiai alapú táplálék-kiegészítő és vitamin. Szerencsére ezekből is bő kínálat van még! Akár kivonatos, aszalt, préselt, stb. formában. Különféle teák, gyógynövények, és más természetes készítmények. Melyek magán a növényen kívül - amelyből készültek - semmi más káros, vagy mellékhatással bíró anyagot nem tartalmaznak. Mondom: MÉG!


"Mivel egyre többen vagyunk, akik nem dőlnek be ezeknek az áltudományos híreknek - amelyek több ezer éve hatékonyan és mellékhatás mentesen alkalmazott gyógynövények hitelességét próbálják aláásni -, a kartell új módszerhez folyamodott, hogy a betegséggyár működési mechanizmusa nehogy összeomoljon: elveszi tőlünk a vitaminjainkat és az étrend-kiegészítőinket!"


Biztosak lehetünk hát abban, hogy a gyógyszergyártóknak nem érdeke, hogy egészséges emberek éljenek a földön. Számukra a fenntartható betegség a legkifizetődőbb. Ezért aztán, a politikához (hová máshová?) fordul támogatásért!


Tekintsék meg erről az alábbi döbbenetes vidó klippeket:

[link]


Az idő pedig vészesen fogy! Már csak alig valamivel több, mint 8 hónap van hátra! És ha egyszer megindult a folyamat tudunk-e majd gátat vetni neki?

www.vitaminszabadsag.com


A filmekből is kitűnik a politika és a gyógyszergyártók érdeke egybecseng.

Mint korábbi cikkeinkben is írtuk, a pénzoligarchia több milliárddal kevesebb embert tart kívánatosnak itt a földön.

Ha továbbgondoljuk, és logikusan összerakjuk a rendelkezésünkre álló más irányú ismereteinket is, akkor nagyon könnyen eljutunk oda, hogy a dolgokat összefüggéseiben is meglássuk.

Az emberek befolyásolása nemcsak a fizetett médiák által lehetséges, hanem tudatmódosító szerek alkalmazásával is megoldható.


A gyógyszergyártók kezében ezért sokkal nagyobb hatalom is van, mint a puszta ideig-óráig fenntartott egészségünk. Hisz azt könnyedén el tudják titkolni az emberek előtt, hogy egy ártalmatlannak tűnő aszpirin beszedésekor, milyen egyéb hatóanyagokat, vagy bármi mást juttatnak tudtunkon kívűl a szervezetünkbe. Így nagyon ideális állapot hozható létre, szépen megszabadulnak a feleslegessé vált ember milliárdoktól, a maradékot pedig kezes báránnyá teszik, öntudatnélküli ragszolgává süllyesztik.


Tehát, mind a hatalomnak, mind pedig a gyógyszergyártóknak kifizető a szoros kapcsolat és egymás támogatása!

A népírtásnak rengeteg formáját ismerjük már ma is. Az egyik leggyorsabb módszer a háborúk kirobbantása.

Egy másik módszer, az élelmiszerek, ivóviz, manipulálásával, a stresszes élet kikényszerítésével a meddővé tétel - ez ma már lassan népbetegség egy bizonyos körben.

A gyermekvállalás anyagi eszközökkel való visszaszorítása.

A hagyományos erkölcsök lerombolása, a szexuális szabadosság, és a nemiség szabad megválasztásának elterjesztése szintén a családi modell, a gyermekvállalás ellen hat.


Egy kevésbé látványos, ámde legalább ilyen hatékony módszer a gazdasági -, törvényi túlszabályozás is!

Nincs is értelme sorolni az eszközök tárházát.

Lássuk be! Előre megfontolt szándékkal csoportosan elkövetett tudatos népirtás folyik hazánkban és a világon szinte mindenütt.


Audie Rácz Era"

15. 40163fd81d (válaszként erre: 11. - B4a3a4979d)
2009. ápr. 22. 11:10

Így van ,hisz ismersz:))))


A vitaminoknak és ásv.anyagoknak szerintem nagyon jelentős szerepük van az egészségünk fenntartásában ,de szerintem ha változatosan étkezünk ,az adott helyi specialitások bőven elegendő táplálékot biztosítanak ,amikben pótolhatjuk ezeket a fontos összetevőket.

Semmi szükségét nem érzem a patikába járásnak,még diéta ideje alatt sem:))

14. b4a3a4979d (válaszként erre: 13. - K.rozalia)
2009. ápr. 22. 11:02
Arra nem gondoltál, hogy nem a család a ludas, hanem te magad, mert a szervezet védekező reakciója volt a jojó az éhezéseidre?
2009. ápr. 22. 11:00

Tinikorom óta egyfolytában fogyókúrázom, ugyanis apai ágon örököltem a "csodálatos" alakom. Alacsony, széles és vastag csontú vagyok. Higyjétek el, hogy nincs olyan fogyókúra, amit ne próbáltam volna ki. Sőt, már éltem egészségesen is, ötszöt ettem egy nap zöldségeket, meg párolt húst meg mindent, csak keveset és közben napi 1-2 órákat mozogtam, de semmi. Akkor azt értem el, hogy nem híztam.

Viszont egyszer sikerül 60 kilóról lefogynom 48-49-re (157 centimmel), el is árulom, hogy hogy. Elkezdtem egy 14 napos diétát (tudjátok a reggelire pirítós meg feketekávé). Na, két nap után már szinte nem is ettem, mert spenót és hal is volt a menüben, én meg mindkettőt utálom. Elkezdtem fogyni. Aztán jött a káposztaleves kúra. Borzasztó íze volt. Azt sem ettem, így attól is fogytam. Aztán valahogy egyre kevesebbet ettem és egy idő után már csak napi egy gyümölcsös activia meg egy túró rudi volt a kajám. Elértem a célom, és ha hiszitek ha nem, nagyon jól éreztem magam. Még a tornatanárom is megdícsért, mert a cooper tesztnél én csináltam a legtöbb felülést, stb... előtte meg ugyebár én voltam a legducibb az osztályban. Szóval az nagyon szép vékony-pár hónapom volt, egy idő után azonban szép lassan tönkrement az idegrendszerem, így a családom ellenemfordult és szó szerint elkezdtek etetni. Azóta már dolgozom, ülő irodai munkát, plusz fog. gátló és felszaladt a súlyom 68-ra. Ezt csak azért meséltem el, hogy lássátok, nekem tényleg nem vált be más, csak a nem evés. És az nagyon örüljön, aki fogy egy Atkins, vagy egy 90 napos diétától. El sem hiszitek, mekkora mázli....

Nya mindegy. Kitartó leszek és csinálom tovább, aztán meglátjuk, hogy beindul-e. Különben is itt a nyár, és ilyenkor állítólag mindenki fogy néhány kilót. Szóval reménykedek. :)

12. b4a3a4979d (válaszként erre: 1. - K.rozalia)
2009. ápr. 22. 11:00
Nekem is egy darabig (2 hónap kb.) megállt, ma reggelre pedig a régen áhított 6-osal kezdődött a kilóim száma. De az utóbbi időben én is teljesen "normálisan" étkeztem, többet, mint az előtte levő fél évben. Lehet, hogy a szervezet beszüntette tényleg a "pánikreakciót", megnyugodott, hogy van ennivaló. Mondjuk futok is heti 2-3 alkalommal 40-45 perceket, és biciklizek egyszer kb. 30-40 km-t.
11. b4a3a4979d (válaszként erre: 7. - 40163fd81d)
2009. ápr. 22. 10:39

A vitaminok és ásványi anyagok szerepét nem lehet túlzásba vinni, mert az objektív dolog, hogy e nélkül a szervezet nem, avagy nem megfelelően működik.

A szubjektív része, hogy mióta a "normális", előírásos mennyiségnél többet veszek magamhoz, az életerőm, életkedvem meghatványozódott.

Szakirodalomként ajánlom dr. Ulrich Strunz könyveit.

De az már a te választásod persze, hogy te személy szerint nem kérsz belőle.


A napi egyszeri étkezést lehet különböző szavakkal illetni, viszont nem a kiegyensúlyozott táplálékbevitelek közé tartozik- ezt azt hiszem mindenki tudja, vagy érzi.

De az valóban mindenkinek a saját döntése, hogyan akar élni.

10. 40163fd81d (válaszként erre: 8. - Lailani)
2009. ápr. 22. 10:33
A megállapítás igen helytálló, a következtetés is brilliáns!:DDDDDDDDDDD
9. nagyreni (válaszként erre: 8. - Lailani)
2009. ápr. 22. 10:30
Így van, és nem szabad abbahagyni akkor sem, ha stagnál a súly, ez gyakran előfordul. Türelem, kitartás és újra beindul majd a fogyás.
8. Lailani (válaszként erre: 7. - 40163fd81d)
2009. ápr. 22. 10:29

Megállapítom, hogy két különböző állásponton vagyunk :)))


Kövesse mindenki azt, ami a számára legjobb :)

7. 40163fd81d (válaszként erre: 5. - Lailani)
2009. ápr. 22. 10:24

Igen,lehet ,hogy ez így van,ha valóban koplalásról beszélünk,de egyszer enni egy nap ,nem koplalás szerintem:))

Másrészről,a vitaminok és ásv.anyagok szerepét lassan túlzásba visszük,és a mennyiségét is ,szerintem.

Ha a súlyomat szeretném kontrollálni akkor én is ezt a módszert követem,bár a napközbeni nyers zöldség,vagy gyümölcs rágcsálást nem számolom bele:DD

2009. ápr. 22. 10:23
Nekem is ugyanez a problemam, en most mindent eszek, persze nem zabalok es majd jövö hettökl folytatatom tovabb
5. Lailani (válaszként erre: 4. - 40163fd81d)
2009. ápr. 22. 10:20

Az biztos, hogy az a legjobb ami eddig már bevált :)


Viszont a koplalás egészségtelen. Nagyon sok ásványi anyagtól megvonja szervezete illetve azzal is együtt jár, amit már lentebb leírtam :) (keserű tapasztalt :P :)


Valahogy a kettő között kellene egy egészséges megoldást találni :)

4. 40163fd81d (válaszként erre: 3. - Lailani)
2009. ápr. 22. 10:16

Oh én nem erre gondoltam!:))


Hanem arra ,hogy valóban egyen annyit amennyi jól esik neki,bármikor ha éhes és bármit!:)))


Utána pedig visszaállhat a már bevált módszeréhez,mert hisz mindenkinek az a jó kúra,ami nála működik,nemde?:D

2009. ápr. 22. 10:13

Csatlakozom az előttem szólóhoz: egyél :)


A napi egyszeri evés mellett a szervezeted pánikol, hogy nem kap elég ételt ezért minden grammhoz ragaszkodni fog. Egyél naponta 5X keveset és akkor tudni fogja, hogy rendesen kap és így hozzá nyúlhat a tartalékokhoz.


Illettve próbáld valahogy megoldani a mozgást, mert az is sokat segít.


Harmadik tipp : tedd el egy hétig a mérleget :) Utána öröm lesz ráállni :)

2. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - K.rozalia)
2009. ápr. 22. 10:09

Kezdj el enni ,amit csak és amikor megkívánod,legalább egy hétig!:)))

Aztán folytasd ,ugyanezt a módszert és újra beindul:))

2009. ápr. 22. 10:07

Sziasztok! Tavaly november óta leadtam 10 kilót, 68-ról 58 kilóra fogytam. Naponta egyszer edtem, azt, amit megkívántam, és mellette szedtem a Szűztea kapszulát, és időnként ittam a teát is hozzá. Amikor pedig volt időm tornáztam is, de az én rohanó életmódomba ez sehogyse fér bele rendszeresen. Néhány hete azonban megállt a fogyás és sehogy se tudok tovább fogyni. Pedig szeretnék. Még egy 5-6 kilót leadni. Úgyhogy most Tőletek várok ötleteket! Segítsetek nekem!! :)

Előre is köszönöm!

Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook