Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Megállt a fogyás fórum

Megállt a fogyás (beszélgetős fórum)


21. Porcica (válaszként erre: 20. - Pinci86)
2012. aug. 10. 08:43

Ezt osztom, sajnos így már kicsit nekem is lelassult, stagnálgat. Nekem is 10 kiló van hátra! Hétfőn új lendületbe kezdek, remélem haladok majd szépen tovább.

Nagyon örülök, hogy megmozdult!!!

20. pinci86 (válaszként erre: 19. - Porcica)
2012. aug. 9. 15:52

Köszi a biztatást biztosan nem adom fel főleg hogy mára 60kg lettem végre egy kicsit megmozdult :-)

Még 10kg van hátra ugyhogy gpndolom egyre többször lesz stagnálás...

2012. aug. 9. 10:51

Én is nagyon lassan szoktam rá a napi 5x-i étkezésre, és én is azt gondoltam magamról, hogy ez nekem sosem fog menni.

Hidd el, hogy a szervezeted előbb-utóbb igényelni fogja, bár igaz, hogy jó pár hónap kérdése, és fokozatosságé. Figyelj a szerezeted jelzéseire, meg fogja mondani neked, hogy mit a jó neki.

Nekem azért is mehet már az 5x-i étkezés, mert egyetlen alkalommal sem lakom jó, mindig csak annyit eszem, hogy már nem vagyok éhes. Így viszont éhes leszek tízóraira, vagy uzsonnára. Mára olyan a szervezetem, mint egy óra, negyed órára pontosan jelez. :)

Én már leszoktam az esti porról, én is azzal kezdtem. Már nem érzem, hogy szükségem lenne rá.

Ne legyél magaddal türelmetlen (bár tudom, ez nehéz, én is az vagyok), mert a testünknek idő kell, mire átáll az új rendszerre.

Hidd el, jó úton jársz! :)

2012. aug. 8. 20:14
Visszolvasva, utolsó előtti mondatomnak olyan sok értelme nem volt..:)
17. pinci86 (válaszként erre: 16. - AlBundy)
2012. aug. 8. 16:16

Fizikailag nem tudok ennyoszer enni mielőtt elkezdtem diétázni annyira rendszertelenül ettem hogy örülök annak hogy a napi 3 kaja már sikerül és be tudom tartani

Wellmix italpor állitólag jó az biztos hogy tele leszek tőle és így már nem kell ennem

16. AlBundy (válaszként erre: 15. - Pinci86)
2012. aug. 8. 10:00

Nem bírsz külső tényezők miatt, vagy nem tudsz fizikailag 5x kaját magadba erőltetni?

A tejet sokan egészségtelennek tartják az előállítása miatt, sokan egyáltalán az ember tejfogyasztása ellen szónokolnak. Vannak akik szerint a pozitív hatások (fehérje, kalcium) kisebbségben vannak a káros hatásokkal szemben. Tegyen igazságot más. Szerintem ennyi tejtől túl nagy bajod nem lesz még haszna nincs is, hacsak nem vagy rá allergiás.:)

Milyen diétás porról van szó?

2012. aug. 7. 23:09

Nem bírok 5x enni egy nap sajnos sehogysem

A tejjel mi a baj a vacsi nekem 5kor van?

14. Bcicus (válaszként erre: 11. - Pinci86)
2012. aug. 7. 22:57
5ször kéne enned és este nem kéne tejet inni.
13. pinci86 (válaszként erre: 12. - AlBundy)
2012. aug. 7. 19:31
Aha ezen én is gondolkodtam hogy lehet többet kellene enni de már úgy hozzászoktam hogy nem nagyon megy majd megpróbálom egy picit növelni
12. AlBundy (válaszként erre: 11. - Pinci86)
2012. aug. 7. 16:31
Heh akkor nagyon egyszerű.. Nem eszel szerintem eleget..
11. pinci86 (válaszként erre: 10. - Bcicus)
2012. aug. 7. 16:25

Nem mondanám diétának csak nem eszek kenyeret nem iszok csak vizet rizsből is barnát eszem

Kb így néz ki egx napom

Reggeli:1rozskifli 1joghurt

Ebéd:update 1.es kaját rendelek

Vacsi:diétás por zsirszegény tejben elkeverve

10. Bcicus
2012. aug. 7. 09:38
azért jó lenne tudni milyen diétát tartassz
2012. aug. 7. 09:20

Sziasztok

Köszönöm a tanácsokat lehet hogy a mozgásomon kellene változtatni kicsit a kaján nem fogok

Mivel csak a ducitréning 4et nyomom lehet ez már kevés

Egyébként van minek lemennie még sajnos mert a 156cm,hez még igy is 62kg vagyok

2012. aug. 7. 07:44

nem feltétlen kell változtatni..de néha tényleg jó a változtatás...

én egyszer 1hónapig stagnáltam, utána 1hét alatt lement 3kiló....

pedig csak kicsit átvariáltam a napi étkezést...

a héten beiktattam egy napot mikor többet ettem..nekem ez segített...

De a Norbis étkezésnél nem tudom mi a helyzet..

2012. aug. 7. 07:34

Sziasztok!

Én is ezzel a gonddal küzdök. KB két hete nem akar mozdulni. Arra gondoltam talán túl sok a Norbis kenyér vagy a dinnye. Kicsit lelombozza az embert az biztos .Szerintem kitartás kell hozzá és elindul újra a fogyás.

2012. aug. 7. 07:28

Bocsi, de én nem értek egyet!

Én a változtatás híve vagyok, mert ilyenkor a szervezet hozzászokik ahhoz, amit kap, és beáll a stabilitásra.

Amikor stagnálási időszakban változtattam valamin, nekem újra beindult. Nem kell drasztikus dologra gondolni. Beiktattam napi egy zöldteát, vagy egy fogyókúrát kiegészítő teakeveréket. Olyan is volt, mikor jót tett, ha mozgásformát változtattam.

Én most azzal indultam be újra, hogy a 6 órási utolsó étkezést áttettem 4-re, és este már nem eszem. Igaz ez kicsit nehéz, és én sokszor belebukok, mégis lassan, de biztosan haladok.

Én változtatnék!

Sok sikert!

5. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 1. - Pinci86)
2012. aug. 7. 06:57

Lehet már nincs minek lemennie????


De amúgy tényleg beindul majd újra.

2012. aug. 7. 06:31
Nem kell változtatni, hamarosan beindul.
2012. aug. 7. 02:17
Egyetértek, nem kell változtatni..az okosok azt mondják, hogy ilyenkor kicsit pihen a szervezet és "rögzíti" az adott súlyt. Szerintem se változtass, nekem is mindig megindult.
2012. aug. 7. 01:09
Nem,ne változtass! Be fog indulni! Lehet,hogy 1 hónap múlva,de akkor lehet,hogy egyszerre 8 kiló hirtelen!
2012. aug. 7. 01:01

Nem tudom mit csináljak mindent ugyanugy csinálok mint eddig mindennap tornázok a kaját norbi update rendelek ugyhogy elméletileg az is ok

Szépen lement 9kg 2hónap alatt de kb 3hete egy deka sem

Mindent csináljak ugyanugy?vagy változtatni kellene?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook